VV ObFZ na svojom zasadnutí dňa 18. 9.:
1. Prerokoval žiadosť o zaradenie na nominačnú listinu rozhodcov ObFZ Jozefa Híveša DZ ObFZ V. Krtíš zo dňa 3. 9. 03 a zamietol. Odôvodnenie: Na základe listu zo dňa 2. 5. 2001 (žiadosť o ukončenie aktívnej činnosti rozhodcu z dôvodu 3x operované koleno).
Športovo-technická komisia
predseda Marián Halaj
1. V zmysle RS čl. II./11k nariaďujeme predohrať MFS hrané dňa 5. 10. 2003 9. kolo I. tr. dospelých: Bátorová – Balog o 12.00 h., II. tr. Bušince – K. Kosihy o 12.00 h., Kováčovce – Sečianky o 11.30 h., Veľká Ves – Čeláre o 12.00 h.
2. V zmysle čl. 108, bod 1 SP vylučujeme zo súťaže I. tr. dospelých mužstvo FC AGRO V. Čalomija na základe troch kontumovaných výsledkov za nedostavenie sa na majstrovské stretnutie (5. kolo, 7. kolo a 8. kolo)v súť. ročníku 2003/2004.
3. V zmysle čl. 108, bod 2 SP, pre vylúčené družstvo FC-AGRO V. Čalomija sa anulujú všetky jeho výsledky v tabuľke.
4. V zmysle čl. 108, bod 3 SP, družstvo FC-AGRO V. Čalomija pre súť. ročník 2003/2004 sa považuje za družstvo zostupujúce.
5. V zmysle čl. 100/1 SP (štart hráča na neplatný RP kontumujeme MFS žiakov St. Plachtince – M. Zlievce 8. kolo hrané dňa 20. 9. 03 a priznávame 3 body a skóre 0:3 v prospech mužstva FK M. Zlievce.
6. V zmysle čl. 100/d SP (inzultácia rozhodcu na HP) kontumujeme MFS II. tr. dospelých 8. kolo Bušince – Hrušov a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech mužstva FK Bušince.
7. Delegovanie DZ na MFS dňa 28. 9. 03 9. kolo: I. tr. dospelých: FK M. Zlievce – FK Želovce (Ramšák), FK Lesenice – FK Príbelce, II. tr. FK Dolinka – FK Bušince (Černák), FK Sečianky – FK Kleňany (Černák).
Disciplinárna komisia
predseda Jozef Mišt
D-51 ŽK I. tr. dospelých zo dňa 21. 9. 2003: Š. Slavomír 840709 Želovce, I. Bolibruch 790816, P. Kiššimon 790402 Sklabiná, L. Vlkolenský 750905, J. Kováč 751226, J. Lukáč 810813 Bátorová, F. Klinko 790504 Balog, R. Balga 761007 Lesenice, P. Červoč 811012 Príbelce, J. Baliak 810411, P. Jakubec 840206, S. Šedro 690724 D. Strehová „B“, L. Ďorď 831101 Čebovce, J. Balogh 790618 Op. N. Ves.
ŽK II. tr.: L. Blaško 790108 Sečianky, P. Gyurkovics 821212 Kováčovce, J. Ambrozi 770927 Čeláre, T. Škamla 691031 Kleňany, A. Capák 600605, J. Cibuľa 701205 Ip. Predmostie, P. Szabó 751226 Záhorce, F. Petrezsel 851126, P. Hegeduš 641206 Veľká Ves.
ŽK dorast: Ľ. Oláh 860129 Olováry, P. Futák Záhorce.
D-52 DK trestá FK V. Čalomija pokutou 500,- Sk za nenastúpenie mužstva na MFS dňa 21. 9. 03, poplatok 200,- Sk.
D-53 N. Vlkolenský 760811 FK Bátorová 3 MFS nepodmienečne od 22. 9. 03, podľa 1/3b, poplatok 150,- Sk.
D-54 J. Balogh 790618 FK Op. N. Ves 1 MFS podmienečne od 25. 9. 03 do 14. 12. 03, podľa 1/5a, poplatok 150,- Sk.
D-55 P. Červoč 811012 FK Príbelce 1 MFS nepodmienečne od 25. 9. 03, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
D-56 P. Kováč 850110 FK Hrušov 7 mesiacov nepodmienečne od 25. 9. 03 do 24. 4. 04, podľa 1/6-3b, poplatok 150,- Sk.
