Vidiná nepremenila dve penalty

I. TRIEDA - LC

Zlatno – Podrečany 6:4 (2:1), Randis 3, Štefančík, Marunčiak, Kret – Vrbiniak, Oláh, Berky, R. Palička, ŽK: Lempochner – Garaj, Balaško, Válek, diváci: 60, rozhodca: J. Kyzek.
Domáci začali prevahou. vyhrávali rozdielom dvoch gólov a hostia stačili iba korigovať. V stretnutí bolo veľa gólov aj chýb, ale domáci vyhrali zaslúžene.

Vidiná – Málinec 0:2 (0:2), Dibaľa, Melich, ŽK: Supina, Slovák- Balko, Melich, diváci: 80, rozhodca: Tóth.
Domáci nezachytili úvod stretnutia. Hostia sa dostali do rýchleho vedenia. V druhom polčase Šinka a Major nepremenili dva pokutové kopy a tak si Málinec odviezol tri cenné body.

Utekáč – Biskupice 4:2 (2:1), Šuniar 2, Skrutek, Kantor – Farkaš, Varga, diváci: 70 rozhodca: P. Budáč.
Úvodný gól zápasu padol v 27. min., keď po ostreľovaní brány hostí prestrelil hradbu tiel Šuniar, 1:0. V 35. min. sa podarilo hosťom vyrovnať, keď z 20-tich metrov napriahol Farkaš a vymietol pravý horný roh Hauerovej brány. Na polčasových 2:1 upravil v 44. min. Šuniar, keď po rohovom kope Kantora najprv Nemčok hlavičkoval do brvna. V 55. min. už bolo 3:1, keď center Horčíka zúžitkoval hlavou Skrutek. V 60. min. hostia znížili, keď na trestný kop najlepšie vyskočil Varga a hlavou nedal šancu domácemu nrankárovi. O gólovú bodku zápasu sa postaral Kantor v 65. min., Keď z trestného kopu spoza hranice 16-tky nádherne trafil šibenicu hostí.

Lovinobaňa – Lipovany 5:0 (3:0), Karman 2, Botta, Bella (11 m), Mišík, divákov: 100, rozhodoval: Felšő.
V slušnom stretnutí domáci počas celého zápasu nedovolili súperovi ohroziť domácu bránu. Už v 10. min sa domáci ujali vedenia gólom Bottu, 1:0. Potom v priebehu niekoľkých minút domáci nevyužili čisté gólové príležitosti. Až v 21. min po peknej kombinačnej akcii bol Mišík faulovaný v pokutovom území a nariadený pokutový kop premenil Bella, 2:0. V 25. min krásnou strelou z 20-ich metrov zvýšil Karman na 3:0. V druhom polčase domáci zatlačili hostí na ich polovicu a v 59. min zvýšil Mišík na 4:0. Posledný gól vsietil v 63. min Karman. Do konca zápasu sa už stav nezmenil, hoci domáci mohli ešte zvýšiť skóre.

Breznička – Hr. Zalužany 6:1 (3:0), Fungáč 3, Kudlák, Havran, Ančo – Repka, ŽK: Budáč, Tisoň, Havran – Repka, diváci: 70, rozhodoval: Kelemen.
Gólostroj domácich otvoril v 7. min hlavou Kudlák po centri Havrana z priameho kopu. V 13. min zvýšil Havran s prehľadom na 2:0. V 23. min sólo Fungáča z polovice ihriska znamenalo tretí gól. V druhom polčase domáci mierne poľavili. V 56. min ušiel Fungáč a jasličkami hosťujúcemu brankárovi zvýšil na 4:0. V 68. min ušiel opäť strelecky disponovaný Fungáč a bolo 5:0. V 80. min zahrávali hostia priamy kop, strela sa odrazila od múru k voľnému Repkovi, ktorý prudkou strelou znížil na 5:1. V 87. min využil chybu hosťujúceho brankára Ančo a lobom do prázdnej brány upravil na konečných 6:1.

