Športovo-technická komisia
predseda Marián Halaj
1. V zmysle RS čl. 11/k nariaďujeme predohrať MFS 21. kolo hrané dňa 16. 5. 2004, I. tr. dospelých: Čebovce – D. Lom o 17:00 h., II. tr. dospelých: Sečianky – Sl. Ďarmoty o 12:30 h., Veľká Ves – Záhorce o 12:30 h., Čeláre – Kováčovce o 13:30 h..
2. Kontumujeme MFS žiakov 19. kolo Bátorová – St. Plachtince a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Bátorová v zmysle SP čl. 100/b za nenastúpenie družstva hostí.
3. Po šetrení MFS 17. kola I. tr. dospelých medzi FK St. Plachtince – FK D. Lom a nedostatky zistené v zápise o stretnutí odstupuje rozhodcu stretnutia J. Húšťavu na DK.
4. Na základe sťažnosti FK Bušince z MFS žiakov 19. kolo medzi FK Príbelce – FK Bušince predvolávame na zasadnutie komisie dňa 13. 5. 2004 o 15:15 h. nasledovne: za FK Príbelce: hráč – Lukáš Gyalog, hlav. usporiadateľ – Juraj Mázor, za FK Bušince : kap. družstva – Adrian Motoško, Alexander Hgeduš, R – Marián Bielený.
5. Na základe vzájomnej dohody medzi FK Želovce – FK Op. N. Ves nariaďujeme odohrať MFS dorastu dňa 20. 6. 2004 o 13:00 h.
6. Delegovanie DZ: 9. 5. 2004 20. kolo I. tr. dospelých o 12:30 h. Bátorová – Kosihy n. I (J. Híveš), o 15:30 h. Príbelce – Čebovce (Černák), II. tr. Kováčovce – Veľká Ves (Koncz), Bušince – Sečianky (Fuschleitner).
Disciplinárna komisia
predseda Ing. Jozef Mišt
D-175 ŽK I. tr. dospelých zo dňa 2. 5. 2004: Pavol Chovan 781219, M. Kubolek 620620 D. Lom, M. Csecs 791217 Čebovce, F. Klinko 790504 Balog, M. Pavlov 771208 Príbelce, Ľ. Cseri 801110 Kosihy n. I.,P. Tuhársky 850505, P. Hrubčo 830403, M. Koči 740914 Sklabiná.
II. tr.: R. Lukács 831020, M. Záhorský 710307 Ip. Predmostie, I. Botoš 790724, J. Bariak 801021 Bušince, G. Zaťko 750127 Čeláre, J. Kováč 821228 Hrušov, R. Nagy 840202, A. Hodák 780321 Kleňany, Z. Oroszlány 820603 Sečianky, N. Lajtoš 700320 Vrbovka.
Dorast: P. Pleva 850121 D. Lom, M. Berky 890606 Sklabiná.
D-176 P. Hrubčo 830403 Sklabiná 1 MFS podmienečne od 6. 5. 2004 do 5. 8. 2004, podľa 1/5a, poplatok 150,- Sk.
D-177 J. Bariak 801021 Bušince 1 MFS podmienečne od 6. 5. 2004 do 5. 8. 2004, podľa 1/5a, poplatok 150,- Sk.
D-178 L. Žiga 871209 D. Lom 1 MFS podmienečne od 6. 5. 2004 do 5. 8. 2004, podľa 1/1a, poplatok 100,- Sk.
D-179 Pavol Chovan 781219 D. Lom 1 MFS nepodmienečne od 6. 5. 2004, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
D-180 F. Klinko 780504 Balog 1 MFS nepodmienečne od 6. 5. 2004, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
D-181M. Koči 740914 Sklabiná 1 MFS nepodmienečne od 6. 5. 2004, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
D-182 N. Lajtoš 700320 Vrbovka 1 MFS nepodmienečne od 6. 5. 2004, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
D-183 C. Villant 790609 Sečianky 18 mesiacov nepodmienečne od 26. 4. 2004, podľa 1/6-3b, poplatok 150,- Sk.
D-184 Trestá sa FK Sečianky pokutou 2000,- Sk a zastavením činnosti na 2 MFS nepodmienečne, poplatok 200,- Sk.
D-185 DK predvoláva na zasadnutie dňa 13. 5. 2004 z MFS I. tr. dospelých medzi FK Kosihy n. I. – FK Sklabiná o 14:30 h. R – Ladislav Majer, AR – Viliam Hlačok, predseda FK Kosihy n. I. – Ján Košík, hlav. usporiadateľ Pavel Kalmár nar. 27. 8. 1969.
Komisia rozhodcov
predseda Gabriel Bacsa
Dospelí I. tr. 21. kolo
16. 5. 2004 o 15.30 hod.
Bátorová - Sklabiná (Feranec, Jačmeník, Leitner), Lesenice – Balog (Danko, KR, Majer D. Strehová „B“ – Príbelce (15. 5. 2004 Z. Kuzma, Ďuriš, Kuchársky), Čebovce – D. Lom (17.00 h. Halaj, L. Szabó, Ján Filkus), M. Zlievce – St. Plachtince (o 11.00 h. KR, Hriň, Mačuda), Op. N. Ves – Želovce (Bakoš, I. Lukács, Oláh).
Dorast I. tr. 21. kolo
16. 5. 2004 o 13.00 hod.
Ip. Predmostie - D. Lom (E. Híveš, Oroszlány), Záhorce – Želovce (15. 5. 2004 o 15.30 h. F. Lukács, Lukácsová), Op. N. Ves – Olováry (Oláh, Bakoš, I. Lukács).
Dospelí II. tr. 21. kolo
16. 5. 2004 o 15.30 hod.
Dolinka - Veľká Ves (Lukácsová, F. Lukács), Hrušov – Bušince (Hrubík, Ubrankovič), Sečianky – Sl. Ďarmoty (o 12.30 h. Ubrankovič, Hrubík), Ip. Predmostie – Kleňany (Oroszlány, E. Híveš), Čeláre – Kováčovce (o 13.30 h. Mačuda, Hriň), Veľká Ves – Záhorce (o 12.30 h. F. Lukács, Lukácsová).
Žiaci 21. kolo
15. 5. 2004 o 15.30 hod.
K. Kosihy - Bušince (16. 5. 2004 o 13.30 h. Majer), Príbelce – V. Čalomija (Leitner), Lesenice – Balog (E. Híveš), Sklabiná – Nenince (Bakoš), Ip. Predmostie – V. Zlievce (Balla), M. Zlievce – St. Plachtince (16. 5. 2004 o 13.00 h. Filkus), Čebovce – Bátorová (Oroszlány).
IV. liga dorast
16. 5. 2004 o 14.30 hod.
M. Kameň – Poltár (Dado, Cudziš).
V. liga dorast
16. 5. 2004 o 14.30 hod.
Čebovce – Vinica (L. Szabó, Ján Filkus).
1. KR žiada všetkých rozhodcov o dôslednejšiu kontrolu zápisu o stretnutí pred podpisom kap. družstiev.
2. KR dôrazne žiada všetkých rozhodcov na povinnosť uviesť do zápisu o stretnutí všetky dôležité udalosti, keď sa stretnutie začne oneskorene.
3. Zmena DL 20 9. 5. 2004 Sklabiná – Želovce I. Lukács namiesto Balíka ako R aj dorast.
Sekretariát ObFZ
Najlepší strelci žiaci po 18. kole: 47 – M. Tóth Lesenice, 44 – C. Pap Ip. Predmostie, 32 – Michal Macko Príbelce, 25 – T. Kováč Bušince, 23 – S. Hegeduš Čebovce, 22 – M. Šály V. Zlievce, 21 – E. Oláh Bušince, 20 – G. Kováč Bušince, Z. Lorinc Lesenice, 18 – F. Kollár Bušince, . Nozdrovický Čebovce, 17 – P. Žilka Lesenice, 14 – M. Béreš Čebovce, J. Cibuľa Ip. Predmostie, T. Bernáth M. Zlievce, M. Mánya St. Plachtince, 13 – P. Balík St. plachtince, 12 – T. Hajtman Nenince, P. Buček Balog, 11 – P. Tomaškin Príbelce, 10 – V. Takáč Sklabiná, 9 – M. Oláh M. Zlievce, J. Tóth K. Kosihy, A. Pap Ip. Predmosti, M. Motoška, M. Hudec Bušince, 8 – T. Krahulec V. Zlievce, 7 – B. Szuchetka V. Čalomija, M. Andok, I. Éder St. Plachtince, M. Hudec Sklabiná, T. Hajnár Nenince, T. Balog Ip. Predmostie, 6 – J. Nedeľa Balog, J. Vrbovkai Bátorová, J. Žilka K. Kosihy, D. Sliacky Nenince, T. Zošák, Š. Korbeľ Sklabiná, M. Medveď St. Plachtince, M. Hudec V. Zlievce, 5 – R. Korbeľ Sklabiná, V. Balog Ip. Predmostie, J. Košík Čebovce, M. Ubertáš Bátorová.
Ladislav Krnáč, predseda ObFZ
Ján Černák, sekretár ObFZ