Športovo-technická komisia
predseda Marián Halaj
1. V zmysle RS čl. 11/k nariaďujeme predohrať MFS 25. kolo hrané dňa 13. 6. 2004, I. tr. dospelých: Čebovce – M. Zlievce o 17:00 h. II. tr. dospelých: Dolinka - Kováčovce o 14:00 h.
2. Námietka kap. družstva hostí z MFS 23. kola žiakov medzi FK K. Kosihy – FK Balog bola prejednaná ako bezpredmetná.
3. Nariaďujeme odohrať MFS dospelých 25. kolo a 26. kolo hrané dňa 13. 6. 2004 a 20. 6. 2004 s ÚHČ od 17:00 h., dorast 25. kolo a 26. kolo o 14:30 h., žiakov 25. kolo a 26. kolo o 17:00 h. ( s výnimkou predohrávok v zmysle RS 11/k).
Disciplinárna komisia
predseda Ing. Jozef Mišt
D-219 ŽK I. tr. dospelých zo dňa 30. 5. 2004: Z. Klacso 811208, Ľ. Cseri 801110, P. Gyenes 750627 Kosihy n. I., J. Tomaškin 751230, M. Pástor 750814, M. Pavlov 771208 Príbelce, E. Híveš 810301, G. Takács 830819 Lesenice, M. Ďorď 840930 Čebovce, M. Bojtoš 770731, S. Štefan 840709 Želovce, J. Ďuras 860726 Balog.
II. tr.: J. Dinka 650930, R. Sýkora 821125 Záhorce, T. Kosík 820305 l. Ďarmoty, K. Gemer 790330 Veľká Ves, M. Fischer 810218, P. Fašang 810108 Hrušov, T. Kret 860916 Kleňany.
Dorast: E. Oroszlány 870417 Ip. Predmostie.
D-220 Z. Klacso 811208 Kosihy n. I. 1 MFS nepodmienečne od 3. 6. 2004, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
D-221P. Gyenes 750627 Kosihy n. I. 1 MFS nepodmienečne od 3. 6. 2004, podľa 1/13-5a, poplatok 150,- Sk.
D-222 Ľ. Cseri 801110 Kosihy n. I. 2 MFS nepodmienečne od 3. 6. 2004, podľa 1/13-5b, poplatok 150,- Sk.
D-223 T. Penke 650808 Čeláre 3 MFS nepodmienečne od 31. 5. 2004, podľa 1/3b, poplatok 150,- Sk.
D-224 K. Grem 790330 Veľká Ves 1 MFS podmienečne od 3. 6. 2004 do 2. 9. 2004, podľa 1/5a, poplatok 150,- Sk.
D-225 DK prejednala žiadosť hráča FK Op. N. Ves J. Balogh 790618 a zamieta ju.
D-226 DK tretá FK Kováčovce pokutou 500,- Sk za nenastúpenie na MFS dňa 30. 5. 2004, poplatok 200,- Sk.
D-227 DK nariaďuje uhradiť pohľadávky FK na ObFZ do 9. 6. 2004. FK Hrušov 1300,- Sk, FK D. Strehová „B“ 250,- Sk, FK Bátorová 700,- S, FK Vrbovka 400,- Sk, V prípade neuhradenia do stanoveného termínu, FK dňom 11. 6. 2004 majú zastavenú činnosť.
Komisia rozhodcov
predseda Gabriel Bacsa
Dospelí I. tr. - 25. kolo
13. 6. 2004 o 17:00 h.
Balog – Sklabiná (T. Kuzma, Balík, Leitner), Bátorová – D. Lom (Jačmeník, Feranec, Bakoš), Kosihy n. I. – St. Plachtince (Vinger, E. Híveš, I. Lukács), Lesenice – Želovce (Cibuľa, Húšťava, Totok), D. Strehová „B“ – Op. N. Ves (12. 6. 2004 Oláh, Ďuriš, Cudziš), Čebovce – M. Zlievce (o 17:00 h. Mačuda, Danko, Hriň).
Dorast I. tr. - 25. kolo
13. 6. 2004 o 14:30 h.
Kosihy n. I. – Želovce (E. Híveš, Vinger, I. Lukács), Ip. Predmostie – Záhorce (12. 6. 2004 o 13:00 h. Vinger, Majer).
Dospelí II. tr. - 25. kolo
13. 6. 2004 o 17:00 h.
Vrbovka – Sl. Ďarmoty (Oláh, Hrubík), K. Kosihy – Kleňany (F. Lukács, Lukácsová), Dolinka – Kováčovce (o 14:00 h. Majer, F. Lukács), Hrušov – Záhorce (Ubrankovič, Oroszlány), Sečianky – Veľká Ves (Nozdrovický, Ďurčov), Ip. Predmostie – Čeláre (Majer).
