Utorok, 9. august, 2022 | Meniny má Ľubomíra

IVI Centrum - Miesto ku skľudneniu tela a duše (+ FOTO)

Pod jednou strechou vám ponúknu množstvo telu prospešných terapií.

Regeneračné IVI Centrum je miesto pre skľudnenie tela a duše, miesto kde si môžete dopriať zregenerovať, zmierniť stres a únavu, napätie, bolesť.... Ponúkajú širokú škálu služieb a terapií, snažía sa ľuďom pomôcť ako najlepšie vedia, dať kúsok zo seba...

Kedže všetko so všetkým súvisí, ich cieľom je pôsobiť na človeka komplexne, preto spájajú rôzne procedúry, terapie a masáže. Ich snahou je priviesť ľudí k zmene postojov, k prevzatiu zodpovednosti za svoje zdravie, dôraz kladú na prevenciu.

Ak hľadáte miesto, kde vášmu telu poskytnú starostlivosť, ktorá bude mať pozitívny dopad na vaše zdravie, tak v Regeneračnom IVI Centre v Lučenci ste na správnom mieste. Ponúknu vám tu množstvo terapií, ktoré sú blahodárne pre telo a balzamom pre dušu. Chcete sa dozvedieť viac o IVI Centre? Tak kliknite TU

SkryťVypnúť reklamu

Pri svojej práci používajú oleje najvyššej kvality, s ktorými majú veľmi dobré skúsenosti a hlavne pozitívne odozvy od klientov. Doterra Certifikovaná čistá terapeutická trieda (CPTG Certified Pure Therapeutic Grade) predstavuje 100% čisté a prírodné aromatické zložky esenciálnych olejov, ktoré sú starostlivo získavané z rastlín a plodov. Neobsahujú žiadne prídavné zložky ani umelé časti, ktoré by znižovali či zrieďovali ich aktívnu kvalitu a sú bez akýchkoľvek prímesí (pesticídy), či iných chemických pozostatkov. Je veľmi dôležité, aby oleje boli bez akýchkoľvek prímesí, aby sa tak mohol zabezpečil neznížený a plnohodnotný účinok aktívnej zložky v tom správnom zložení pre garanciu bezpečnosti a účinnosti oleja. Veľa olejov má označenie Terapeutická/Farmaceutická trieda, a niektoré sú aj prírodne čisté, ale len máloktoré sú podrobené podrobným požiadavkám testovania na prítomnosť akýchkoľvek chemických zložiek. Doterra CPTG esenciálnej oleje sú niekoľkonásobne testované za použitia masovej spektometrie a plynnej chromotografie, na zabezpečenie získavania olejov tak, aby ich plná potencia/sila obsahu bola prítomná v každej jednej várke. Doterra úzko spolupracuje s celou sieťou /svetovo/ vedúcich osobností chemikov a botanikov na selektovanie správnych odrôd, ktoré rastú vo svojich natívnych ideálnych podmienkach a sú opatrne zbierané v tom správnom čase úrody. Aromatické súčasti rastlín a plodov sú zručne získavané skúsenými destilatérmi a podrobované chemickým analýzam, ktoré zabezpečujú ich čistotu a kvalitu obsahu. Doterra CPTG esenciálne oleje predstavujú najbezpečnejšiu a najúžitkovejšiu triedu esenciálnych olejov dnes vo svete dostupných.
 
Esenciálne oleje sú životodarnou krvou rastliny. Chránia ju pred škodcami, baktériami, vírusmi a plesňami. Oleje sa získavajú parnou destiláciou pri veľmi stálej nízkej teplote. Esenciálne oleje sú 50 až 70 krát efektívnejšie než samotné bylinky, napríklad v prípade mäty je na výrobu 1 až 2 litrov esenciálneho oleja potrebná 1 tona rastlinného materiálu. To je dôvod prečo sa 1 kvapka mätového oleja rovná 28 pohárom mätového čaju.
 

SkryťVypnúť reklamu

Ponúkané terapie:

NOVINKA: Andulačná terapia

 

Revolučný terapeutický postup vyvinutý v Nemecku, spočívajúci vo vytváraní mechanických vibrácií  na princípe sínusoidálnych kmitov, ktoré zodpovedajú vibráciám pozorovaným v prírode. Vplyvom mechanickej stimulácie vznikajú pri andulačnej terapii elektrické mikroprúdenia podnecujúce tvorbu tzv. „energie života“, ktorá sa produkuje tiež príjmom výživy, a rovnako pôsobením slnečného svetla. Táto energia sa ukladá do všetkých buniek, stimuluje regeneračný proces a pôsobí mimoriadne povzbudzujúco na výkonnosť tela.


