Štvrtok, 18. január, 2018 | Meniny má Bohdana

V druhom polčase gólové hody

Futsal: 1. HFC Lučenec - VIX Žilina 12:3 (2:1)

1. HFC Lučenec - VIX Žilina 12:3 (2:1), Csányi 3 (24.,31.,39.), Husvár 2 (17.,27.), Sudimák 2 (8.,21.), Strmeň 2 (29.,40.), Berky (33.), Rutkaj (34.), Prepelica (36.) - L. Veselý (19.), Čellár (23.), Dudák (40.), ŽK: Mišúr, Sluka, Macura (všetci Žilina), rozhodovali Fischer a Moncman z Bratislavy.

Ďalšie stretnutie bez divákov (1. HFC má stále trest) malo uspávajúci prvý polčas. Až po 8 minútach sa presadil Sudimák. Do šancí sa často dostával najmä Husvár, ale nedokázal prekonať dobre chytajúceho Sedliaka. Podarilo sa mu to až tri minúty pred prestávkou. Po zaváhaní v domácej obrane prestrelil Oravca L. Veselý a stanovil tak polčasové skóre. Po zmene strán sa presadil už v siedmej sekunde Sudimák. Keď v 23. min. dosiahol Čellár druhý gól a znížil na 3:2, nikto z divákov, ktorí sledovali priamy prenos v reštaurácii športovej haly, by nepovedal, že sa začnú gólové hody. Pribúdali aj fauly a žlté karty v rukách rozhodcu Fischera a zápas sa napokon stal jasnou záležitosťou favorizovaného Lučenca.

1.HFC: Oravec (Páleš) - Rutkaj, Sudimák, Strmeň, Prepelica, Csányi, Berky, Husvár, Fehérvári, Mlynarčík

Futsal 1. liga, výsledky: RSC Košice – Incar Nitra 5:5, Mäsomax Nitra – Semic Bratislava 9:3, Pinerola Bratislava – B. Bystrica 7:3, Górnik Trnava – Izolex Košice 3:9, Slovmatic Bratislava – Mima Trnava 6:3