Námietku kap. domácich z MFS I. tr. dospelých 21. kolo zo dňa 19. 5. 2002 FK Želovce – FK Lesenice považujeme ako bezpredmetnú.
V zmysle SP čl. 100/b kontumujeme MFS žiakov 21. kolo zo dňa 18. 5. 2002 FK St. Plachtince – FK Op. N. Ves v prospech mužstva St. Plachtince a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech mužstva FK St. Plachtince, (nedostavenie sa hosťujúceho mužstva na stretnutie).
Upozorňujeme FK Nenince na ustanovenie RS čl. III/2f (poskytnutie vhodného občerstvenia). V prípade opakujúceho sa nedostatku bude prípad postúpený na riešenie disciplinárnu komisiu.
Nariaďujeme odohrať MFS dorastu 20, kolo FK D. Lom – FK Vinica dňa 2. 6. 2002 o 14:00 hod z dôvodu časovej tiesni pri presune rozhodcov na MFS Op. N. Ves – Dolinka.
DK (predseda, Ing. Jozef Mišt)
U.č. 142 ŽK I. tr. dospelí zo dňa 19. 5. 2002: R. Balga 830414 K. Kosihy, J. Zatyko 660524 Čebovce, I. Filip 671106 Záhorce, S. Knopp 770709, M. Fedeš 680112 St. Plachtince, S. Šedro 690724 D. Strehová “B”, T. Annuš 840130, J. Dian 750411Kosihy n. I., J. Balla 650111 Vinica, M. Babka 800102 Lesenice, Peter Chovan 781219 D. Lom, M. Tomaškin 750809, D. Tomaškin 751230, M. Pástor 750814 Príbelce, Á. Oláh 820602 Bušince.
ŽK II. tr. zo dňa 19. 5. 2002: T. Lörin 701125 Kováčovce, M. Nagy 800928 Veľká Ves n. I., G. Gyenes 810209 Dolinka, R. Dobrík 740402 M. Zlievce, G. Szabó 790826 Ip. Predmostie.
ŽK dorast zo dňa 19. 5. 2002: M. Medveď 860319 D. Lom, R. Nagy 850203, G. Gyurász 850713 Balog, T. Malík 870514, P. Varga 861022 Ip. Predmostie.
U.č. 143 T. Makši 820311 FK Bušince 3 MFS nepodmienečne od 20. 5. 2002, podľa 1/6-1b, poplatok 150 Sk.
U.č. 144 G. Szabó 790826 FK Ip. Predmostie 3 MFS nepodmienečne od 20. 5. 2002, podľa 1/3b, poplatok 150 Sk.
U.č. 145 J. Pavlovkin 850521 FK D. Lom 4 MFS nepodmienečne od 20. 5. 2002, podľa 1/3a, poplatok 100 Sk.
U.č. 146 G. Krivánsky 860919 FK Želovce 1 MFS nepodmienečne od 20. 5. 2002, podľa 1/2a, poplatok 100 Sk.
U.č. 147 M. Celeng 860603 FK Lesenice 1 MFS nepodmienečne od 20. 5. 2002, podľa 1/2a, poplatok 100 Sk.
U.č. 148 DK prejednala žiadosť hráča G. Vršanský 780123 FK Lesenice a zvyšok trestu mení na 1MFS podmienečne od 23. 5. 2002 do 23. 8. 2002.
KR (predseda, Gabriel Bacsa)
Dospelí I. tr. 23. kolo 2. 6. 2002 o 17:00 hod.: V. Čalomija - Vinica (Jačmeník, Horniaková, Ján Filkus), Kosihy n. I. – Záhorce (F. Lukács, Oroszlány, Húšťava), K. Kosihy – Lesenice (I. Lukács, Puškár, Ubrankovič), Čebovce – D. Lom (Balík, Vinger, Pavlovová), Želovce – D. Strehová “B” (Cibuľa, György, Ďurčov), Sečianky – Bušince (o 14:30 hod. Feranec, Chrien, I. Lukács), St. Plachtince – Príbelce (o 14:30 hod. Oláh, Hriň, Nociar).
Dorast I. tr. 23. kolo 2. 6. 2002 o 14:45 hod.: V. Čalomija – Balog (Horniaková, Jačmeník), Želovce – Ip. Predmostie (Ďurčov, Cibuľa, György), dohrávka: D. Lom – Vinica (o 14:00 hod. Dolinský, Leitner).
Dospelí II. tr. 23. kolo 2. 6. 2002 o 17:00 hod.: V. Zlievce - Sl. Ďarmoty (Danko, Oláh), Olováry – Kováčovce (Hlačok, Bobál), Op. N. Ves – Dolinka (Dolinský, Ignác), Kiarov – Ip. Predmostie (Nociar, Hriň), Hrušov – Veľká Ves n. I. (Chrien, Feranec), M. Zlievce – Bátorová (Černai, Šarický).
