Strhujúci záver v Kokave, Boľkovce vyučovali rezervu Tomášoviec

I. TRIEDA - LC - 10. kolo

Utekáč – Hr. Zalužany 0:0 (0:0), ŽK: Izrael Repka za hostí, diváci: 65, rozhodca: Felsö.
Na ťažkom rozbahnenom teréne sa hral obojstranne bojovný futbal. Lepšie príležitosti na strelenie gólu mali hostia. Domáci brankár mužstvo podržal a tak sa stretnutie skončilo zaslúženou deľbou bodov.

Divín - Vidiná 2:1 (1:0) Presperín (11 m.), Kamenský – Šinka, ŽK: Jakubove – Danko, Bútor, Kalamár, Šupina, ČK: Kudry (Vidiná), diváci: 100, rozhodca: Očovay
Hosťujúce mužstvo zaskočilo domácich kvalitnou hrou po celý zápas. Domáci z útočnej snahy vyťažili len množstvo rohových kopov a strely Presperína a Tomášika skončili na brvne hosťujúcej brány. Remízový zápas nakoniec rozhodol gólom z priameho kopu Kamenský v závere zápasu.

Breznička - Sušany 3:1 (0:0) Kudlák 2, Budáč – Horanský, diváci: 50, rozhodca: Felšő
V prvom polčase mali domáci 20 minút prevahu, ale dve vyložené šance nevyužili. Do konca polčasu bola potom hra vyrovnaná. V druhom polčase domáci stupňovali tempo a vytúžený gól padol v 62. min. po faule na Anča premenil pokutový kop Kudlák, 1:0. Svoj dobrý výkon okorenil Kudlák aj v 74. min., keď dal obrancovi hostí „jasličky“ a jeho strela od tyčky skončila v sieti, 2:0. V 89. min. hostia s ojedinelej akcie znížili na 2:1, keď autorom gólu bol Horanský. Domáci hneď po rozohratí strelili Budáčom tretí gól a dali bodku za zápasom.

Kokava - Málinec 1:1(0:1) Bambura – Sivok, ŽK: Šuniar – Koštia, Melich, diváci: 80, rozhodca: Jánošík z Poltára
Domáci nevyužili množstvo gólových príležitostí. Keď sa zdalo, že zápas skončí bezgólovou remízou, prenikol do 16-stky hostí B. Severíni a nariadený pokutový kop v 89. min. premenil Bambura, 1:0. V nadstavenom čase prenikol do 16-stky Dibala a po skrumáži rozhodca nariadil proti domácim pokutový kop, ktorý brankár Sivok premenil, 1:1.

Lovinobaňa - Biskupice 2:1 (0:0) Hulej, Mišík – Gutvics, ŽK: Hulej - Gášprá, diváci: 80, rozhodca: J. Kojnok
Na ťažkom a rozmočenom teréne sa domáci snažili, ale prehustenú obranu hostí nedokázali v prvom polčase prekonať. Naopak, boli to hostia, ktorí sa z rýchleho protiútoku v 50. min. ujali vedenia gólom Gutvicsa, 0:1. Potom domáci pridali a po pekných kombinačných akciách strhli víťazstvo na svoju stranu gólmi Huleja v 59. min. a Mišíka v 60. min. Víťazstvo mohol zvýšiť ešte Botta, ktorý však samostatný nájazd na brankára hostí nepremenil.

Lipovany - Podrečany 8:2 (5:0) M. Špurek 2, Vilhan 2, Magera ml, Mikloš, Jánošík, Magera st. – Balaško, R. Palička, ŽK: Jánošík - Kékety, diváci: 85, rozhodca: Laho
Domáci sa pustili od začiatku s chuťou do súpera a v prvom polčase roztočili gólový kolotoč, ktorý sa zastavil až v druhom polčase po prestriedaní domácich hráčov. Hostia sa vymanili spod tlaku a podarilo sa im skorigovať výsledok na konečných 8:2. Vysoké víťazstvo domácich je úplne zaslúžené.

