V Cinobani nastúpil hráč neuvedený v zápise

2. kolo

Lubeník – Radzovce 2:0 (1:0), Sepík, Kulik, ŽK: Sepík, Schaller – Nagy, Gyetvai, diváci: 80, rozdodca: Filkus.
Od úvodných minút sa stretnutie hralo vo vysokom tempe, o čo sa postarali obidvaja súperi. Hostia povzbudení svojim víťazstvom v 1. kole, boli dobre naladení. Potvrdili to svojou dobrou hrou v strede poľa, ale v zakončení boli nepresní. Ani tie najväčšie šance ktoré si vypracovali, nevedeli využiť. Zákonite museli pykať, lebo domáci svoje dve tutovky využili a rozhodli zápas vo svoj prospech. V prvom polčase bol úspešný Šepík. Ten otvoril skóre v 37. min. po skrumáži a odrazenej lopte. Po zmene strán poistil víťazstvo prsnou hlavičkou Kulik. Po tomto góle futbalisti Lubeníka už hosťom toho veľa nedovolili a za svoj dobrý a bojovný výkon si víťazstvo zaslúžili.
Florián Farkaš (tr. Radzoviec): „Podali sme bojovný výkon a proti takému súperovi, akým v nedeľu Lubeník bol, sme mali vyhrať.“
Lubeník: Veis – Sepík, Benčko, Halmo, Švec (Černák), Schaller, Kanaj, Szóvári, Koreň, Kvačkaj, Koper (Kulík, Belica).
Radzovce: R. Magyar – Zdechovan, Nagy, Bogdan, Sojka, Trizna (Š. Magyar), Bozó, Titton (Gášpár), Tóth, G. Gášpár (Bencsik), Gyetvai.

Hr. Ves – Nenince 1:0 (0:0), B. Fusek, ŽK: B. Fusek, diváci: 250, rozhodoval: Žiakovič.
Od úvodného hvizdu rozhodcu sa domáci zahryzli do súpera. V prvom polčase im ani raz nedovolili vystreliť na bránu. V 2. min. po dlhom pase na Vargu, mohol tento hráč otvoriť skóre, no z veľkého uhla nedokázal prekonať hosťujúceho gólmana. O päť minút po peknej akcii Kurák – Cibuľa – Fusek B., posledne menovaný z päťky nastrelil len brankára. V 14. min. po spätnej nahrávke Kuráka, mal gól na kopačkách Kubelka, ale prestrelil bránu. Domáci mali v prvom polčase veľa priamych kopov a individuálnych akcií. Gólovo sa nepresadli. Do druhého polčasu nastúpili domáci s cieľom zvrátiť nepriaznivý stav a hostí priklincovali pred ich 16-tku. Šance mali v 60. min Kurák, v 66. Cibuľa. Potom dvakrát B. Fusek a desať minút pred koncom aj J. Fusek. Ani jeden nedokázal vsietiť. To sa nepodarilo ani v 85. min. Kubelkovi. S blížiacim sa záverom domáci znervózneli a skúšali to z každej pozície. Brána hostí bola akoby zakliata. Až v 89. min. po samostatnej akcii, keď Kubelka vysunul B. Fuseka, si diváci zakričali gól. B. Fusek nedal v päťke brankárovi šancu a rozhodol o zisku cenných troch bodov.
Zdeno Matej (Hr. Ves): „Paradoxom bolo, že Vrábel držal loptu len vtedy, keď ho naši hráči zapojili do hry. Aj s takým tesným výsledkom sme spokojní. Škoda, že diváci nevideli viac gólov.“
Hr. Ves: Vrábel – Juhaniak, Horanský, Rončák, Oláh, Sendrei (65. Antal), Kurák, Kubelka, Fusek, Cibuľa, Varga (74. J. Fusek)

