Volejbalový servis

I. liga muži

Lovinobaňa - Revúca 0:3 a 0:3, Martin – VKP 0:3 a 0:3, Hriňová – Nitra 2:3 a 0:3

II. liga muži

6. kolo

Tvrdošín - Cinobaňa 3:0 a 3:0, Zvolen - voľno, Prievidza - Žarnovica 3:0 3:1, Hliník - Hriňová 3:0 a 3:0 Detva - B. Bystrica 0:3 a 1:3 Ružomberok - B. Štiavnica 0:3 a 1:3.

Cinobančania cestovali do Tvrdošína v oklieštenej zostave iba šiesti. V základe s dvomi hráčmi z „B“ mužstva. Napriek tomu výsledok 3:0 a 3:0 je pre Cinbančanov krutý. V obidvoch stretnutiach sa totiž hrali vyrovnané sety, no domáci lepším záverom vyhrali.

Málinec s Lovinitom sklamal

Až dva zápasy v tretej lige mužov sa preložili na 12.12.2003. V zostávajúcich dvoch, v súboji domáci - hostia sa zrodila remíza. Obidvaja lídri tabuľky totiž nezaváhali a bodovali naplno.

VK Rimavská Sobota - VK Cinobaňa B“ 2:3 (-22,15,-20,21,9) a 1:3 (-17,-21,19,-18), rozhodoval Mitter.

Lepšie začali hostia, ktorí sa však potrápili už v prvom sete. Domáci neskladali zbrane a neustále držali krok s favoritom. O konečnom výsledku prvého stretnutia dokonca musel rozhodnúť až záverečný tie-break, kde sa šťastie priklonilo na stranu hostí. V druhom stretnutí sa Cinobančania poučili a zapli na vyššie obrátky a i keď v treťom sete na chvíľu upustili z koncentrácie, až do záverečnej lopty už nenechali nič na náhodu.

R. Sobota: Račko, Ľupták Ivan a Ľubomíť, Barto, Zachar, Kres, Fungáč, Máté, Štempel.

Cinobaňa: Valentíny, Schmit, Bielik, Imre, Faško, Mišík.

Lovinit Lovinobaňa „B“ - Málinec 3:0 (12,14,16) a 3:0 (24,10,16).

Od zatiaľ jediných neporaziteľných Málinčanov sa čakal väčší odpor a snáď aj aspoň jeden vyhratý zápas. No nestalo sa tomu tak, nakoľko Málinčania obe stretnutia hladko prehrali. Po celý čas hrali podpriemerne a zabojovali iba v úvodnom sete druhého stretnutia. V ňom dokonca Málinčania trikrát viedli, ale nako­niec ho nedotiahli do víťazného konca a v druhom sete sa úplne rozsypali.

Lovinobaňa: Cigánek, Lalík, mišík, Filo, Greguss, Segéň, Sedláček.

Málinec: Findra, Sojka, Vašaš, Števove, Geľhoš, Torok, Ozdinec.

Staršie žiačky II. tr. JUH

Žiar „B“ - Poltár 3:2 a 3:2. Zvolen „B“ - Zvolen „A“ 3:0 a 3:1, Poltár „B“ - Hnúšťa 0:3 a 0:3, Zvolen „A“ - Poltár „B“ - nehralo sa a 2:3, Poltár „A“ - Zvolen „B“ 0:3 a 1:3, Krupina - Žiar „B“ 3:0 a 3:0.

Kadetky II. tr. obl. maj.

Poltár - Martin 0:3 a 0:3, Žiar „B“ - Zvolen 3:2 a 3:0, Rimavská Sobota - Hnúšťa 2:3 a 0:3, Zvolen - R. Sobota 3:1 a 3:1, Martin - Žiar „B“ 3:1 a 3:2. Krupina - Poltár 3:0 a 3:0.

1. Zvolen 10 8 2 26:11 18

2. Martin 10 7 3 24:15 17

3. Hnúšťa 10 7 3 22:15 17

4. R. Sobota 10 6 4 22:18 16

5. Žiar „B“ 10 5 5 23:17 15

6. Krupina 10 3 7 16:22 13

7. Poltár 12 0 12 1:36 12