III. LIGA SSFZ
• MŠK Novohrad – Fiľakovo (16.9. o 15.00 hod.)
• Kalinovo – Rimavská Sobota (17.9. o 15.00 hod.)
IV. LIGA, SKUPINA JUH
• Šalková – Poltár (16.9. o 19.00 h.)
• Tisovec – Tornaľa (17.9. o 15.00 hod.)
• Pliešovce – Vinica (17.9. o 15.00 hod.)
• Slovenské Ďarmoty – Hriňová (17.9. o 15.00 hod.)
• Čierny Balog – Revúca (17.9. o 15.00 hod.)
• FŠ M. Hamšíka – Veľký Krtíš (17.9. o 15.00 hod.)
V. LIGA, SKUPINA D
• Lubeník – Jesenské (16.9. o 15.00 hod.)
• Málinec – Čebovce (17.9. o 15.00 hod.)
• Dolná Strehová – Hajnáčka (17.9. o 15.00 hod.)
• Buzitka – Radzovce (17.9. o 15.00 hod.)
• Príbelce – Kokava nad Rimavicou (17.9. o 15.00 hod.)
• Olováry – Hnúšťa (17.9. o 15.00 hod.)
• Tomášovce – Santrio (17.9. o 15.00 hod.)
6. LIGA OBFZ LUČENEC
• Uhorské – Divín (16.9. o 10.30 hod.)
• Biskupice – Stará Halič (17.9. o 15.00 hod.)
• Hrnčiarska Ves – Kalinovo B (17.9. o 15.00 hod.)
• Rapovce – Mýtna (17.9. o 15.00 hod.)
• Cinobaňa – Halič (17.9. o 15.00 hod.)
• Panické Dravce – Hrnčiarske Zalužany (17.9. o 15.00 hod.)
• Podrečany - Vidiná (17.9. o 15.00 hod.)
I. TRIEDA OBFZ RIMAVSKÁ SOBOTA
• Ožďany – Klenovec (16.9. o 15.00 hod.)
• Radnovce – Muráň (17.9. o 15.00 hod.)
• Revúčka – Rimavská Seč (17.9. o 15.00 hod.)
• Kráľ – Jelšava (17.9. o 15.00 hod.)
• Uzovská Panica – Veľký Blh (17.9. o 15.00 hod.)
• Sirk – voľno
6. LIGA OBFZ VEĽKÝ KRTÍŠ
Predohrávka 15. kola:
• Kamenné Kosihy – Záhorce (15.9. o 12.30 hod.)
• Veľké Zlievce – Stredné Plachtince (15.9. o 12.30 hod.)
• Balog nad Ipľom – Nenince (15.9. o 15.30 hod.)
• Bušince – Dačov Lom (15.9. o 15.30 hod.)
• Modrý Kameň – Malé Zlievce (15.9. o 15.30 hod.)
• Ipeľské Predmostie – Sklabiná (15.9. o 15.30 hod.)
• Lesenice – Želovce (15.9. o 16.00 hod.)
• Hrušov – Opatovská Nová Ves (4.11. o 14.30 hod.)
• Bušince – Modrý Kameň (16.9. o 15.00 hod.)
• Záhorce – Malé Zlievce (17.9. o 12.00 hod.)
• Dačov Lom – Sklabiná (17.9. o 12.00 hod.)
• Balog nad Ipľom – Ipeľské Predmostie (17.9. o 12.00 hod.)
• Želovce – Nenince (17.9. o 15.00 hod.)
• Stredné Plachtince – Opatovská Nová Ves (17.9. o 15.00 hod.)
• Kamenné Kosihy – Hrušov (17.9. o 15.00 hod.)
• Veľké Zlievce – Lesenice (17.9. o 15.00 hod.)