Športovo-technická komisia
predseda Marián Halaj
1. V zmysle RS čl. II./11k nariaďujeme predohrať MFS hrané dňa 28. 9. 03 9. kolo I. tr. dospelých: Lesenice - Príbelce o 12:30 h., II. tr.: Dolinka – Bušince o 12:30 h.
2. Delegovanie DZ na MFS dňa 21. 9. 03 o 12:30 h. 8. kolo: I. tr. dospelých: FK St. Plachtince FK M. Zlievce (Bacsa), FK D. Lom – FK Čebovce (o 15:00 h. Černák).
3. V zmysle čl. 100/i SP kontumujeme MFS žiakov 7. kolo zo dňa 13. 9. 03 medzi FK Sklabiná – FK Balog a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech mužstva FK Sklabiná, (hosťujúce mužstvo nastúpilo na stretnutie bez preukazov).
4. V zmysle čl. 100/i SP kontumujeme MFS žiakov 7. kolo zo dňa 13. 9. 03 medzi FK Čebovce – FK St. Plachtince a priznávame 3 body a skóre 0:3 v prospech mužstva St. Plachtince, (mužstvo FK Čebovce vystriedalo vyšší počet hráčov ako povoľuje RS, Prípad odstupujeme na došetrenie DK.
5. Súhlasíme so vzájomnou dohodou mužstiev FK Želovce – FK Záhorce na zmene hracieho dňa. MFS dorastu 8. kolo sa odohrá dňa 20. 9. 03 (sobota) o 16:00 h. na ihrisku FK Želovce. Poplatok 150,- Sk, (poplatok bol uhradený).
6. Žiadame všetky futbalové kluby, aby v prípade žiadosti o delegovanie DZ na MFS túto žiadosť oznámili na sekretariát ObFZ v predstihu, najneskôr 11 dní pred stretnutím.
Disciplinárna komisia
predseda Jozef Mišt
D-44 ŽK I. tr. dospelých zo dňa 14. 9. 03: M. Vlkolenský 801105, M. Hajnár 820425 Bátorová, Ľ. Cseri 801110 Kosihy n. I., M. Košík 830517, J. Husár 810705 Čebovce, P. Červoč 811012 Príbelce, P. Tuhársky 850505, P. Kováč 780429 Sklabiná, G. Černík 740430 Želovce, R. Nagy 760703 Op. N. Ves, J. Cesnak 700418 St. Plachtince, I. Gazdík 690803, J. Gondáš 740715 M. Zlievce, R. Kubolek 780726 D. Lom, Z. Škerlec 730210, T. Zolcer 840523 Balog.
ŽK II. tr.: M. Balla 710409 Veľká Ves, L. Barko 860502 Bušince, P. Bodžár 790608 Sečianky, M. Stacho 770908 Hrušov, I. Geregai 650712 Vrbovka.
ŽK dorast: M. Tóth 860628 Olováry, J. Černík 850926, P. Krahulec 880117, V. Žingor 880102 Sklabiná, P. Filip 880721 Záhorce, J. Kubolek 861229, J. Pavlovkin 850521, P. Bretl 850910 D. Lom.
D-45 DK trestá FK V. Čalomija pokutou 500,- Sk za nenastúpenie mužstva na MFS dňa 14. 9. 03, poplatok 200,- Sk.
D-46 DK trestá FK K. Kosihy pokutou 500,- Sk za nenastúpenie mužstva na MFS dňa 14. 9. 03, poplatok 200,- Sk.
D-47 Z. Škerlec 730210 FK Balog 3 MFS nepodmienečne od 15. 9. 03, podľa 1/3b, poplatok 150,- Sk.
D-48 L. Barko 860502 FK Bušince 1 MFS podmienečne od 18. 9. 03 do 17. 12. 03, podľa 1/5a, poplatok 150,- Sk.
D-49 DK trestá mužstvo dorastu pokutou 500,- Sk a uzatvorením ihriska na 1 MFS nepodmienečne od 18. 9. 03, podľa 2/1b, poplatok 100,- Sk. FK Záhorce mužstvo dorastu odohrá MFS 10 km od sídla ihriska. FK nahlási miesto konania stretnutia do 25. 9. 03 do 12:00 h. na sekretariát ObFZ.