Žiaci - 25. kolo
12. 6. 2004 o 17:00h.
Balog – Bušince (Balík), V. Čalomija – Nenince (Torok), K. Kosihy – V. Zlievce (13. 6. 2004 o 13:30 h. Lukácsová), Príbelce – St. Plachtince (Húšťava), Lesenice – Bátorová (E. Híveš), Sklabiná – Čebovce (Bakoš), Ip. Predmostie – M. Zlievce (Vinger).
V. liga dorast sk. D – 25. kolo
13. 6. 2004 o 14.30 hod.
Čebovce – Nenince (Danko, Hriň).
1. Zmena DL č. 24. 6. 6. 2004 Op. N. Ves – Čebovce dosp. Vinger R aj dorast ako AR.
2. Ospravedlnený: Hlačok 6. 6. – 13. 6 2004.
3. KR oznamuje FK, že dohody s R sa končia k 30. 6. 2004 a nové dohody je potrebné predložiť k 6. 7. 2004 pre súť. ročník 2004/2005.
4. KR zaraďuje na nominačnú listinu R do skupiny čakateľ p. G. Zaťka.
Sekretariát ObFZ
1. Zostatok poplatku IV./4c RS súť. ročník 2003/2004 k 26.5.2004:
Bátorová -700,- Sk, D. Strehová „B“ -250,- Sk, Hrušov -1300,- Sk, Vrbovka -400,- Sk.
Hospodárska komisia žiada všetky futbalové kluby, ktoré majú nedoplatok o ich okamžité vyrovnanie, FK, ktorý tak neučiní DK neprerokuje previnenie hráčov resp. funkcionárov.
2. NIKE PREMIER CUP 2004/05 – 87 prihlásených družstiev bolo rozdelených do 14 skupín podľa príslušnosti k ObFZ. Víťazi skupín postupujú do celoregionálneho finále za účasti 18 družstiev (september 2004). Môžu hrať chlapci nar. v roku 1990 a mladší, víťaz každého zápasu získa od firmy NIKE futbalovú loptu. V zápasoch 1. kvalifikačného kola sa stretnú dňa 2. kolo 8. 6. 2004 o 16:30 h.: V. Zlievce – Veľký Krtíš, Nenince – D. Strehová, 3. kolo 3. 8. 2004 o 16:30 h.: V3 – V4. Rozhodca doručí zápis o stretnutí na sekretariát ObFZ Veľký Krtíš.
Najlepší strelci žiaci po 22. kole: 64 – M. Tóth Lesenice, 50 – C. Pap Ip. Predmostie, 38 – M. Macko Príbelce, 30 – S. Hegeduš Čebovce, Z. Lorinc Lesenice, 28 – T. Kováč 89 Bušince, 26 – M. Šály V. Zlievce, 23 – E. Oláh Bušince, R. Nozdrovický Čebovce, 22 – G. Kováč Bušince, 20 – T. Bernáth M. Zlievce, 19 – F. Kollár Bušince, 18 – P. Žilka Lesenice, 15 – J. Tóth K. Kosihy, J. Cibuľa Ip. Predmostie, 14 – M. Béreš Čebovce, P. Balík, M. Mánya St. Plachtince, 13 – T. Hajtman Nenince, P. Buček Balog, 11 – A. Pap Ip. Predmostie, I. Éder St. plachtince, T. Krahulec V. Zlievce, P. Tomaškin Príbelce, 10 – V. Takáč Sklabiná, M. Hudec Bušince, M. Oláh M. Zlievce, 9 – M. Hudec Sklabiná, T. Hajnár Nenince, 8 – G. Jakab Ip. Predmostie, P. Majdán Lesenice, M. Andok, M. Medveď St. Plachtince, B. Szuchetka V. Čalomija, 7 – M. Hudec V. Zlievce, R. Korbeľ Sklabiná, J. Košík Čebovce, J. Vrbovkai Bátorová, J. Nedeľa Balog, 6 – D. Žilka K. Kosihy, Ľ. Botoš M. Zlievce, D. Sliacky Nenince, P. Pástor Príbelce, M. Drugda, T. Zošák, Š. Korbeľ Sklabiná, 5 – D. Dovičinová K. Kosihy, V. Balog Ip. Predmostie, M. Ubertáš Bátorová.
Autor: Ladislav Krnáč, predseda ObFZ, Ján Černák, sekretár ObFZ