Na zasadnutie VV ObFZ, ktoré sa uskutoční dňa 18. 10. 2002 o 15:30 hod. predvolávame z MFS 7. kola I. tr. dospelí FK Príbelce – FK Čebovce: za FK Čebovce: hráč – Szilárd Fónod, kap. mužstva – Ivan Mudroň, za FK Príbelce: kap mužstva – Jozef Zúbek, hlav. usporiadateľ – Stanislav Celleg, R – Pavel Hriň, AR – Jaroslav Nociar.
Na zasadnutie VV ObFZ, ktoré sa uskutoční dňa 18. 10. 2002 o 16:00 hod. predvolávame člena ŠTK ObFZ V. Krtíš – Igora Gazdíka.
ŠTK (predseda, Marián Halaj)
Žiadosť FO Malé Zlievce zo dňa 8. 10. 2002 bola prejednaná, výsledok zostáva v platnosti, zmena termínu hracieho času bola určená na základe vzájomnej dohody funkcionárov klubov, za FK M. Zlievce Ing. Igor Gazdík a za FK Bátorová Norbert Vlkolenský. Zmenu hracieho času na 13:30 hod. žiadal osobne Ing. Igor Gazdík - funkcionár FO Malé Zlievce, ktorý je zároveň členom ŠTK ObFZ Veľký Krtíš. Postup člena ŠTK ObFZ V. Krtíš Ing. Igora Gazdíka odstupujeme na došetrenie VV ObFZ.
Nariaďujeme odohrať MFS žiakov medzi FK Nenince – FK Bušince dňa 19. 10. 2002 o 14:00 hod. na ihrisku FK Nenince.
Kontumujeme MFS dorast 10. kolo FK Kosihy n. I. – FK Sečianky a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Kosihy n. I., podľa čl. 100/b SP.
Kontumujeme MFS žiakov 10. kolo FK Príbelce – FK Balog a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Príbelce, podľa čl. 100/b SP, prípad odstupujeme na došetrenie DK.
Kontumujeme MFS žiakov 10. kolo FK Čebovce – FK K. Kosihy a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Čebovce, podľa čl. 100/b SP, prípad odstupujeme na došetrenie DK.
Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať MFS žiakov K. Kosihy – Lesenice 12. 10. 2002 o 14:00 hod. na ihrisku FK K. Kosihy, poplatok 150,- Sk.
Na základe námietky kap. mužstva FK Želovce v MFS žiakov FK D. Lom - FK Želovce , žiadame FK D. Lom predložiť žiacky preukaz hráča Ján Šimon 880815 do 16. 10. 2002.
Predvolávame na zasadnutie dňa 17. 10. 2002 o 15:15 hod. prezidenta FK Balog nad Ipľom Ing. Petra Bálinta.
Delegovanie na MFS DZ 11. kolo I. tr. dospelých o 14:30 hod. FK St. Plachtince – FK Kosihy n. I. (J. Híveš), Záhorce – Lesenice o 11:15 hod. (Koncz).
DK (predseda, Ing. Jozef Mišt)
U.č. 80 ŽK I. tr. dospelých zo dňa 6. 10. 2002: M. Csécs 791017 Čebovce, K. Baláž 720326V. Čalomija, R. Sýkora 821125 Záhorce, T. Očko 711011 Kosihy n. I., I. Černák 740928 Sklabiná, J. Kubolek 691201 D. Lom, Ľ. Oláh 770309, M. Bojtoš 770731 Želovce, J. Janík 790318 D. Strehová „B“, R. Ďurica 820901 Op. N. Ves, M. Pástor 750814, M. Pavlov 771208 Príbelce, I. Andok 770131, Ľ. Mikuš 610626, M. Mikuš 710826 St. Plachtince.
ŽK II. tr. dospelých: R. Balga 830414 K. Kosihy, A. Racsko 720615, A. Lavrík 780317 Kováčovce, N. Dola 720711, P. Oláh 790906 Čeláre, S. Kiss 771220 Veľká Ves, Z. Nagy 750603, G. Gyenes 810209, Z. Horváth 750726 Dolinka, P. Kováč 840714 Hrušov, M. Záhorský 710307 Ip. Predmostie.
ŽK dorast: P. Filip 880721, P.Balga 860513 Záhorce, Š. Mihálik 880121, S. ličko 860905 Op. n. Ves, I. Kašiar 851028 D. Lom, J. Wiederman 850705 Želovce.
U.č. 81 M. Bojtoš 770731 FK Želovce 1 MFS nepodmienečne od 7. 10. 2002, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
U.č. 82 M. Pástor 750814 FK Príbelce 1 MFS nepodmienečne od 7. 10. 2002, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
U.č. 83 M. Pavlov 771208 FK Príbelce 1 MFS nepodmienečne od 7. 10. 2002, podľa1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
U.č. 84 J. Mihálik 750318 FK Hrušov 3MFS nepodmienečne od 7. 10. 2002, podľa 1/3b, poplatok 150,- Sk.