Liečivé vibrácie
Pozitívny vplyv vibrácií na ľudské telo bol dostatočne preskúmaný a preukázaný. Andulačná terapia je založená na princípe sínusoidálnych kmitov, ktoré zodpovedajú vibráciám pozorovaným v prírode. Vplyvom mechanickej stimulácie vznikajú pri andulačnej terapii elektrické mikroprúdenia, ktoré podnecujú tvorbu ATP (adenozíntrifosfátu). ATP biochemici označujú aj ako „energiu života“, vytvára sa tiež príjmom výživy, a tiež pôsobením slnečného svetla. Táto energia sa ukladá do všetkých buniek, stimuluje regeneračný proces a pôsobí mimoriadne povzbudzujúco na výkonnosť tela.
Infračervené hĺbkové svetlo
Andulačný prístroj je obohatený o šesť výkonných žiaričov infračerveného hĺbkového svetla, ktoré sa starajú o blahodarné a hlboké uvoľnenie svalstva. Infračervené lúče aplikované prístrojom sú v medicíne najrozšírenejšie v rozsahu pásma A s vlnovou dĺžkou 780 až 1400 nm. Aplikáciou cez kožu sa bunky v jej najspodnejších vrstvách rozširujú a dokážu tak prijať viac kyslíka, čo má detoxikačný účinok. Blahodarný tepelný efekt uvoľňuje napätie svalov a tlmí bolesť.
Starnúť s úsmevom
Andulačná terapia vám navyše môže pomôcť v procese zdravého starnutia. Kmity stimulujú produkciu kolagénu, čo sa okrem iného prejaví pomalším starnutím kože. Pri pravidelnom aplikovaní andulačnej terapie sa navyše zvyšuje produkcia endorfínov, a tak sa účinne potláčajú úzkostné stavy, bolesti i stres. Vplyvom zlepšeného prekrvenia sa posilní látková výmena. V neposlednom rade zvýšenie produkcie vlastných energetických molekúl ATP prispieva k výraznému zlepšeniu pohyblivosti.
Liečba anduláciou
Andulačná terapia optimalizuje látkovú výmenu, zlepšuje metabolizmus a pomáha telu cielene sa zbaviť príčiny ochorení – a nielen ich príznakov. Vibrácie, vytvárané biofyzikálnymi procesmi, poskytujú telu totiž možnosť normalizovať svoje funkcie a kompletne sa zregenerovať.
Široké spektrum využitia
Andulačná terapia nemá žiadne vedľajšie účinky a je vhodná pre každého a v každom veku. Produkované vibrácie majú preventívne, tak aj terapeutické účinky pri už existujúcich zdravotných problémoch. Jej najväčším benefitom je, že sa nezameriava len na jeden špeciálny orgán alebo ústrojenstvo, ale pôsobí pozitívne na všetky funkcie v organizme.

SkryťVypnúť reklamu

Hlavné účinky andulačnej terapie:

 • výrazné zmiernenie napätia chrbtového svalstva, bolestí chrbtice
 • stimulácia lymfatického systému, detoxikácia a odkyslenie organizmu
 • odstraňovanie bolestí hlavy, tlaku, migrény a napätia šijového svalstva
 • veľmi účinné pôsobenie pri bolestiach kĺbov, reume, artróze, rednutí kostí
 • podpora pri odstraňovaní celulitídy
 • odbúravanie nebezpečného viscerálneho (orgánového) tuku
 • stimulácia čriev pri tráviacich problémoch
 • zlepšenie látkovej výmeny napr. pri nadváhe
 • výrazná pomoc pri prerušovanom spaní alebo nespavosti
 • rýchla regenerácia pri psychickom vyčerpaní

CO2 terapia

Pri  CO2 terapii dochádza v tele k neuveriteľne aktívnej činnosti všetkých žliaz s vonkajšou a vnútornou sekréciou k mobilizácii všetkých metabolických, hormonálnych, nervových i psychických procesov.

