Športovo-technická komisia
predseda Jozef Brťka
1. ŠTK nariaďuje odohrať MFZ dospelých, ktoré sa kvôli nepriaznivému počasiu neodohrali 27.-28. marca 2004 nasledovne:
I. trieda dospelých - 27. júna 2004 v ÚHČ, II. trieda dospelých - 27. júna 2004 v ÚHČ, III. trieda dospelých - 6. júna 2004 v ÚHČ. ŠTK súhlasí s predohratím týchto MFZ pred stanoveným termínom na základe vzájomnej dohody FK, ktorú je potrebné včas predložiť na ŠTK.
Komisia mládeže
predseda Dušan Trčan (pov.vedením
1. KM predvoláva na svoje zasadnutie dňa 14.4.2004 o 15:15 hod. zástupcov FK, ktorých mužstvá žiakov hrajú malý futbal za účelom upresnenia termínov jednotlivých turnajov v jarnej časti SR 2003/04. Účasť je nutná.
2. KM nariaďuje odohrať MFZ dorast a starší žiaci, ktoré sa kvôli nepriaznivému počasiu neodohrali 27.-28. marca 2004 nasledovne:
I. trieda dorast - 13. júna 2004 v ÚHČ, I. trieda starší žiaci - 26. júna 2004.
Komisia rozhodcov
predseda Pavel Olšiak
Delegačný list
na 17. a 18. apríla 2004
I. trieda dospelí, 18.4.2004
o 16:00 hod., 17. kolo
Mýtna - Biskupice (Jánošík ml. - E. Molnár, Palička - Budáč), Podrečany - Lipovany (Kolenkáš - Antalík, Kalocsai - Čáni), Hr. Zalužany - P. Dravce (Telek - Kmeť, Gombala - Levčík), Podkriváň - Breznička (Urbančok - Mareček, Csík - Šerfozo), Málinec- Vidiná (Jánošík st. - Gorcsi, Peti - Rubint), Lovinobaňa - Utekáč (Vojtek - Majoroš, Praženica - del.), Halič - Zlatno, sobota 17.4. (Ferencz - Jánošík ml., Jánošík st. - Kantorák).
II. trieda dospelí, 18.4.2004
o 16:00 hod., 15. kolo
St. Halič - Santrio (Laho - Novenková - Ambróš), Sušany - Holiša (Melicher - M. Oláh - P. Gombala), Uhorské - Tomášovce „B“ (Forrai - Goldschutter - Kyzek), Boľkovce - Rapovce (Ferencz - Karlík, del. - Čičmanec), Buzitka - Fiľ. Kováče (Kelemen - R. Molnár - Šimon), Š. Bukovinka - voľno.
III. trieda dospelí, 18.4.2004
o 16:00 hod., 14. kolo
Lehôtka - Halič „B“ (Holas), Čakanovce - Trebeľovce (Kyzek), Šíd - V. Dravce (del.).
I. trieda dorast, 18.4.2004
o 14:00 hod., 15. kolo
Podrečany - Breznička (Antalík - Kalocsai), Hr. Zalužany - Ružiná (Gombala - Kmeť), Halič - Biskupice (J. Oláh ml. - J. Oláh st.), Uhorské - P. Dravce (Goldschutter - Forrai), Cinobaňa - Kokava (SsFZ - SsFZ), Lovinobaňa - voľno.
I. trieda starší žiaci, 17.4.2004
o 16:00 hod., 17. kolo
Halič - Hr. Ves o 14:00 (Jánošík ml.), St. Halič - Lehôtka 18.4. o 14:00 (Novenková), Sušany - Tomášovce 18.4. o 14:00 (M. Oláh), Mučín - Santrio (Havran), Málinec - Ružiná 18.4. o 14:00 (Gorci), Lovinobaňa - Utekáč (Goldschutter), Vidiná - Zlatno (Forrai).
Disciplinárna komisia
predseda Štefan Pastorek
D-114 Peter Žiak č.r. 750308, FK Trebeľovce - 3 str. nepodmienečne od 5.4. - DP 1 - 3a.
D-115 Marian Krnáč č.r. 761005, FK Santrio Láza - 1 str. nepodmienečne od 5.4. - 4 ŽK.
D-116 Stanislav Sopóci č.r. 681018, FK Mýtna - neprerokované, chýba poplatok za 4 ŽK.
D-117 Miroslav Šramka, tréner FK Podrečany - 3 mesiace nepodmienečne od 5.4. - zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v MFZ - uhradiť poplatok 150.- Sk.
D-118 Jozef Kucbeľ č.r. 730423, FK Podkriváň - neprerokované, chýba poplatok za 4 ŽK.
Žiadosti o zmenu zvyšku trestu:
Roman Valentíny č.r. 841015, FK Boľkovce - zmena zvyšku trestu na 1 stretnutie podmienečne do 30.6.2004.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v úradnom spravodaji ObFZ.
Sekretariát ObFZ
1. Najbližšie zasadnutie Výkonného výboru ObFZ Lučenec sa uskutoční dňa 26.4.2004 v zasadačke ObFZ, Čajkovského 16 so začiatkom o 15:30 hodine.
Milan Zavaterník predseda ObFZ
Štefan Koprda, sekretár ObFZ