Klenovec – Príbelce 3:1 (1:0), Jáchym, Hruška, Kasáč – Maslaňák,
ŽK: Gajdoš, diváci: 90, rozhodoval: Budinec.
Klenovec: Hruška – Parobek, Valešt, Boháčik, Vengrín, Parobek, Kasáč, Bálint, Hruška, Sendrei, Jáchym (Garláty, Benčo, Golian).
Príbelce: Krajč – Gajdoš, Pavlov, Pástor, Červoč, Kováč, Sudra, Tomaškin J., Tomaškin P., Maslaňák, Kalmár (Vida, Špaldoň)
Na stretnutie nováčikov nastúpili obidvaja v snahe získať body. Iniciatívnejšie začali hostia, no šance Maslaňáka a Sudru ostali nevyužité. V 15. min. domáci gólom Jáchyma otvorili skóre. Druhý polčas prebrali iniciatívu hostia a za stavu 1:0 nevyužili gólové šance. Najmä strela Fudru z 30-tich metrov v 50 min. nenašla správny smer. V tomto momente platilo nedáš - dostaneš a v 55. min. Hruška zvýšil na 2:0. V 73. min. Vidov gól neplatil pre údajný ofsajd. Päť minút pred koncom zahrali domáci dlhý aut a Kasáč strelil tretí gól. Po tomto momente sa iba dohrávalo a v nadstavenom čase hostia gólom Maslaňáka znížili na 3:1.
Ivan Ďurčok (Príbelce): „Záložníci opäť svojou hrou nepresvedčili a mužstvo nepodržali. Bolo by načase, aby sa všetci hráči zbavili trémy a neistoty.“

M. Kameň – Kalinovo 1:2 (0:1), Bariak M. – Čipčala, Ďuriško, diváci: 120, rozhodoval: S. Oružinský.
Za bojovnosť si bod domáci bod zaslúžili. Mladé mužstvo M. Kameňa bolo viac ako vyrovnaným súperom skúsenému Kalinovu. Prvý polčas sa odohrával medzi 16-tkami a po jednom zaváhaní brankára v 40-tej minúte hostia po priamom kope a následnej dorážke otvorili skóre Čipčalom. Po zmene sa strán sa už hral futbal vyššej úrovne a v 63. min. hostia zvýšili na 0:2 Ďuriškom. Domáci odpovedali v 70. min. z pokutového kopu Bariakom. Záverečný tlak už vyrovnanie nepriniesol a  tak hostia odišli z M Kameňa s tromi bodmi.
Dorast: M. Kameň - Kalinovo 3:4, Jeleny Martin, Balko, Parkáni za domácich.
M. Kameň: Golian – Filip, Bariak M., Ondrejkov, Zolnay, Ramšák M., Filipko, Majer, Melišík, Fajčík, Kovács (Barcaj, Radoš, D. Bariak).
Kalinovo: Kulich – Ivanič, Filipiak, Končoš, Segeč, Bagi, Melicher, Čipčala, Ďuriško, Kratiochvíl, Štefánik. (Poliak, Balga, Strapko)