U.č. 85 R. Ďurica 820901 FK Op. N. Ves 1 MFS podmienečne od 10. 10. 2002 do 9. 4. 2003, podľa 1/5a, poplatok 150,- Sk.
U.č. 86 R. Obertin 800801 FK Záhorce 1 MFS podmienečne od 10. 10. 2002 do 9. 4. 2003, podľa 1/1a, poplatok 150,- Sk.
U.č. 87 E. Fónod 770620 FK Čebovce 3 MFS nepodmienečne od 7. 10. 2002, podľa 1/6-1b, poplatok 150,- Sk.
U.č. 88 DK prejednala žiadosť hráča FK Záhorce I. Filip 671106 a žiadosť zamieta.
U.č. 89 DK prejednala žiadosť hráča FK Záhorce M. Filip 740407 a žiadosť zamieta.
U.č. 90 J. Filkus 631014 FK M. Zlievce 2 MFS podmienečne od 10.10. 2002 do 30. 6. 2003, podľa 1/3a, poplatok 150,- Sk
U.č. 91 DK trestá FK Sklabiná peňažnou pokutou 500,- Sk, podľa 2/1a, poplatok 200,- Sk.
U.č. 92 DK predvoláva na zasadnutie dňa 17. 10. 2002 o 15:00 hod. zo stretnutia Hrušov – Ip. Predmostie: R – Štefan Balík, AR – Jozef Vinger, hlav. usporiadateľ – Milan Fischer, ved. mužstva – Ján Balkóci.
KR (predseda, Gabriel Bacsa)
Dospelí I. tr. 12. kolo 20. 10. 2002 o 14:00 hod.:
Čebovce – Olováry (Vinger, Balík, Ďurčov), Lesenice – V. Čalomija (Danko, Jačmeník, Kukučka), D. Lom – Záhorce (R. Oláh, Hriň, Nociar), D. Strehová „B“ – Sklabiná (19. 10. 2002 Jačmeník, Feranec, Bielený), Príbelce – Želovce (Hlačok, F. Lukács), Kosihy n. I. – Op. N. Ves (Feranec, Šarický, T. Kuzma), Sečianky – St. Plachtince (Cibuľa, Ubrankovič, Húšťava).
Dorast I. tr. 12. kolo 20. 10. 2002 o 11:15 hod.:
Čebovce – Olováry (Balík, Ďurčov, Vinger), Lesenice – V. Čalomija (Jačmeník, Kukučka, Danko), D. Lom – Balog (Nociar, R. Oláh, Hriň), Záhorce – Ip. Predmostie (Z. Kuzma, Leitner), Kosihy n. I. – Op. N. Ves (T. Kuzma, Feranec, Šarický).
II. tr. dohrávky 20. 10. 2002 o 14:00 hod.:
Dolinka - M. Zlievce (Oroszlány, I. Lukács), Hrušov – Veľká Ves (Bielený, Z. Kuzma).
Žiaci dohrávka 19. 10. 2002 o 14:00 hod.:
Nenince – Bušince (Z. Kuzma).
KR žiada R – I. Lukács o písomné vyjadrenie k MFS dorastu FK Kosihy n. I. – FK Sečianky, ktorý sa mal odohrať 6. 10. 2002, termín do 16. 10. 2002.
KR berie na vedomie námietku FK Lesenice zo dňa 7. 10. 2002.
KR vyhovuje žiadosti FK V. Čalomija zo dňa 7. 10. 2002.
KR dôrazne žiada R – Kozáka o doručenie zápisu z MFS dorastu 5. kolo zo dňa 1. 9. 2002, termín ihneď.
Ospravedlnení: Balga – 13. 10. 2002, Bobál – 6. – 27. 10. 2002, Danko – 10. 10. 2002, Gyorgy 13. 10. 2002.
Najlepší strelci gólov dorast po 10. kole:
17 – L. Tóth Op. N. Ves
16 – J. Pajer Čebovce
13 – L. Bavko Olováry
11 – K. Molnár Kosihy n. I., I. Kašiar D. Lom
9 – T. Annuš Kosihy n. I., J. Černák Záhorce
8 – R. Balga Záhorce, A. Bartoš Sečianky, G. Bella Op. N. Ves, L. Pixiades Čebovce
7 – A. Czafik Čebovce, J. Kubolek D. Lom, P. Maté Sečianky
6 – S. Ličko Op. N. Ves, K. Kati Olováry, T. Déneš Lesenice, N. Hudec Kosihy n. I., M. Zaťko Čebovce, J. Kažimír Balog
5 – T. Csáky Balog, M. Záchenský Olováry, F. Molnár Op. N. Ves, T. Černík Želovce
4 – I. Jánošík, T. Béreš Záhorce, J. Morvai Sečianky, Š. Pap, T. Malík Ip. Predmostie, P. Bertl D. Lom, J. Ďurás, P. Molnár Balog.
Ladislav Krnáč, predseda ObFZ
Ján Černák, sekretár ObFZ