II. LIGA
• Rimavská Sobota - Lipany (29.4. o 16.30 hod.)
TIPOS III. LIGA, SKUPINA STRED
• Lučenec - Námestovo (29.4. o 16.00 hod.)
• Kalinovo - Čadca (30.4. o 16.00 hod.)
• Nová Baňa - Fiľakovo (30.4. o 16.00 hod.)
IV. LIGA, SKUPINA JUH
• Pliešovce – Vinica (odložený)
• Medzibrod – Veľký Krtíš (29.4. o 16.00 hod.)
• Tornaľa – Rakytovce (30.4. o 16.00 hod.)
• Hriňová – Olováry (30.4. o 16.00 hod.)
• Slovenské Ďarmoty – Revúca (30.4. o 16.00 hod.)
• Podlavice – Poltár (30.4. o 16.00 hod.)
V. LIGA, SKUPINA D
• Veľký Blh – Tisovec (30.4. o 16.00 hod.)
• Čebovce – Hajnáčka (30.4. o 16.00 hod.)
• Santrio Láza – Hnúšťa (30.4. o 16.00 hod.)
• Radzovce – Dolná Strehová (30.4. o 16.00 hod.)
• Tomášovce – Kokava nad Rimavicou (30.4. o 16.00 hod.)
• Jesenské – Muráň (30.4. o 16.00 hod.)
• Málinec – Divín (30.4. o 16.00 hod.)
OBFZ LC - 6. LIGA
• Vidiná – Halič (29.4. o 16.00 hod.)
• Uhorské – Buzitka (29.4. o 16.00 hod.)
• Stará Halič – Podrečany (30.4. o 16.00 hod.)
• Cinobaňa – Hrnčiarske Zalužany (30.4. o 16.00 hod.)
• Lovinobaňa – Mýtna (30.4. o 16.00 hod.)
• Boľkovce – Biskupice (nehrá sa - Boľkovce odstúpili)
• Rapovce - Kokava nad Rimavicou B (hrá sa až 8.5. o 14.00 hod.)
OBFZ LC - 7. LIGA
• Panické Dravce – Kalinovo B (30.4. o 12.30 hod.)
• Hrnčiarska Ves - Šiatorská Bukovinka (30.4. o 16.00 hod.)
OBFZ RS - I. TRIEDA
O titul:
• Revúčka - Jelšava (30.4. o 16.00 hod.)
• Klenovec - Ožďany (30.4. o 16.00 hod.)
• Kráľ - Lubeník (30.4. o 16.00 hod.)
O zostup:
• Radnovce - Rimavská Seč (30.4. o 14.00 hod.)
• Rimavské Janovce - Sirk (nehrá sa - Janovce odstúpili)
OBFZ RS - II. TRIEDA
Kaloša - Gemer (nehrá sa - Gemer odstúpil)
Uzovská Panica - Bátka (nehrá sa - Bátka odstúpila)
OBFZ VK - 6. LIGA
• Sklabiná – Kamenné Kosihy (29.4. o 16.00 hod.)
• Lesenice – Záhorce (30.4. o 13.30 hod.)
• Modrý Kameň – Príbelce (30.4. o 16.00 hod.)
• Opatovská Nová Ves – Stredné Plachtince (30.4. o 16.00 hod.)
• Dačov Lom – Sečianky (30.4. o 16.00 hod.)
• Balog nad Ipľom – Nenince (30.4. o 16.00 hod.)
OBFZ VK - 7. LIGA
• Ipeľské Predmostie – Bušince (30.4. o 13.30 hod.)
• Dolná Strehová B – Hrušov (30.4. o 13.30 hod.)
• Bátorová – Želovce (30.4. o 16.00 hod.)