TJD Príbelce.TJD Príbelce. (Zdroj: Archív klubu)

IV. LIGA JUH

Rakytovce – Slovenské Ďarmoty 5:1 (2:1)
Góly:
11. Gašpar, 15. Cibuľa (vl. gól), 53. Konder (z 11m), 70. Arvensis, 78. Telúch – 19. Varholák, R: Žeriava, 80 divákov, ŽK: 53. Horváth, 64. Veselovský.
Slovenské Ďarmoty: Kaczorek – D. Horváth, M. Horváth, Koncz, Lukács, P. Nilaš, Varholák, Cibuľa, Holub (70. Krajč), M. Nilaš, M. Horváth.
Komentár z tímu Rakytoviec: „Rakytovce do posledného kola bojovali o prvenstvo v súťaži proti Kováčovej. Potrebovali však vyhrať doma nad Slovenskými Ďarmotamy a taktiež pomoc Šalkovej, ktorá musela okradnúť o body Kováčovú. Domáci začali z ostra a v 11. minúte sa ujali vedenia gólom Gašpara. O štyri minúty neskôr už bolo 2:0, keď si vlastný gól strelil Cibuľa. O ďalšie štyri minúty za hostí znižoval Varholák. Do polčasu už gól nepadol. V tom druhom zvyšoval na 3:1 z penalty domáci Konder. V 70. minúte už bolo 4:1, keď sa presadil Arvensis. Výsledok zápasu uzavrel domáci Telúch a Rakytovce, tak vyhrali 5:1. Nakoniec im to na prvenstvo nestačilo, keďže Kováčová doma porazila Šalkovú 3:2.“

Tisovec – Hriňová 3:1 (1:1)
Góly:
19., 48. a 75. Husanik – 25. Melich, R: Kolofík, 120 divákov.
Tisovec: Košičiar – Očenáš (87. Hronček), Gálik, Slovák, Juhász, Švantner, Dacho, Šestina, Husanik, Morong (81. Hanuska), Nagaj (87. Kubinec).
Hriňová: J. Vreštiak – Miklian, Purdek, Jablonský, Melich, D. Vreštiak, Paprčka, Slosiarik, Poduška, Bambura, Hronček.
Marek Drak, tréner Tisovca: „Rozohrali sme zápas veľmi dobre, vyhrávali sme 1:0. Zhruba v 21. min. začali padať krúpy a spustil sa hustý a silný lejak. Na ihrisku stála voda a zápas sa na nejaký čas prerušil. Potom to už bol boj, nie futbal. Hosťom sa podarilo vyrovnať na 1:1 a my sme to potom zvrátili na konečných 2:1. Bojovným a slušným výkonom sme si zabezpečili výhru.“

Prečítajte si tiež: Víťazne len Kalinovo a Soboťania. Posledný zápas Csabu Tótha v Lučenci Čítajte

Detva – Nová Baňa 3:2 (2:2)
Góly:
30. Krstich (z 11m), 31. Rapčan, 71. Berkeš – 39. a 40. Tužinský, R: Halfar, 100 divákov, ŽK: 22. Vlčko, 85. Sekereš, 80. Tužinský, 88. Pacalaj, 30. Čakloš, 75. Karásek, ČK: 90. Vlčko.
Detva: Torbica – Šťastný (60. Berkeš), Ilić, Krstich, A. Michálik, Mičuda, Sekereš, Tužinský, Šulek (85. Dianiška), Rapčan, Karásek..

Tornaľa – Príbelce 2:0 (2:0)
Góly:
15. a 39. Juhász, R: Kováč, 250 divákov
Tornaľa: Szöke – Gazda, Molnár, Farkas, Balog, Konček, Betík, D. Duczman, T. Duczman, Juhász, Levický.
Príbelce: Geregai – Híveš, Skabella, Zachar, Cibuľa, Balík, Sudimak, Fridrich, Santoris, Kókai, M. Kurák.
Vojtech Bodor, Tornaľa: „Pred početnou diváckou kulisou sa stretla Tornaľa s Príbelcami. Hostia v 39. min. za stavu 2:0 pre domáce mužstvo zišli z ihriska a rozhodca ukončil zápas.“

Aktualizované: Podľa našich informácií došlo medzi divákmi k roztržke a bitke. Hráči sa preto z obavy o zdravie po konzultácii s hlavným rozhodcom a delegátom rozhodli opustiť ihrisko.

Ostatné výsledky: Medzibrod – Badín 0:3 (0:1) , Kováčová – Šalková 3:2 (2:0), Pliešovce – Čierny Balog 1:4 (0:2).

6. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  7. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  10. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?

V Rimavskej Sobote predstavujú najväčšiu českú encyklopédiu

Gemersko-malohontské múzeum ju od nového roka sprístupní aj na štúdium v jeho knižnici.

ilustračné foto

LUČENEC: Mesto hľadá prevádzkovateľa regionálneho vysielania za takmer 16-tisíc eur ročne

Medzi dodanými službami majú byť aj online prenosy z rokovaní mestského zastupiteľstva.

Šomoška - historický klenot, o ktorý sa treba starať

Hrad aj jeho okolie si vyžaduje zvýšenú starostlivosť, žiaľ nie všetky projekty majú šancu uspieť.

Šomoška
#MYtozvladneme

ONLINE DISKUSIA: Prohibícia hazardu? Správne riešenie alebo krok vedľa?

Diskusiu vysielame live vo štvrtok 3. decembra o 18.00 hod. Novela zákona o hazardných hrách dala do rúk miest a obcí možnosť zakázať na svojom území hazardné hry aj bez petície občanov. Odborníci varujú pred týmto krokom a poukazujú na vznik viacerých nebezpečenstviev.