III. liga – 23. kolo
16. 5. 2004
o 17.00 hod.
Lučenec – Revúca (Pavol Turňa – Ronec, Poláček – Mastiš)
IV. liga sk. JUH – 23. kolo
16. 5. 2004 o 17.00 hod.
Kalinovo – Fiľakovo (Juhász – Parobek, Wollinger – Jekkel), Dubová – Poltár (Korenčík – Michulek, L. Ondák – Važan), D. Strehová – Žiar B (Jodas – Košík, Löcsös – Majerík), Tomášovce – V. Krtíš (Peter Turňa – Repiský, Bobka – Jasenák).
V. liga sk. D – 21. kolo
16. 5. 2004 o 17.00 hod.
Lubeník – Ružiná (15. 5., Sitarčík – J. Čunderlík, H. Krahulec – Romanec), M. Kameň – Hajnáčka (15. 5., Rendla – Berta, Žiakovič – Kanka), H. Ves – Jesenské (Gonda – Roštár, Guži – Nosáľ), Divín – Kokava (P. Oružinský – Ostrihoň, Bariak – Forgoň), Gemer – Vinica (Kollár – Vanková, Hlaváčik – Svrčina), Nenince – Cinobaňa (Ozan – Sliva, Forgon – Králka), Radzovce – Olováry (Malček – Ligač, Horný – Pšenica).
III. LSD a LMD – 23 kolo
16. 5. 2004 o 10.00-12.30 hod.
Lučenec – Krásno (Petrinec – I. Krahulec, ObFZ LC – J. Hrčka).
IV. liga dorast sk. JUH – 21. kolo
16. 5. 2004 o 14.30 hod.
M. Kameň – Poltár (Dado – ObFZ VK), Fiľakovo – Dudince (Horný – Ligač), Divín – D. Hámre (Bariak – Ostrihoň´- Forgon), Detva – V. Krtíš (M. Kučera – ObFZ ZV), Tomášovce – Tisovec (Repiský – Bobka – Jasenák).
V. liga dorast sk. D – 21. kolo
16. 5. 2004 o 14.30 hod.
Kalinovo – Hajnáčka (15. 5., Kubinec – Gregor), Klenovec – Jesenské (Šibal – ObFZ RS), D. Strehová – Hnúšťa (Košík – Löcsös – Majerík), Čebovce – Vinica (L. Szabó – ObFZ VK), Nenince – Málinec (Sliva – Forgon – Králka).
III. LSŽ a LMŽ sk. D – 23. kolo
15. 5. 2004 o 10.00-12.00 hod.
Poltár – Hnúšťa (Zdechovan – Koštial), Divín – Ožďany (Havran – Kret), Cinobaňa – V. Krtíš B (M. Budáč – P. Budáč), D. Strehová – Tisovec (Kuchársky – Ďuriš), Lučenec B – Kokava (Brťka – Bencúr), Želovce – Vinica (12.00-14.00, Cudziš – Filkus), Kalinovo – Tornaľa (Gregor – Kubinec), Radzovce – Fiľakovo (Fajčík – Očovay).
Stredajšie dohárvky
III. liga – 24. kolo
19. 5. 2004 o 17.00 hod.
Bytča – Lučenec (Ihring – Fízel, Putra – Bomba).
IV. liga sk. JUH – 24. kolo
19. 5. 2004 o 17.00 hod.
Fiľakovo – Selce (Bobka – Löcsös, Košík – Truban), Tisovec –Tomášovce (Repiský – Šegúl, Gajdoš – Konečný), V. Krtíš – Brusno (Maga – Fábry, Košarník – Macák), Králiky – D. Strehová (Grenčík – Jodas, Zdechovan – Sihelský), Poltár – Kalinovo (Korista – M. Ondák, Majer – Jekkel).
III. LSD a LMD – 24. kolo
19. 5. 2004 o 14.30-17.00 hod.
Brezno – Lučenec (Ambróz – Bariak, ObFZ BB – Konečný).
III. LSŽ a LMŽ sk. D – 24. kolo
18. 5. 2004 o 15.00-17.00 hod.
Hnúšťa – Radzovce (Király – J. Krahulec), Fiľakovo – Kalinovo (Brťka – Bencúr), Vinica – Lučenec B (Danko – Nozdrovický), Kokava – D. Strehová (Koštial – Ostrihoň), Tisovec – Cinobaňa (Wollinger – Šibal), V. Krtíš B – Divín (György – Kuzma), Ožďany – Poltár (Parobek – Balázs).
- šat -