D-57 DK trestá FK Hrušov pokutou 500,- Sk a zastavením činnosti na 2 MFS nepodmienečne od 25. 9. 03, podľa 2/1d, poplatok 200,- Sk.
Komisia rozhodcov
predseda Gabriel Bacsa
Dospelí I. tr. 10. kolo
5. 10. 2003 o 14.30 hod.
Bátorová – Balog (o 12.00 h. Jačmeník, Feranec, KR), Príbelce – Kosihy n. I. (KR, Feranec, Jačmeník), D. Lom – Lesenice (Cibuľa, Húšťava, Leitner), St. Plachtince – D. Strehová „B“ (Bakoš, Hlačok, Horniaková), Želovce – Čebovce (Cudziš, Oroszlány, I. Lukács), Op. N. ves – M. Zlievce (Majer, Vinger, R. Oláh).
Dorast I. tr. 10. kolo
5. 10. 2003 o 12.00 hod.
Olováry – Ip. Predmostie (4. 10. 03 o 14.30 h. Halaj), Op. N. Ves – Záhorce (Vinger, Majer, R. Oláh).
Dospelí II. tr. 10. kolo
5. 10. 2003 o 14.30 hod.
Bušince – K. Kosihy (o 12.00 h. KR, Ľ. Oláh), Sl. Ďarmoty – Dolinka (Ďurčov, Balík), Kleňany – Hrušov (Hriň, Kukučka), Kováčovce – Sečianky (o 11.30 h. Balík, Ďurčov), Záhorce – Ip. Predmostie (Ľ. Oláh, KR), Veľká Ves – Čeláre (o 12.00 h. Kukučka, Hriň).
Žiaci 10. kolo
4. 10. 2003 o 14.30 hod.
Bušince – V. Čalomija (R. Oláh), Balog – K. Kosihy (Majer), Nenince – Príbelce (Z. Kuzma), V. Zlievce – Lesenice (Leitner), St. Plachtince – Sklabiná (Lukácsová), Bátorová – Ip. Predmostie (Húšťava), Čebovce – M. Zlievce (Cibuľa).
1. KR žiada R ObFZ o dodržanie termínu zaslania resp. osobného doručenia zápisu o stretnutí na sekretariát ObFZ najneskôr do stredy do 12.00 h.
2. KR pozastavuje delegovanie na 1MFS, R – L. Ubrankovič pre oneskorené zaslanie zápisu z MFS II. tr. Vrbovka – Dolinka.
3. KR pozastavuje delegovanie na 2 MFS, R – F. Lukács pre neúčasť na MFS žiakov St. Plachtince – M. Zlievce.
4. KR pozastavuje delegovanie na 2 MFS, R – J. Frančok pre neúčasť na MFS žiakov Bušince – K. Kosihy.
5. KR na základe rozhodnutia ŠTK zo dňa 25. 9. 2003 ruší dohody R s FK V. Čalomija.
6. Ospravedlnený: Kukučka – 26. 9. 2003.
Komisia Mládeže
predseda Michal Ramšák
1. MaK na svojom zasadnutí dňa 11. 9. 03, podaný prestup hráča Jakub Kminiak 890802 z FK Prameň Dolná Strehová do FC Baník Veľký Krtíš v termíne 6. 9. 03 neprerokovala podľa čl. 10 písmeno b PP.
Správy zo sekretariátu:
Najlepší strelci gólov dorast 7. kolo:
13 – J. Ďurás, M. Buček Balog
7 – J. Pavlovkin D. Lom
6 – I. Kašiar D. Lom
5 – P. Bretl D. Lom
4 – J. Černák Záhorce, V. Žingor Sklabiná, J. Kažimír Balog
3 – Z. Jančo, M. Tóth, M. Záchenský Olováry, J. Malatinec D. Lom, T. Čeri Kosihy n. I.
2 – T. Béreš Záhorce, G. Balla Op. N. Ves, K. Kati Olováry, N. Hudec, F. Majer, G. Lendvay Kosihy n. I., Z. Mezei, T. Malík Ip. Predmostie, R. Nagy, K. Annuš Balog.
Ladislav Krnáč, predseda ObFZ
Ján Černák, sekretár ObFZ