Cinobaňa – Ružiná 1:0 (1:0), J. Molokáč, ŽK: Očovan, Hrnčiar, Šlichta – Hudáček, Gazík, Kucej, Prepelica, ČK: Jakuba, diváci: 250, rozhodoval: Laciak.
Zápas začal obojstranne opatrnou hrou. Prvá šanca pre domácich prišla v 10. minúte. Jakuba však hlavou nepremenil. Na opačnej strane podobne neuspel Pivka. V 17. min. sa Molokáč uvolnil pred 16-tkou hostí a nezadržateľne bombou trafil šibenicu. Hostia sa snažili vyrovnať, ale Iždinský hlavou trafil tesne nad. V 35. min. Čomaj nádherne volejom nastrelil brvno brány hostí. V priebehu prvého polčasu domáci zistili, že v hosťujúcom mužstve hral Ján Ufrla, ktorý nebol uvedený v zápise. Tento hráč nemohol do druhého polčasu nastúpiť, takže hostia dohrávali len desiati. Domáci však hrali veľmi vlažne, takže sa dlhé minúty nebolo na čo dívať. Divákov vzrušili len akcie, keď išli sami na brankára hostí najprv Čomaj a potom Kopor. Ani jeden však netrafil, podobne aj Šlichta. V 65. min. Prepelica nebezpečne vystrelil, lopta len tesne minula bránu. Vzápätí domáci kontrovali Filčíkom, opäť tesne vedľa. Zápas potom zbytočne prebiehal v nervóznej atmosfére. V 84. min. Fábri vystriedal Molokáča a hneď mal veľkú šancu, bránu však prestrelil. Vzápätí Šlichta vo vyloženej šanci opäť nepremenil. Dohralo sa v kľudnom tempe a domáci sa snažili udržať výsledok, čo sa im aj podarilo.
Cinobaňa: Hrnčiar – Kopor (S. Jančo), Fízeľ , Očovan, Deák, Pika, Šlichta (Mišík), Jakuba, Molokáč (Fábri), Filčík, Čomaj.
Ružiná: Gazík – Kucej, Iždinský, Hudáček, Prepelica, Gondáš, Bórik (Oláh), Moravčík, Magera (Bota), Pivka, Ufrla.

Hajnáčka – Mýtna 1:0 (0:0), diváci: 300, rozhodoval: Guži.
V prvom polčase si domáci vypracovali päť gólových šancí, ale brankár Mýtnej bol vždy na mieste. Dvakrát pohrozili aj hostia. Podobný scenár mal aj druhý polčas, až prišla 82. minúta a jediný gól stretnutia.
Mýtna: Skrutek – Oravec, Šatara, Levčík, Vetrák, Trebuľa, Golian, Gondáš M., Sopóci, Iždinský, Demanko (Str. R. Gondáš, Urbančok).

Vinica – Olváry 2:3 (1:2), Žigmond, Villám – Slávik, Černík, Rajťúk, ŽK: Garaj, Marinec P., Homolya, Majer, Fodor – Varholák, Zaťko, Nászaly, Zachar, diváci: 300, rozhodoval: Zdechovan.
V okresnom derby domáce mužstvo nastúpilo s odhodlaním bodovať naplno. To sa prejavilo na začiatku zápasu, kedy domáci z proameho kopu do šibenice gólom Zsigmonda viedli 1:0. Po tomto nastal v zápase obrat, keď hlavný rozhodca dvakrát neodpískal faul na domácich, z čoho hostia následne dosiahli dva góly. V druhom si to arbiter zopakoval a prehliadol faul Varholákovi na Homolyu. V priebehu niekoľkých minút sa domácim podarilo skorigovať na 2:3 gólom Villáma po prihrávke Fodora.
Július Mics (Vinica): „Chcem poďakovať chlapcom za bojovnosť a dobrý výkon. Toto nemožno povedať o rozhodcovi zápasu, ktorý ho vôbec nezvládol.“
Dorast: Vinica - Tisovec 0:6. St. žiaci: Tempus R. Sobota - Vinica 2:1. Ml. žiaci: R. Sobota - Vinica 4:1.
Vinica: Doboš (Gyenes) – Marinec L., Marinec P., Brezovský, Žigmond, Majer (Korčok), Garaj (Homolya), Segeč, Bugyi, Fodor, Villán
Olováry: Holub – Černík, Rajťúk, Katy, Zachar, Klátik, Slávik (Kelemen), Varholák, Zaťko, Ďörď (Molnár), Foltán (Nászaly).

1. Kalinovo 2 2 0 0 9:1 6
2. Olováry 2 2 0 0 6:3 6
3. Cinobaňa 2 2 0 0 4:1 6
4. Hr. Ves 2 1 1 0 1:0 4
5. Radzovce 2 1 0 1 6:3 3
6. M. Kameň 2 1 0 1 3:3 3