Žiaci 23. kolo 1. 6. 2002 o 17:00 hod.: Sklabiná – Záhorce (Bakoš), K. Kosihy – Lesenice (2. 6. 2002 o 15:00 hod. Puškár), Čebovce – D. Lom (Húšťava), Želovce – Op. N. Ves (Komada), Nenince – Bušince (Danko), St. Plachtince – Príbelce (Chrien).
V. liga dorast sk. D 23. kolo 2. 6. 2002 o 14:30 hod.: Čebovce – Hnúšťa (Pavlovová, Vinger).
III. LSŽ a LMŽ sk. JUH 10. kolo 2. 6. 2002 o 13:00 – 15:00 hod.: Vinica – Hriňová (Filkus, Húšťava).
KR oznamuje rozhodcom, že nové odznaky rozhodcov sú na sekretariáte ObFZ V. Krtíš, 1 kus – 50 Sk.
Ospravedlnený: Bielený 2. 6. 2002.
PN Kukučka.
KR oznamuje FK Záhorce, že dohoda s R – M. Dolinský je platná zo dňa 18. 3. 2000 na dobu neurčitú.
KR pozýva na svoje zasadnutie R – J. Nociar 30. 5. 2002 o 15:30 hod.
KR pozýva na svoje zasadnutie R – György, Cibuľa, Danko, Ďurčov, Leitner, Komada dňa 30. 5. 2002 o 16:00 hod.
KR oznamuje FK, že k 30. 6. 2002 sa končia dohody FK s R: L. Doboš, G. Bacsa - Kosihy n. I., Balga – Čebovce, Nozdrovický – Nenince, Vinger – Sečianky, Ubrankovič – Želovce, Bielený – Príbelce, Šarický – Sklabiná, Oláh – Bušince.
Chyby v zápisoch: Ďurčov – nesprávny popis OT, Bielený – nevyplnená kolónka súťažného družstva, Feranec – nesprávne uvedený výsledok stretnutia.
Správy zo sekretariátu:
Strelci gólov: I. tr. dorast – po 20. kole: 26 – G. Garai Vinica, 14 – A. Kiššimon Želovce, J. Villán Kosihy n. I., 12 – L. Vajda Vinica
10 – R. Nagy Balog, A. Gemer Vinica, 9 - F. Doboš Vinica, 8 – J. Kažimír Balog, I. Kašiar D. Lom, G. Gyurász Balog, 7 – J. Malatinec, J. Pavlovkin, L. Kubolek L. Domby D. Lom , G. Skabela V. Čalomija, 6 – J. Pavlík Lesenice, 5 – A. Opánsky Lesenice, N. Kiss Vinica, T. Merica Želovce, J. Vilám Vinica, T. Déneš, Š. Husár Lesenice, 4 – C. Zachar, J. Jánoška, G. Lendvay Kosihy n. I., A. Buris Balog., L. Kováč Želovce
Žiaci po 20. kole: 51 – A. Nemčok Nenince, 21 – L. Varga, Nenince, M. Buček Balog, 20 – M. Botoš Sklabiná, J. Kotian K. Kosihy, 13 – J. Svorník Želovce, I. Jánošík Záhorce, G. Zaťko, A. Balga Čebovce, T. Fajčík Bušince, 12 – G. Cseri Balog, T. Miškei Nenince, 11 – T. Cseri Balog, 10 – J. Donč Čebovce, S. Baláž Lesenice, 9 – S. Ličko, Š. Mihálik Op. N. Ves, P. Nedela Balog, T. Šramka Bušince, 8 – V. Slávik D. Lom, L. Matikovský Sklabiná, 7 – J. Černák Záhorce, T. Petrovský Nenince, M. Belík St. Plachtince, E. Kučera Sklabiná, M. Macko Príbelce, D. Hornyák K. Kosihy, 6 – P. Buček Balog, J. Hric Čebovce, J. Horváth D. Lom, M. Ďurčok Sklabiná, P. Filip Záhorce, 5 – M. Makó Želovce, T. Béreš Záhorce, Z. Drdanko Nenince, P. Belák Op. N. Ves, M. Žilka Lesenice, P. Hárfei K. Kosihy, B. Fábian Čebovce, T. Kováč Bušince, 4 – A. Csáky, P. Gyurász Balog, M. Tóth, N. Löče, P. Berky Lesenice, R. Matikovský Sklabiná, T. Sölský St. Plachtince, Z. Geregai Želovce.
Ladislav Krnáč, predseda ObFZ, Ján Černák, sekretár ObFZ