Opakovaním sú zaručené čiastočne trvalé alebo aspoň veľmi dlhodobé priaznivé účinky:

- na centrálny nervový systém /zníženie hladiny stres-hormónov, stavy vyčerpania, poruchy spánku, dlhodobé bolesti hlavy, pred dlhou jazdou autom, ukľudnenie a potlačenie trémy, tvorivá nápaditosť, nadváha ako dôsledok stresu podmieneného prejedaním alebo náhrady za chýbajúce životné uspokojenie, zníženie vnímania bolesti/

- na cievny a srdcový systém /krvná zrážanlivosť, zdravé „riedenie krvi, prekrvenie a oteplenie kože, normalizácia krvného tlaku, trombózy, embólie, infarkty, mozgové mŕtvice, reuma/

- na kožu /zápalové zmeny,  nežiadúca hyperpigmentácia, drobné kožné výrastky, vysušená a podráždená pokožka z vody, čerstvé alebo zanedbané rany, popáleniny, preležaniny, kožné škody po ožarovaní/

- na svalový a lymfatický systém /odstránenie jedovatých splodín a civilizačných znečistení z buniek i z medzibunkového priestoru, zvýšenie svalovej výkonnosti, lymfatický opuch, rakovina, zvýšenie účinnosti chemoterapie, tvorba obranných látok a imunologicky dôležitých buniek/

- na hormonálny systém /zvýšenie hladiny rastových a sexuálnych hormónov, zvýšenie činnosti mozgových a potných žliaz/

- v tehotenstve /neznesiteľné tehotenské svrbenie, gestóza-nevoľnosť, zvracanie, vysoký krvný tlak, preeklampsia-bielkovina v moči, opuchy; eklampsia-kŕče na celom tele/

Táto metóda sa hodí nielen pre posilnenie oslabeného organizmu, ale aj pre utužovanie plného zdravia, prípadne na relaxáciu. Procedúry nie sú myslené ako náhrada za normálnu lekársku liečbu, aj keď vo veľa prípadoch dochádza k zvýšeniu samoliečiteľských schopností tela a tým i k zlepšeniu alebo odstráneniu mnohých symptómov.

SCEK terapia (masážne zariadenie na zlepšenie obehu energie a krvi)

Táto terapia stimuluje všetky reflexné body umiestnenie na chodidlách nôh pomocou vysokofrekvenčnej (7200 ot./min) špirálovej metódy. Vysoká hladina vibrácií sa prenáša cez špeciálne tvarovanú podložku tak, že výstupky podložky aktivujú jedinečnú a hlbokú masáž reflexných tlakových bodov. Masážne tlakové body následne stimulujú zodpovedajúce zvýšenie prietoku krvi v tých častiach tela, ktoré patria k týmto tlakovým bodom.

Vysokofrekvenčné vibrácie dávajú priamy a konkrétny podnet orgánu, ktorý podporuje krvný obeh a ostatné zložky obehu, ako je napríklad lymfatický systém. Špirálové pohyby vibrácií výčnelkov podložky vytvárajú odstredivé sily, ktoré pomáhajú prečisťovať cievy. Krv sa čistí a súčasne odnáša von z tela rôzne splodiny, ako sú napr. metabolity. Takto sa môže zlepšiť krvný obeh, zvýšiť metabolizmus a zvýšiť imunita, čo v skutočnosti zodpovedá dnešnej filozofie prevencie chorôb a zachovanie dobrého zdravia ľudí. Vibrácie majú tiež dvojitý efekt priamo na obehový systém.

Terapeutický prístroj GOU GONG® 

Novodobý terapeutický prístroj, ktorým kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá 33 minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na teplotu cca 280 °C,  produkuje jedinečné bio spektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Spektrum týchto vĺn produkovaných minerálnou  lampou TDP  je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek. Tak sa v organizme dokáže opäť vytvárať prirodzená rovnováha.

Pôsobenie: uľavuje od bolesti, má silné protizápalové účinky, ukľudňuje psychiku, podporuje zdravý spánok, zvyšuje imunitu organizmu a prirodzenú obranyschopnosť, odstraňuje stres, únavu a napätie, detoxikuje a znižuje prekyslenie organizmu, spúšťa v tele samoliečiace procesy, zvyšuje množstvo energie v organizme

Nemá negatívne vedľajšie účinky.

Účinné teplo, ktoré terapeutický prístroj GOU GONG® ponúka je ideálny prostriedok v prevencii Vášho zdravia. Spája v sebe poznatky TCM tradičnej čínskej medicíny. Prirodzená metóda bez chémie a nežiadúcich účinkov.

