2. Výsledky a tabuľky po I. turnaji žiakov - skupina „A“: Lipovany - Š. Bukovinka 2:1, Buzitka - Kotmanová 1:1, Lipovany - Buzitka 1:é, Kotmanová - Š. Bukovinka 3:2, Š. Bukovinka - Buzitka 1:1, Lipovany - Kotmanová 0:2.
„A“ skupina:
1. Kotmanová 3 2 1 0 6:3 7
2. Lipovany 3 2 0 1 3:3 6
3. Buzitka 3 0 2 1 2:3 2
4. Š. Bukovinka 3 0 1 2 4:6 1
Skupina „B“: Santrio - F. Kováče 1:3, Rapovce - Boľkovce 3:0, Rapovce - Santrio 2:0, Boľkovce - F. Kováče 3:3, Santrio - Boľkovce 1:0, Rapovce - F. Kováče 0:2.
„B“ skupina:
1. F. Kováče 3 2 1 0 8:4 7
2. Rapovce 3 2 0 1 5:2 6
3. Santrio 3 1 0 2 2:5 3
4. Boľkovce 3 0 1 2 3:7 1
3. Tabuľky mládežníckych súťaží
I. trieda - dorast
1. Cinobaňa 3 3 0 0 19:7 9
2. Vidiná 5 3 0 2 20:8 9
3. Pan. Dravce 4 2 1 1 7:7 7
4. Uhorské 4 2 1 1 7:8 7
5. Ružiná 4 2 0 2 10:13 6
6. Podrečany 2 1 0 1 7:11 3
7. Biskupice 4 1 0 3 6:13 3
8. Hr. Zalužany 4 0 0 4 3:12
I. trieda st. žiaci
1. Halič 5 5 0 0 29:5 15
2. Mýtna 4 4 0 0 26:2 12
3. Vidiná 4 3 0 1 21:4 9
4. Lehôtka 3 3 0 0 9:0 9
5. Málinec 3 2 1 0 22:5 7
6. Breznička 5 2 0 3 12:21 6
7. Hrnč. Ves 5 1 1 3 11:15 4
8. Stará Halič 5 1 1 3 4:26 4
9. Utekáč 4 1 0 3 14:20 3
10. Mučín 5 0 1 4 2:26 1
11. Sušany 5 0 0 5 1:27 0
I. trieda - ml. žiaci
1. Cinobaňa 5 5 0 0 19:2 15
2. Zlatno 5 3 0 2 12:3 9
3. Ružiná 5 2 0 3 7:11 6
4. Podkriváň 5 0 0 5 0:22 0
Správy disciplinárnej komisie - predseda Štefan Pastorek
D- 42 Jozef Telek č. r. 890521, FK Utekáč žiak - 4 mesiace nepodmienečne od 4. 9. 2002 - DP 1 - 6/3a - uhradiť 100 Sk. D- 43 Jozef Telek - vedúci mužstva st. žiakov FK Utekáč - zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v MFZ a zákazom výkonu funkcie rozhodcu na 4 mesiace nepodmienečne od 4. 9. 2002 - DP 1 - 3/a, DP 3 - čl. 5 a 8. - Uhradiť 100 + 100 Sk. D- 44 Ján Šmidriak č. r. 810601, FK Lovinobaňa - 5 stretnutí nepodmienečne od 11. 9. 2002 - DP 1 - 3/b. D- 45 Michal Hulej č. r. 840130, FK Lovinobaňa - 4 stretnutia nepodmienečne od 11. 9. 2002 - DP 1 - 6/1b. D- 46 Ivan Mališ č. r. 821107, FK Lovinobaňa - 5 stretnutí nepodmienečne od 11. 9. 2002 - DP 1 - 3/b. D- 47 Miroslav Mačuda č. r. 660808, FK Breznička - 2 stretnutia nepodmienečne od 11. 9. 2002 - DP 1 - 4/a. D- 48 Ján Vojtek č. r. 800219, FK Hrnč. Ves - 8 stretnutí nepodmienečne od 18. 9. 2002 - DP 1 - 1/a, 3/c. D- 49 Pavel Oravec č. r. 800703, FK Kotmanová - neprerokované pre nezaplatenie poplatku. D- 50 Juraj Paľaga č. r. 881021, FK Halič - 4 stretnutia nepodmienečne od 18. 9. 2002 - neoprávnený štart - DP 1 - 9/b.
