Športovo-technická komisia predseda Jozef Brťka
1. Najbližšie zasadnutie ŠTK sa uskutoční dňa 16. septembra 2004 (štvrtok) o 15:00 hod. nakoľko 15. 9. 2004 je štátny sviatok.
2. ŠTK oznamuje mužstvám III. triedy dospelých, že do súťaže sa dodatočne prihlásilo mužstvo Rapovce „B“. Mužstvá, ktoré mali podľa rozpisu voľno budú hrať s mužstvom Rapovce „B“.
3. ŠTK nariaďuje odohrať MFZ III. triedy dosplelých FK Rapovce „B“ - FK Šíd dňa 15. 9. 2004 (streda) so začiatkom o 15:30 hod. na ihrisku v Rapovciach a FK Trebeľovce - FK Rapovce „B“ dňa 31. 10. 2004 (nedeľa) so začiatkom o 14:00 hod. na ihrisku v Trebeľovciach.
Komisia mládeže predseda Dušan Trčan (pov.vedením)
1. Najbližšie zasadnutie KM sa uskutoční dňa 16. 9. 2004 o 15:00 hod. nakoľko 15. 9. 2004 je štátny sviatok.
2. KM nariaďuje odohrať 2. kolo turnaja žiakov v malom futbale nasledovne:
Skupina „A“: (Kalonda, P. Dravce, Lipovany, Podkriváň) dňa 15. 9. 2004 (streda) o 11:00 hod. na ihrisku v Lipovanoch.
Skupina „B“: (Boľkovce, Š. Bukovinka, F. Kováče, Mýtna) dňa 15. 9. 2004 (streda) o 10:00 hod. na ihrisku v Boľkovciach.
Disciplinárna komisia predseda Štefan Pastorek
D- 29 Ján Šnúrik č. r. 751220, FK Uhorské - 6 stretnutí nepodmienečne od 2. 9. 2004 - DP 1 - 3c.
D- 30 Július Slavkovský č. r. 870303, FK Uhorské - 5 stretnutí nepodmienečne od 2. 9. 2004 - DP 1 - 3b.
D - 31 Jaroslav Šuniar č. r. 701205, FK Kokava nad Rim. - 3 mesiace nepodmienečne od 2. 9. 2004 za HNS a pokus o napadnutie R - DP 1 - 3b.
D- 32 Ján Hudec - HU FK Kokava nad Rim. - zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v MFZ na 6 stretnutí nepodmienečne za nedostatočnú usporiadateľskú službu - DP 1 - 10. Uhradiť poplatok 150 Sk.
D- 33 DK trestá FK Kokava nad Rim. dospelých uzatvorením ihriska na 1 stretnutie nepodmienečne od 8. 9. 2004 a finančnou pokutou 3 000 Sk za inzultáciu R divákom a neprístojnosti v MFZ Kokava nad Rim. - Divín dňa 1. 9. 2004. Najbližšie domáce stretnutie odohrá FK Kokava nad Rim. najmenej 15 km od svojho štadióna. Uhradiť poplatok 200 Sk - DP 2 - 1c.
D- 34 Tibor Balog č. r. 870113, FK P. Dravce - 5 stretnutí nepodmienečne od 6. 9. 2004 - DP 1 - 3b.
DP- 35 Miroslav Golian č. r. 690818, FK Zlatno - 3 stretnutia podmienečne do 30. 4. 2005 - DP 1 - 6/1a.
D- 36 Jaroslav Horčík č. r. 830328, FK Utekáč - 1 stretnutie nepodmienečne od 6. 9. 2004 - DP 1 - 3b.
D- 37 Jozef Badinka č. r. 771001, FK Santrio Láza - 3 stretnutia nepodmienečne od 6. 9. 2004 - DP 1 - 4a.
D- 38 Marcel Mahút č. r. 801010, FK Tomášovce „B“ - 2 stretnutia podmienečne do 30. 4. 2005 - DP 1 - 4a.
D- 39 Na návrh KM ObFZ DK trestá FK Podkriváň „Ž“ finančnou pokutou 500 Sk za neúčasť na turnaji žiakov v malom futbale v Kalonde dňa 28. 8. 2004.