 • Pozitívne pôsobí pri viac ako 100 chorobách
 • Uľavuje od bolesti
 • Má silné protizápalové účinky
 • Ukľudňuje psychiku, podporuje zdravý spánok
 • Zvyšuje imunitu organizmu a prirodzenú obranyschopnosť
 • Odstraňuje stres, únavu a napätie
 • Detoxikuje a znižuje prekyslenie organizmu
 • Spúšťa v tele samoliečiace procesy
 • Zvyšuje množstvo energie v organizme
 • Spomaľuje proces starnutia
 • Nemá negatívne vedľajšie účinky
   

Oxygenoterapia

Oxygenoterapiou sa zlepší prevencia niektorých ochorení, podporí sa hojenie, zvýši sa psychická a fyzická kapacita, skvalitní sa mikrocirkulácia a v neposlednom rade sa celkovo zlepší stav pleti. Kyslík je pohonná látka v živote. Pretože kyslík sa nedá v organizme skladovať, musíme zaistiť jeho pravidelný prísun. To je zaistené dýchaním. V pľúcach sa kyslík dostáva do krvi a pomocou obehového aparátu do orgánov celého tela. V kapilárach sa kyslík presúva do buniek, kde dochádza k procesom vyrábajúcim energiu. Ak je v tele nedostatok kyslíka, je v tele aj nedostatok energie..

Význam vdychovania koncentrovaného kyslíka spočíva v spomalení procesu telesného a duševného starnutia, pôsobí priaznivo na psychiku, posilňuje imunitný systém pri infekciách a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, znižuje nepriaznivé dôsledky zlých ekologických podmienok na zdravie.

Je indikovaný pri liečbe ochorení srdca a obehového systému, pri diabetických komplikáciách, a pod. Vhodné pri ochorení dýchacích ciest, k zlepšeniu prekrvenia a proti únave ..

Kyslíková terapia je liečbou komplexné. Nepôsobí iba na chorý orgán, ale na celý organizmus. Táto terapia nie je riziková a je univerzálne použiteľná.

Sauna s karbónovými žiaričmi

V infrakabíne sa dvadsať percent tepla spotrebuje na zohriatie vzduchu a osemdesiat percent sa priamo premení na telesné teplo! Zaručuje hlbšie a účinnejšie prehriatie. Tento zásadný rozdiel je jednou z výhod infrakabíny. V porovnaní s tradičnou saunou zabezpečí vylúčenie aspoň dvojnásobného množstva potu, a to pri teplote päťdesiat stupňov Celziových, čím menej zaťažuje srdce. Vdychovaný vzduch je príjemnejší, môže sa regulovať, aj pri otvorených dverách sa dosiahne želaný účinok. Preto je vhodná aj pre ľudí s alergiami a kardiovaskulárnymi ochoreniami.

Zohriatie tela infražiarením stimuluje a zrýchľuje metabolizmus, zamedzuje rastu patogénnych baktérií a vírusov. Telo sa prečistí a omladne zvnútra aj zvonka!

 • pleť sa lepšie prekrvuje, stupňuje sa srdcová frekvencia a látková výmena
 • intenzívne prečistenie pórov pleti do hĺbky. Oddialenie starnutia pleti
 • uvoľnené hĺbkové teplo preniká do svalových tkanín, odstraňuje z nich napätie a zvyšuje tak flexibilitu svalov
 • úľava pre kĺby. Hĺbkové teplo má pozitívny vplyv pri liečbe artróz, výronov, nervových bolestí, svalových kŕčov, či stuhnutých kĺbov
 • odbúravanie celulitídy
 • znižovanie váhy 
 • pomáha od bolesti chrbta či od menštruačných bolestí
 • posilňuje imunitný systém
 • detoxikácia organizmu 

Švédska trakčná lavica 

Bola vyvinutá pre preventívne a liečebné využitie pri bolestiach a ochoreniach chrbta, chrbtice a pohybového systému. V obrátenej polohe na trakčnej lavici sa svaly rýchlo uvoľňujú a chrbtica sa citeľne predĺži už po niekoľkých minútach. Toto predĺženie je spôsobené znovunasiatim tekutiny do jadra platničky, ktoré vyživuje chrupavku. Tým dochádza k regenerácii medziobratlových platničiek. Vzhľadom k tomu, že pre bolesti chrbta je charakteristické ich opakovanie a vekom dochádza k degenerácii, je to dôvod pre pravidelné používanie lavice. Obrátenou polohou na trakčnej lavici dosahujeme : predchádzaniu vzniku statických porúch chrbtice /skolióza/ u mladých jedincov v období rastu, prevencie vzniku bolestivých vertebrogénnych stavov /bolesti chrbta/, výrazné zlepšenie porúch statiky chrbtice mladých jedincov /chybné držanie tela, skoliotické a kyfotické držanie tela, liečby skolióz všetkých stupňov/