Zlatno – Halič nehralo sa. Zápas je odložený na 6.11. v ÚHČ.

II. TRIEDA – LC - 10. kolo

Santrio - Pan. Dravce 6:1 (4:0) Badinka 2, Juhaniak, Kočalka, Bódi (2 vlastné) – Lőrinčík, ŽK: Kočalka - Táčik, diváci: 55 rozhodca: Urbančok
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich. Prakticky sa hralo na jednu bránu. Hostia sa pred domácu bránu dostávali len sporadicky a tak sa zrodilo vysoké víťazstvo domácich.

Buzitka - Stará Halič 3:3 (2:1) Bialonček, Jačmeník, G. Lukáč – Lukáč, Malatinec 2, ŽK: Adamec, Jačmeník - Malatinec, diváci: 70, rozhodca: Kolenkáš
Domáci mali výborný nástup a už v 30. min. viedli 2:0. Hostia ešte do prestávky znížili na 2:1 gólom Lukáča. Aj v druhom polčase mali domáci viac z hry, no napokon sa zrodila spravodlivá remíza.

Lehôtka - Uhorské 4:0 (1:0) Fašang, Kanát, Bernát, Václavík, ŽK: Ďurove (Uhorské), diváci: 40 rozhodca: Talán
Domáci mali po celý zápas drvivú prevahu a zaslúžene vysoko zvíťazili. Okrem množstva ďalších vyložených gólových príležitostí, zahodili aj pokutový kop. Výsledok je pre hostí lichotivý.

Rapovce - Podkriváň 4:1 (3:0) Kanát 2, Majoroš, Petik – Lupták, ŽK: Bednár – Fekiač, Hulina, Gažo, diváci: 120 rozhodca: Forrai
Prvý polčas patril domácim, ktorí si vytvorili dostatočný trojgólový náskok. V druhom polčase sa hra vyrovnala a hostia znížili na 3:1. Domáci však naďalej kontrolovali hru a výsledok a tesne pred koncom upravili na konečných 4.1.

Tomášovce „B“ – Boľkovce 0:6 (0:4), N. Adamovič 3, Albert 2, Poliak, ŽK: Budinec, Lašák, ČK: M. Mišo, Lašák (všetci Tomášovce), diváci: 100, rozhodca: J. Kojnok.
Vedúce mužstvo tabuľky nenechalo nič na náhodu. Od začiatku ovládlo hru a suverénne zvíťazilo. Strelecky sa zaskvel N. Adamovič, autor troch gólov. Nervózni domáci sa v druhom polčase zbytočne oslabili o dvoch hráčov.

III. TRIEDA – LC - 8. kolo

Čakanovce - Halič „B“ 4:2 (2:2) Bari 3, Kóša – Líška, Koštialik, diváci: 30, rozhodca: Goldschütter
V zápase dobrej úrovne v prvom polčase hostia dvakrát viedli, no domácim sa vždy podarilo vyrovnať. V druhom polčase domáci dostali súpera pod tlak a zaslúžene zvíťazili aj zásluhou Bariho, ktorý strelil tri góly.

V. Dravce - Rapovce „B“ 6:1 (3:0) Fukács 3, Szabó ml, Szabó st., Gutmajer – Czakó, diváci: 25, rozhodca: Kelemen
Domáci boli celý zápas lepším mužstvom, mali veľkú prevahu, ktorú zúžitkovali aj gólovo. Nebiť výborného brankára hostí, mohlo byť skóre aj dvojciferné.

Trebeľovce - Šíd 4:2 (2:0) Maťko 2, Segeč, R. Očovai – Urbančok, Mihály, diváci: 15, rozhodca: Šerfőző
Na ťažkom teréne predviedli obidve mužstvá solídne výkony. Hralo sa vzácne čisto. Domáci boli o niečo aktívnejší a viedli už 4:0. Potom však poľavili, čo využili hostia na skorigovanie výsledku.