Futsalisti vycestovali do Žiliny na prvý odvetný zápas.

Mimel Lučenec.Mimel Lučenec. (Zdroj: Jozef Mikuš)

ŠK Makroteam Žilina – Mimel Lučenec 2:6 (1:3)
Góly:
Škulec, Pedro – Fehérvári 2, A. Hricov, Viana, Kočiš, Brunovský. ŽK: Hudek, Petterson, Baláž, Pedro. Divákov: 150. Rozhodovali: Havrila, Botka.
Lučenec: Oberman (Mikuš) – Csaba, L. Hricov, A. Hricov, Viana, Ferreira, Kočiš, Brunovský, Fehérvári, Kuhajdík, Petík.
Žilina: Lajš – Hudek, Krištofík, Batista, Petterson, Škulec, Baláž, Pedro, Zatúra.

LUČENEC. Základná časť futsalovej extraligy sa prehupla do druhej polovice. Mimel Lučenec vycestoval v sobotu (16.12.) po dlhšej prestávke do Žiliny na prvý odvetný zápas.

Zverenci Mariána Berkyho si zabezpečili ďalšie cenné víťazstvo a body do tabuľky, v ktorej im patrí tretie miesto.

Najbližšie sa Mimel Lučenec predstaví v piatok 22. decembra o 19.00 hod., kedy v ŠH Arena privíta klub Pinerola Futsal 1994.

Prečítajte si tiež: Lučenec si zabezpečil postup (+ FOTO A VIDEO) Čítajte

Marián Berky, tréner Mimelu Lučenec: "K zápasu sme pristúpili zodpovedne a som rád, že sme súpera nepodcenili a získali 3 body. Do stretnutia sme vstúpili veľmi dobre, keď sme si v 1. polčase vytvorili náskok, ktorý sme našou hrou kontrolovali. V 2. polčase bola hra rozháraná na oboch stranách. Vytvorili sme si zopár príležitostí, z ktorých sme strelili gól na 1:4. Po inkasovanom góle súper začal hrať power-play. Vytvoril si zopár sľubných šancí, ale premenil iba jednu, čo je pre nás pozitívne. Nakoniec nám darovali aj piaty gól, ktorý nás upokojil. V závere sme skrášlili výsledok šiestym gólom do prázdnej bránky. Chcem poďakovať hráčom za bojovný výkon a našim fanúšikom, ktorí nás prišli povzbudiť do haly. Žiline ďakujem sa za predvedený a korektný futsalový výkon."

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

V Tisovci doteraz otestovali viac ako 1 600 ľudí, šesť bolo pozitívnych

V zhruba štvortisícovom Tisovci bolo na víkendové testovanie zriadených päť odberných miest.

V Novej Bani trinásť pozitívnych, primátora Hriňovej prekvapil záujem (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.