- DK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 16. 9. 2004 o 16:00 hod. z MFZ II. triedy dospelých medzi FK Rapovce - FK Buzitka: HR Urbančok Štefan, DZ Jozef Levčík, HU FK Rapovce Robert Bozó.
- DK odstupuje na riešenie KR a KDZ postup rozhodcov a DZ v MFZ Kokava - Divín, Zlatno - Divín a Lipovany - Kokava (rozdielne uvedenie počtu ŽK).
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odovlať do 15 dní od zverejnenia v úradnom Spravodaji ObFZ.
Komisia rozhodcov predseda Ing. Pavel Olšiak
Delegačný list na 18. a 19. septembra 2004
I. trieda - dospelí - 7. kolo 19. septembra 2004 o 15:00 hod.
Lovinobaňa - Divín (Laho - Gombala, Slovák - Starove)
Lipovany - Zlatno (Melicher - Šerfözö, Majoroš - Levčík)
Podrečany - Utekáč (Urbančok - Kmeť, Tisoňová - Széplaky)
Biskupice - Kokava (J. Kojnok - Görcsi, Novenková - Sihelský)
Halič - Breznička (sobota)(Kolenkáš - Felšö, Gabera - Pastorek)
Hr. Zalužany - Vidiná (Kolenkáš - Kalocsai, Peti - Kelemen)
Málinec - Sušany (Forrai - R. Molnár, Goldschütter - Rubint).
II. trieda - dospelí - 7. kolo 19. septembra 2004 o 15:00 hod.
Rapovce - Santrio (Felšö - Budáč)
Tomášovce „B“ - Lehôtka (sobota) (Laho - Šerfözö - Kantorák)
Boľkovce - Buzitka (Vojtek - Kubinec)
Podkriváň - F. Kováče (Gabera - J. Oláh st. - Holas)
Uhorské - P. Dravce (M. Kojnok - Šáli - Palík)
St. Halič - Š. Bukovinka (Kelemen - M. Oláh - Kyzek)
III. trieda - dospelí 5. kolo 19. septembra 2004 o 15:00 hod.
Rapovce „B“ - Čakanovce (sobota) (Forrai)
Šíd - Halič „B“ (E. Molnár)
Trebeľovce - V. Dravce (Mareček)
I. trieda - dorast 7. kolo 19. septembra 2004 o 12:30 hod.
Uhorské - Veľká nad Ipľ. (Šáli - M. Kojnok)
Biskupice - Cinobaňa (Görcsi - Novenková)
Halič - Breznička (Krokovai - Praženica)
Hr. Zalužany - Vidiná (Kalocsai - Peti)
Málinec - P. Dravce (sobota) (M. Kojnok - Holas ml.)
Lovinobaňa a Podrečany - voľno.
I. trieda - st. žiaci „SEVER“ 5. kolo 18. septembra 2004 o 15:00 hod.
Uhorské - Utekáč (Holas ml.)
Cinobaňa - Kokava (Lavrík)
Málinec - Sušany (Goldschütter) (nedeľa o 13:00 hod.)
Hr. Ves - Breznička (Kurák)
Zlatno - voľno.
I. trieda - st. žiači „JUH“ - 5. kolo 18. septembra 2004 o 15:00 hod.
Lovinobaňa - Santrio (Gombala) (nedeľa o 13:00 hod.)
Tomášovce - Rapovce (Šerfözö) (sobota o 13:00 hod.)
Halič - Buzitka (Gabera) (sobota o 13:00 hod.)
Ružiná - Vidiná (Žingor)
St. Halič - Lehôtka (M. Oláh) (nedeľa o 13:00 hod.)
III. trieda - doseplí - dohrávka 1. kola 15. 9. 2004 o 15:30 hod.
Rapovce „B“ - Šíd (Havran)
Turnaje žiakov v malom futbale
Boľkovce o 10:00 hod. (P. Budáč, Forrai)
Lipovany o 11:00 hod. (Budinec, Šerfözö)
- KR berie na vedomie ďakovný list na výkon rozhodcu v MFZ I. triedy st. žiaci Cinobaňa - Sušany od FK Dukla Sušany
- Najbližšie zasadnutie KR sa uskutoční dňa 16. 9. 2004 o 15:00 hod.
Autor: Milan Zavaterník, predseda ObFZ, Štefan Koprda, sekretár ObFZ