Divín – Sušany 4:0 (3:0), Kamenský 2, Jakubove, Popovič, ŽK: Čeman – Adam, Konský, diváci: 75, rozhodoval: Kolenkáš.
V tomto zápase domáci útočnou hrou zatlačili hostí na ich polovicu. Hosťom obranná hra vychádzala až do 38. min, kedy skóre otvoril Jakubove, 1:0. V ďalších minútach sa strelecky dvakrát presadil Kamenský. V druhom polčase domáci už len kontrolovali hru a bodku za zápasom dal Popovič, po peknej akcii Grekča, 4:0.

Kokava – Halič 6:4 (3:2), P. Severíni 4, Katreniak, Bambura – Náton, Žigo, Kurčík, Tršo, diváci: 80, rozhodoval: Laho.
Hostia sa ujali vedenia už v 7. min gólom Nátona, 0:1. Už v 9. min však domáci vyrovnali na 1:1. V 32. min Žigo opäť dostal hostí do vedenia, 1:2. V 36. min vyrovnal Katreniak na 2:2. Do konca polčasu sa domáci ujali vedenia gólom Severíniho P., 3:2. V 56. min zvýšil Bambura na 4:2. V 60. min znížil Kurčík na 4:3. V 71. a v 80. min však strelecky disponovaný Severíni P. dvoma gólmi zvýšil na 6:3. Hosťom sa podarilo skorigovať výsledok na konečných 6:4 Tršom.

II. TRIEDA – LC

Santrio – Š. Bukovinka 1:0 (0:0), Petruš, ŽK: Kováčik (Santrio), diváci: 45, rozhodoval: Vojtek.
Vo vyrovnanom stretnutí napokon zvíťazili najtesnejším rozdielom domáci, ktorý mali viac z hry a vypracovali si aj viac gólových príležitostí.

P. Dravce – St. Halič 0:0 – nedohraté
V 55.min hl. rozhodca ukončil zápas pre údajnú inzultáciu asistenta rozhodcu.

Buzitka – Podkriváň 1:2 (0:1), Adamec – Gažo, Golian, ŽK: Jačmeník, diváci: 60, rozhodoval: Talán.
Domáci už v druhom zápase za sebou nastúpili v oklieštenej zostave a nemožno im uprieť snahu. Napriek tomu prehrali len z dvoch štandartných situácií, ktoré si vypracovali hostia a z minima vyťažili maximum.

Lehôtka – Boľkovce 1:2 (1:2), Koporec – N. Adamovič, Poliak, ŽK: Kanát, Matúš – Albert, Imrovič ml., diváci: 100, rozhodoval: Urbančok.
Vo vyrovnanom zápase, ktorému by viac svedčila remíza vyhrali šťastnejší hostia, keď domáci nastrelili žrď aj brvno hosťujúcej brány.

Rapovce – Tomášovce B 2:0 - neodhraté, Majoroš, Petik, diváci: 100, rozhodoval: Melicher.
V 8. min musel hl. rozhodca Melicher ukončiť zápas, nakoľko hostia nastúpili len zo siedmimi hráčmi a ich počet klesol pod 7.

III. TRIEDA – LC

Čakanovce – V. Dravce 0:0 diváci: 40, rozhodca: Gombala.

Trebeľovce – Halič „B“ 3:3 (0:3), Berky, Oršuľa (11 m), Maťko – Koštialik, Rubint, Kubaliak, ŽK: Rubint (Halič B), ČK: N. Nagy (Trebeľovce), diváci: 20, rozhodca: Slovák.
V prvom polčase sa hostia ujali vedenia po chybách domácej obrany a brankára. V 2. polčase domáci zabrali, no podarilo sa im už len vyrovnať.

Šíd – Rapovce „B“ 9:1 (4:0), Urbančok 3, Máté 2, Čaunický 2, Urbančok G., Berky – Gaál, diváci: 50, rozhodca: Mareček.
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich, ktorí si z chuti zatrieľali. Hostia boli po celý zápas odovzdaným súperom.

1. Halič „B“ 6 5 1 0 20:9 16
2. Čakanovce 6 4 1 1 22:7 13
3. Šíd 6 4 0 2 22:14 12
4. Trebeľovce 5 1 1 3 10:14 4
5. Rapovce „B“ 5 1 0 4 4:21 3
6. V. Dravce 6 0 1 5 9:22 1