Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

Líder zo Strehovej remizoval v Op. N. Vsi

Dospelí I. tr.:

Želovce – Bušince 1:4 (1:3) Faršang – Vyhrabač 2, Oláh, Šarkezy, ŽK: Faršang, Bolička – Sýkora, Huďan, rozhodoval: Bakoš pred 20 divákmi.
Hostia vyhrali zaslúžene, keď už v prvom polčase rozhodli o svojom víťazstve troma strelenými gólmi v priebehu 30 minút. Domáci nedokázali odpovedať ani po druhopolčasovom tlaku.

M. Zlievce – St. Plachtince 0:2 (0:2) Knopp, Bešina, ČK: Košeľák za hostí, rozhodoval: Kuchársky.
Hostia sa predstavili perfektnou hrou v poli, čoho výsledkom boli aj dva strelené góly. Domáci nedokázali odpovedať. V druhom polčase hostia hrali v pohode a zaslúžene zvíťazili.

SkryťVypnúť reklamu

Kosihy n. I. – Ip. Predmostie 5:0 (2:0) Villám 2, Annuš, Radoš, Nagy, ŽK: Hudec – Červenák, Záhorský, Šťastný, rozhodoval: Húšťava pred 70 divákmi.
Domáci začali veľmi aktívne a už v prvom polčase viedli rozdielom dvoch gólov. V druhom polčase mohli hostia znížiť, ale nepremenili pokutový kop. Na druhej strane však mohli dostať oveľa viac, ale vďaka brankárovi sa tak nestalo.

Op. N. Ves – D. Strehová „B“ 1:1 (0:0) Balog – Novák, ŽK: Drozd, Vatejčík, Jakubec za hostí, rozhodoval: Nozdrovický pred 30 divákmi.
Bol to vyrovnaný zápas s príležitosťami na oboch stranách. Domáci sa ujali vedenia v druhom polčase. No hostia dokázali bleskovo odpovedať a premenili jedinú vážnu šancu. Zrodila sa zaslúžená remíza.

Čebovce – Sklabiná 3:5 (0:2) Kišimon, Balga, Pástor - ŽK: 1 -1 , ČK: 1 , rozhodoval: Bača pred 30 divákmi.
Zápas sa začal pod taktovkou hostí ktorí polčas vyhrali 0:2. Domáci nedokázali využiť ani stopercentné šance. Hostia mali naopak stopercentnú úspešnosť v premieňaní brejkov a z piatich možných premenili všetky. Domáci už nestačili odpovedať, a tak utrpeli prehru.

Lesenice – D. Lom 3:2 (1:1) vlastný, Babka 2 – Hlivár B. Hlivár M., ŽK: Sliacky R. za hostí, rozhodoval: Jačmeník pred 80 divákmi.
Hostia v pozliepanej zostave prehrali vyhraný zápas. Nastúpili bez vykartovaných hráčov a niektorých hráčov, ktorí odišli za prácou. Aj napriek tomu uhrali priateľný výsledok.

Dohrávky dospelí II. tr:

Dolinka – Hrušov 4:3 (2:3) Bolgár, vlastný, Rusňák, Zolcer - , rozhodoval: Hrubík pred 20 divákmi.
Zápas sa hral obojstranne aktívne. Ako prví sa ujali vedenia hostia, ktorí gólom z 35-metrov otvorili skóre. Polčas vyhrali zaslúžene hostia. V druhom polčase vďaka zlepšenej hre domáci otočili skóre vo svoj prospech a dotiahli zápas do víťazného konca.

K. Kosihy – Sečianky 2:2 (2:0) Povaľač 2 – Oroszláni 2, ŽK: 2 - 3, rozhodoval: Kuchársky pred 35 divákmi.
Domáci začali aktívne a už prvý polčas vyhrávali 2:0. V druhom polčase mali opäť množstvo príležitostí, ale nedokázali ich využiť. Hralo sa na klzkom teréne a to viac vyhovovalo hosťom, ktorí v druhom polčase vyrovnali.

1. Záhorce 9 8 0 1 51:18 24
2. K. Kosihy 9 6 2 1 44:12 20
3. Sečianky 9 5 3 1 24:13 18
4. Hrušov 9 5 1 3 21:17 16
5. Sl. Ďarmoty 9 4 2 3 17:14 14
6. Kováčovce 9 4 0 5 29:18 12
7. V. Čalomija 9 3 2 4 10:15 11
8. Kleňany 9 3 0 6 10:36 9