Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
I. A II. TRIEDA - V. KRTÍŠ

Deviati statoční z Dolinky pokorili vonku Vrbovku, Dačov Lom nasúkal Malým Zlievcam osmičku !

I. trieda, 7. kolo

Ip. Predmostie – Bušince (3:0) 4:0 Villánt, Mezoszállasi 2, Hlaváč, rozhodoval: Bakoš
Domáci mali od začiatku hru pevne v rukách. V prvom polčase vytvorili sľubný náskok a v druhom polčase po jednoznačnej prevahe pridali ďalší gól a zvíťazili.
St. Plachtince – D. Strehová „B“ 2:3 (0:1) Bariak, Andok - , rozhodoval: Doboš st. pred 50 divákmi.
Domáci začali lepšie, no boli no oni, ktorí ako prví inkasovali a bolo 0:1. V druhom polčase domáci vyrovnali gólom z kopačky Bariaka. No o niekoľko minúť neskôr opäť inkasovali. Vyrovnávajúci gól číslo dva strelil Andok. Aj napriek tomu však hostia strhli víťazstvo na svoju stranu. a to vďaka nemohúcnosti domácich, ktorí nedokázali streliť z veľkého množstva šancí gól.

Želovce – Sklabiná 1:7 (0:3) Lomnický – Žingor 4, Černák, Maslaňák, Berky, ŽK: Babiak, rozhodoval: Mačuda
Domáci nastúpili v oklieštenej zostave. Hostia vsietili v priebehu pätnástich minút tri góly, čím rozhodlli o svojom víťazstve už v prvom dejstve. V druhom polčase výsledok ešte upravili. Čestný gól domácich strelil Lomnický.

M. Zlievce – D. Lom 0:8 (0:3) Dolinský, Kubolek R., Chovan Pavel, Chovan Peter, Farkaš, Urban, Zuzin 2, rozhodoval: Bača pred 30 divákmi.
V priemernom zápase hostia jednoznačne zvíťazili.

Kosihy n. I. – Bátorová 3:0 (2:0) Villám 2, Hudec N., ŽK: Nagy R. - , rozhodoval: Kuchársky pred 120 divákmi.
Domáci vo všetkom prevýšili súpera a zaslúžene získali tri body.

Op. N. Ves – Balog 6:1 (4:1) Schmidt L. 2, Gróschmin, Balog, Gróschmin L., Kotian - , rozhodoval: Danko pred 150 divákmi.
Domáci boli v prvom polčase herne lepší a vyhrali ho zaslúžene. Hostia v druhom polčase vzdali zápas a domáci vyhrali o to ľahšie.

Čebovce – Lesenice 5:3 (3:0), rozhodoval: Ubrankovič pred 150 divákmi.
V prvom polčase mali domáci jednoznačne navrh a zaslúžene odchádzali do šatní s trojgólovým vedením. V druhom polčase strelili domáci štrtý gól a zdalo sa, že je rozhodnuté. Prišli však chvíle hostí, ktorí znížili na 4:3 a domáci sa začali triasť o výsledok. Bodku za dramatickým záverom dali domáci, ktorí v posledných minútach strelili rozhodujúci piaty gól.

II. trieda - 7. kolo

Vrbovka - Dolinka 2:3 (1:2), Zolcer, Rusňák, Bolgár, ŽK: Rusňák, rozhodoval: Ján Filkus pred 20 divákmi.
Hostia nastúpili len deviati, a aj napriek tomu zvíťazili.

V. Čalomija – Kováčovce 1:0 (1:0), Lednický, rozhodoval: Ďuriš pred 100 divákmi.
V prvom polčase sa hralo aktívne z oboch strán. Obe mužstvá mali príležitosti. Šťastnejší boli však domáci, ktorí sa ujali vedenia v prvom polčase. V druhom polčase domáci udržiavali výsledok a zaslúžene vyhrali.

Kleňany – Záhorce 1:8 (1:2), Béreš 3, Filip I., Filip M., Dinka, Šoltýs, Feranec, ŽK: - Šoltýs, rozhodoval: Majer pred 30 divákmi.
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou hostí, ktorí vyhrali polčas o jeden gól. V druhom polčase však zvýšili streleckú aktivitu a strelili šesť gólov a jednoznačne zvíťazili.

Hrušov – Sečianky 1:1 (0:1), Fašang - , ŽK: Fašang, rozhodoval: Oroszlány pred 30 divákmi.
Domáci nastúpili len s deviatimi hráčmi, čo bolo v prvom polčase vidno na ich hernom prejave a inkasovali jeden gól. Do druhého polčasu postupne prišli domáci hráči a domáci začali hrať lepšie, čoho výsledkom bol vyrovnávajúci gól.