Slúži tiež pri preťažení žilového obehu dolných končatín, preťažení medzistavcových platničiek, bedrových kĺbov a preťažení vnútorných orgánov (sedavé zamestnanie)

Aromatouch masáž

Je to silná, neinvazívna aplikácia CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela. AromaTouch je jemná masážna metóda, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách , ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov a podporujú harmóniu v celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu.
Technika AromaTouch zahrňuje štyri základné kroky, ktorých cieľom je minimalizovať systémové stresory na autonómny nervový systém a jeho rovnováhu. Každý krok zahrňuje použitie dvoch esenciálnych olejov alebo zmesy olejov špeciálne vyvinutých na podporu zdravej emocionálnej a fyziologickej funkcie. 
Technika AromaTouch používa osem esenciálnych olejov v skupinách po dvoch, aby podporila zvládanie stresu, imunity, obmedzenie zápalových reakcií tela a autonómny nervový systém. Je navrhnutá ako viacúčelový nástroj na zvládanie stresu, úzkosti, napätia, nepokoja  a bolesti

 • podporuje imunitný systém
 • dokonale zrelaxuje celé telo
 • redukuje zápal v tele
 • podporuje homeostázu a pre tých, ktorí ju dostávajú je veľmi uzemňujúca a uvoľňujúca
 • poskytuje pomoc pri napätí, pri úľave od stresu
 • upokojuje bolesti svalov, povzbudzuje a obnovuje činnosť svalov
 • zlepšuje cirkuláciu krvi
   

 

Najčítanejšie na My Novohrad

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prehľad a automatizácia
 2. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
 3. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
 4. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
 5. Kde u nás kúpite domácke potraviny
 6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať
 7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha
 8. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila
 1. Prehľad a automatizácia
 2. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
 3. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
 4. Čo robiť, aby dieťa neskončilo v nemocnici s črevnou virózou?
 5. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
 6. Goralské folklórne slávnosti po prvýkrát priamo v horách
 7. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
 8. Ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota?
 1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 291
 2. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 9 299
 3. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 7 553
 4. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 4 635
 5. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 3 929
 6. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 137
 7. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné 1 725
 8. Držanie peňazí na bežnom účte robí Slovákov chudobnejšími 1 678

Blogy SME

 1. Rastislav Puchala: Krajina krajšia ako Xanadu
 2. Štefan Vidlár: Potkan
 3. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 4. Robert Puk: Pozor na zavádzajúce predvolebné petície
 5. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
 6. Martin Greguš: Fico má 350 000 podpisov...vizitka práce dnešnej koalície či podpora Fica?
 7. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
 8. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 125 770
 2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 163
 3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 132
 4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 9 238
 5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 490
 6. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 943
 7. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 730
 8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 2 633
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Novohrad - aktuálne správy

V piatok 12. augusta bude pódium v Ružinej patriť kapele Desmod.

Pracovný týždeň vyvrcholí v Ružinej atraktívnym podujatím.


Jana Horáčeková 5 h
V úvodnom kole privítali Lučenčania (v čiernom) na svojej pôde súpera z Giraltoviec

Všetky dôležité fakty o úvodnom kole: FTC nastrelilo konštrukciu brány domácich až päťkrát. Zaskočili Biskupice minuloročného šampióna?


7 h

Expres Za horami, za dolami zdolá vyše 600 kilometrov, pričom prejde 40 tunelmi.


17 h

Poznáme výhercov veľkej záhradkárskej súťaže.


23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Lukáš sa zo stanovačky nevrátil, zomrel po páde zo skaly.


6 h

O post župana zabojuje Jaroslav Baška, Peter Máťoš a Anton Kysel.


24 h

Ani v oblastných futbalových súťažiach nebola núdza o zaujímavé zápasy.


a 1 ďalší 7. aug

Mokrade mali podľa zákona zasypať Hornonitrianske bane.


8. aug

Blogy SME

 1. Rastislav Puchala: Krajina krajšia ako Xanadu
 2. Štefan Vidlár: Potkan
 3. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 4. Robert Puk: Pozor na zavádzajúce predvolebné petície
 5. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
 6. Martin Greguš: Fico má 350 000 podpisov...vizitka práce dnešnej koalície či podpora Fica?
 7. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
 8. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 125 770
 2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 163
 3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 132
 4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 9 238
 5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 490
 6. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 943
 7. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 730
 8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 2 633
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu