Príbelce prvé už len o skóre, Ipeľské Predmostie opäť nesklamalo

Futbal: I. a II. trieda - Veľký Krtíš

I. trieda

20. kolo

St. Plachtince – Op. N. Ves 0:2 (0:1) ,divákov: 20, rozhodca: Bakoš

Hostia začali aktívnejšie ako domáci. Vypracovali si niekoľko šancí, z ktorých iba 2 dokázali premeniť a zaslúžene vyhrali. Naopak domáci boli aktívny na zahadzovanie príležitostí. Nepremenili pokutový kop a niekoľko čistých gólov šancí, a preto prehrali.

Bátorová – Kosihy n. I. 2:4 (0:2) Vlkolenský, Vrško(11 m) - Annuš (11 m), Hudec N., Klinko, Kiš, ŽK: Čeril, divákov: 50, rozhodca: Hrubík

Hralo sa za jednoznačnej prevahy hostí, ktorý dokázali premeniť 4 príležitosti a zaslúžene vyhrali. Zápas ovplyvnila slabá rozhodcovská trojica, ktorej zásluhou sa zranili 2 hosťujúci hráči.

D. Lom – M. Zlievce 3:1 (1:0) Chovan, vlastný, Kubolek R.-Dibala ŽK: Sliacky- Gondáš, divákov: 40 , rozhodca: Hlačok

V priemeronom zápase sa domáci ujali vedenia v 20. minúte. V druhom polčase svoje víťazstvo poistili. Hostia výsledok skorigovali 15 minút pred koncom a na konci zahodili penaltu.

Sklabiná – Želovce 6:2 (5:1) Kováč (11m), Maslaňák 2, Žingor,Černák – Štepan, Bartoš, divákov: 50, rozhodca: Balík

Zápas sa hral pod taktovkou domácich, ktorý viedli po polčase 5:1. V druhom polčase sa hra vyrovnala a obaja súperi pridali ešte po jednom góle.

Príbelce – Čebovce 2:2 (1:1), Kalmár, Izakovič – Kissimon, Fónot, ŽK: Kalmár, Pavlovkin – Balga, Kiššimon, divákov: 100, rozhodca: Feranec.

Bolo to vyrovnané derby stretnutie so šancami na obidvoch stranách. Skóre otvorili hostia, ale po zmene strán už vyhrávali domáci. Za stavu 2:2 nevyužili hostia dvakrát samostatný nájazd a tak sa zápas skončil deľbou bodov.

20. kolo

Sl. Ďarmoty – Ip. Predmostie 1:3 (0:2) Bereš - Varga, Lukáč, Zvara, divákov: 40 , rozhodca: Balla

Prvý polčas bol jasnou záležitosťou hostí, v ktorom strelili dva dôležité góly. V druhom polčase bola hra vyrovnanejšia, ale aj napriek tomu hostia ešte pridali jeden gól a domáci skorigovali výsledok na 1:3.

Vrbovka – Hrušov 8:1 (4:0) Kováč 5, Černík 2, Lorinc 1 - Augustín ,divákov: 50 , rozhodca: Hriň

Domáci začali aktívnejšie a už po polčase viedli rozdielom štyroch gólov. V druhom polčase výsledok ešte prikrášlili o niekoľko gólov a zaslúžene vyhrali. Čestný úspech hostí zaznamenal ....

Kováčovce – V. Ves n/I 5:3 (2:2) Hrubík 2, Bertunk, Šramka - Grem, Krasnica, Koreň, ŽK:Ferenc, divákov: 20 ,rozhodca: Frančok

V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Po zmene strán však začalo pršať a s mokrým terénom sa lepšie vysporiadali domáci a strhli víťazstvo na svoju stranu.

Kleňany – Čeláre 1:0 (1:0) Vajda, divákov: 50 ,rozhodca: Oroszlány

Domáci chceli v prvom polčase strhnúť víťazstvo na svoju stranu, čo sa im aj podarilo. V druhom polčase domáci chceli svoj náskok zvýšiť, ale brankár hostí bol proti.

Bušince – Sečianky 6:0 (2:0) ŽK: Oroszlány, Blaško, divákov: 20 ,rozhodca: Oláh

Domáci boli od začiatku lepší a v prvom polčase dokázali premeniť iba dva góly. V druhom polčase sa domáci rozstrieľali a nadelili hosťom šesťgólovú nádielku.

K. Kosihy – Dolinka 1:3 (0:0) ,rozhodca: Lukács. Domáci začali aktívnejšie, no nedokázali streliť gól. Naopak hostia premenili poskytnuté príležitosti a vyhrali.

2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?

Zápasy III., IV. a V. ligy

Niekoľko tímov z nášho regiónu bude bojovať o dôležité body. Čaká nás aj derby zápas v TIPOS III. lige Stred