D-50 DK trestá na návrh ŠTK FK Čebovce pokutou 300,- Sk, podľa 2/6, poplatok 100,- Sk.
Komisia rozhodcov
predseda Gabriel Bacsa
Dospelí I. tr. 9. kolo 28. 9. 2003
o 15.00 hod.
Op. N. Ves – Sklabiná (Kukučka, Ľ. Oláh, Majer), M. Zlievce – Želovce (o 11:00 h. Ďuriš, F. Lukács, Lukácsová), Čebovce – St. Plachtince (R. Oláh, Oroszlány, Chrien), D. Strehová „B“ – D. Lom (27. 9. 03 Hlačok, SsFZ, SsFZ), Lesenice – Príbelce (o 12:30 h. T. Kuzma, Bakoš, Húšťava), Kosihy n. I. - Balog (Feranec, I. Lukács, Jačmeník), Bátorová – V. Čalomija (Húšťava, Bakoš, T. Kuzma).
Dorast I. tr. 9. kolo 28. 9. 2003
o 12.30 hod.
Op. N. Ves – Sklabiná (Majer, Ľ. Oláh, Kukučka), Záhorce – Olováry (27. 9. 03 o 15:00 h. Ubrankovič, KR), Ip. Predmostie – Želovce (Frančok, Hriň), Kosihy n. I. – Balog (Jačmeník, Feranec, I. Lukács).
Dorast V. liga sk. D 9. kolo
o 12.30 hod.
Čebovce – Málinec ( Chrien, Oroszlány).
Dospelí II. tr. 9. kolo 28. 9. 2003
o 15.00 hod.
Čeláre – Záhorce (KR, F. Lukács), Ip. Predmostie – Kováčovce (Hriň, Frančok), Sečianky – Kleňany (Vinger, Ďurčov), Hrušov – Sl. Ďarmoty (Balík, Ubrankovič), Dolinka – Bušince (o 12:30 h. Ďurčov, Vinger ), K. Kosihy – Vrbovka (Hlačok, Horniaková).
Žiaci 9. kolo 20. 9. 2003
o 15.00 hod.
Čebovce – Bušince (Z. Kuzma), M. Zlievce – Bátorová (28. 9. 03 o 13:00 h. Lukácsová), Ip. Predmostie – St. Plachtince (Majer), Sklabiná – V. Zlievce (Bakoš), Lesenice – Nenince (Hlačok), Príbelce – Balog (Húšťava), K. Kosihy – V. Čalomija (28. 9. 03 o 13:00 h. Horniaková).
1. KR oznamuje R ObFZ , že FP sa budú konať dňa 26. 9. 03 o 17:00 h. na štadióne FK Baník V. Krtíš.
2. KR žiada R ObFZ o dodržanie termínu zaslania resp. osobného doručenia zápisu o stretnutí na sekretariát ObFZ najneskôr do stredy do 12:00 h.
Správy zo sekretariátu:
Najlepší strelci gólov II. tr. dospelých 6. kolo: 11 – M. Filip Záhorce, 10 – Z. Kovács Vrbovka, 7 – T. Rácz Bušince, 6 – E. Villant Veľká Ves, M. Bertók Vrbovka, 5 – R. Šoltýs Záhorce, 4 – J. Ambróz, A. Adam Čeláre, T. Záhorský Ip. Predmostie, Z. Blaško Kleňany, 3 – P. Filip Záhorce, P. Hegeduš, F. Petrezsel Veľká Ves, K. Rusňák Dolinka, Z. Hegeduš Čeláre, I. Botoš Bušince, 2 – M. Lupa Čeláre, P. Kováč Hrušov, J. Tomáš, J. Cibuľa Ip. Predmostie, J. Bertók, A. Šramka Kováčovce, Š. Husár Sl. Ďarmoty, P. Bodžár, C. Villant Sečianky, M. Nagy Veľká Ves, J. Dinka, D. Ruman, P. Szabo Záhorce.
Ladislav Krnáč, predseda ObFZ
Ján Černák, sekretár ObFZ