III. liga starší dorast
D. Kubín - Lučenec 3:3 (2:2),G: Morava, Lavrík, Turek
LAFC: Stieranka – Urbančok, Petrík, Turek – Poliak, Berky, Miadok, Šulaj – Morava, Lavrík (Kamenský, M. Urban)
III. liga mladší dorast
D. Kubín - Lučenec 1:1 (0:0), Čierny.
IV. liga dorast sk. JUH
Tomášovce – Kalinovo 2:4.
II. liga st. žiaci JUH
LAFC Lučenec – Fiľakovo 5:3 (4:1), Malček 2, Čierny, Sarvaš, Árvai – Kovács 2, Tóth.
LAFC: Podhora – Ferencz, Kováč, Sarvaš, Baláž – Dobročka, Árvai, Halm, Malček – Novotný, Čierny (Václavík, S. Zulbeari, Nosáľ).
FTC: Maťaš – Töre, Tóth, Nagy, Čemer, Rezník, Balázs, Ľalík, Kovács, Botoš, Daraboš (Oláh, Varga, Pálmay, Bóna).
II. liga ml. žiaci JUH
LAFC Lučenec – Fiľakovo 1:0 (1:0), Fekete.
LAFC: Budáč – Hrbeň, H. Zulbeari, Kehér, Schvantner, Olšiak, Palík, Bednár, Fekete, Hronec, Marcinek.
FTC: Le Giang – Krahulec, Molnár, Krnáč, Katona, Lelák, Oláh, Brusznyai, Balázs, Tóth, Bari (Valko, Lacko, Varga, Urbančok, Ungvarský, Szersödy).
III. liga st. žiaci sk. D - 13. kolo
Ožďany – Lučenec „B“ 0:4 (0:0), Podhorec 2, Agócs, Matuška.
R. Sobota „B“ – Radzovce 2:0 (0:0), Kalinovo – Vinica 4:1 (2:0), Repka 3, Sanisló. Tempus RS – Divín 1:3 (1:0), Marko 2, Šuška.
III. liga ml. žiaci sk. D
Ožďany – LAFC Lučenec „B“ 0:7 (0:3), Gerner 2, Rácz 2, Šeben 2, Parditka. R. Sobota „B“ – Radzovce 5:1 (2:0), Juriga za hostí.
IV. liga dorast juh:
M. Kameň – Krupina 3:1, Matuška, Balko, Príbeli.
V. liga dorast:
Nenince – Hajnáčka 0:7 Tóth 2, Varga 2, Hanyus, Szókis, Molnár T.
13. kolo
Ožďany – Lučenec „B“ 0:7, R. Sobota „B“ – Radzovce 5:1 (2:0), Juriga, Kalinovo – Vinica 0:12 (0:5).
I. trieda dorast - LC
Halič – Podrečany 3:2 za hostí Matuška 2. Málinec – Lovinobaňa 3:0.
P. Dravce - Veľká N.Ipľom 1:0. Breznička – Cinobaňa 1:7.
Tabuľka:
1. Málinec 10 7 1 2 31:15 22
2. Lovinobaňa 10 6 1 3 37:19 19
3. Hr. Zalužany 10 6 1 3 28:13 19
4. Halič 10 6 1 3 42:27 19
5. Biskupice 10 5 1 4 36:25 16
6. Podrečany 10 5 1 4 33:27 16
7. Vidiná 10 5 0 5 19:26 15
8. P. Dravce 10 4 1 5 24:26 13
9. Cinobaňa 10 3 1 6 22:32 10
10. V. N. Ipľom 10 3 0 7 12:45 9
11. Breznička 10 1 0 9 19:48 3