Žiadosti o zmenu zvyšku trestu: Tomáš Fukács č. r. 720109, FK V. Dravce - zamieta sa, Norbert Miklóš č. r. 750408, FK Mučín - zmena trestu na 1 stretnutie podmienečne do 30. 4. 2003
DK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 25. 9. 2002 o 15:45 hod. p. Jaroslav Kováčik vedúci mužstva Santrio Láza (Trebeľovce 183). Z MFZ I. triedy dospelých medzi FK Hr. Ves - FK Lovinobaňa - Ivan Budáč DZ, Miroslav Laho HR, Pavel Sojka tréner FK Lovinobaňa.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v úradnom Spravodaji ObFZ.
Správy komisie rozhodcov - predseda Ing. Pavel Olšiak
Delegačný list na 28. a 29. septembra 2002
I. trieda - dospelí, 29. septembra 2002 o 15:00 hod., 9. kolo: Podrečany - Biskupice, Š. Vojtek - Lahocký, Kolčák, M. Gombala; Sušany - Lovinobaňa, Ferencz - Goldschütter, Ostrihoň, Rubint; Hr. Zalužany - Hrnč. Ves, Melicher - M. Budáč, Mareček, Kantorák; Mýtna - Utekáč, Agócs - Karlík, Kalocsai, Čičmanec; P. Dravce - Kokava, P. Budáč - Jánošík st., Holas, Šerfözö; Zlatno - Podkriváň (sobota), Kojnok - Holas, Ľ. Kojnok, Sihelský; Vidiná - Breznička (sobota), P. Budáč - Forrai, M. Budáč, Kelemen.
II. trieda - dospelí, 29. septembre 2002 o 15:00 hod., 9. kolo: Málinec - Santrio, Laho - Peti, Budáč; Halič - Boľkovce, J. Kojnok - Majoroš, Levčík; St. Halič - F. Kováče, Ľ. Kojnok - Nociar, Čáni; Uhorské - Rapovce (sobota), Urbančok - Felšö, P. Gombala; Kotmanová - Lipovany, Forrai - Baláž, Ambróš; Š. Bukovinka - Kokava „B“, Csík -Berky, Hudec.
III. trieda - dospelí, 29. septembra 2002 o 15:00 hod., 7. kolo:
Holiša - Lehôtka, Molnár; Trebeľovce - Mučín, Gabera; Šíd - Buzitka, Urbančok; V. Dravce - Tomášovce, Görcsi; Halič „B“ - voľno.
I. trieda - dorast, 29. septembra 2002 o 13:00 hod., 9. kolo: Podrečany - Biskupice, Lehocký - Kolčák; P. Dravce - Ružiná, Jánošík st., Holas.
I. trieda - st. žiaci, 28. september 2002 o 13:00 hod., 7. kolo: Málinec - Utekáč, Peti (nedeľa o 13:00 hod.); Mýtna - Vidiná, Karlík (nedeľa o 13:00 hod.); Halič - Lehôtka, Majoroš (nedeľa o 13:00 hod.), Breznička - Sušany, Žingor (o 14:00 hod.), Mučín - Hrnč. Ves, Görcsi; St. Halič - voľno.
- KR pozýva na svoje zasadnutie dňa 25. 9. 2002 o 15:30 hod. rozhodcu Alexander Krokovai.
- Oznamujeme rozhodcom ObFZ Lučenec, že na sekretariáte je možné si zakúpiť nový rozhodcovský odznak á 50 Sk, ktorý je súčasťou výstroja rozhodcu.
- KR upozorňuje všetkých rozhodcov a DZ na povinnosť zasielať zápisy zo stretnutí do 48 hodín po ukončení MFZ!
Správy sekretariátu ObFZ
1. Najbližšie zasadnutie Výkonného výboru ObFZ sa uskutoční dňa 25. 9. 2002 (streda) so začiatkom o 16:00 hod. v zasadačke ObFZ, Čajkovského 16, Lučenec.
Milan Zavaterník, predseda ObFZ
Štefan Koprda, sekretár ObFZ