Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

V zápase Lučenca so Žilinou padli aj tri vlastné góly

Novohradčania doma privítali hráčov MŠK.

Mimel Lučenec.Mimel Lučenec. (Zdroj: FB Mimel Lučenec)

LUČENEC. Futsalisti z centra Novohradu pokračujú na víťaznej vlne. Mužstvo si na čele s kormidelníkom Mariánom Berkym zaknihovalo víťazstvo aj v druhom nadstavbovom kole.

Lučenčania si v piatok (17. 1.) na domácej palubovke poradili s MŠK Žilina.

Boli to domáci, kto otvoril skóre, keď sa v 6. min. presadil Brunovský. V 10. min. ho nasledoval De Jesus a na 3:0 upravil v 14. min. Greško. Do kabín sa odišlo za stavu 3:1, keď prvý gól hostí vsietil Ševčík.

Súvisiaci článok Lučenec chce titul aj miesto v lige majstrov Čítajte

Po prestávke sa do zápisu dostali až tri vlastné góly. Jeden pripísali Žilinčanovi Marušincovi a dva domácim Serbinovi a Grcičovi. V 31. min. bol stav tesný, Lučenec vyhrával len 4:3. V 33. min. však Čeřovský uzavrel skóre na 5:3 a Mimel tak naďalej ostáva neporazený.

Novohradčanov teraz čakajú tri zápasy vonku. Postupne si zahrajú proti Banskej Bystrici (7. 2.), ŠK Makroteam Žilina (15. 2.) a MŠK Žilina (22. 2.) Nadstavbovú časť uzavrú doma proti Banskej Bystrici (28. 2.).

Stolný tenis Víťazné ťaženie Kizeka Čítajte

Mimel Lučenec - MŠK Žilina 5:3 (3:1)
Góly:
6. Brunovský, 10. De Jesus, 14. Greško, 28. Marušinec (vl. gól), 33. Čeřovský - 19. Ševčík, 28. Serbin (vl. gól), 31. Grcič (vl. gól), R: Budáč, Bohun, Polomský, 670 divákov, ŽK: 22. Marek Belaník, 18. Jakov Grcič, 15. Samo Marušinec
DOMÁCI: Oberman, Woslley, Klema - Grcič, Serbin, Fehérvári, De Jesus, Da Costa Lira, Greško, Brunovský, Čeřovský, Mészáros
HOSTIA: Kavčák, Herko - Belaník, Ševčík, Vaktor, Ostrák, Štrbák, Matejov, Koricina, Koleno, Bevelaqua, Zaťovič, Marušinec

Ostatné výsledky: ŠK Makroteam Žilina - MIBA Banská Bystrica (18. 1. o 18.00 hod.), Futsal team Levice - MŠK Mayerson Nové Zámky 5:4 (2:3).

Marián Berky, tréner Mimelu Lučenec: "Zápas proti MŠK Žilina sme zvládli a zaslúžene sme vyhrali. Prvý polčas bol z našej strany do 12. minúty veľmi dobre zvládnutý, vyhrávali sme 3:0. Potom sme trochu upustili z tempa hry tým, že sme prestali pravidelne striedať a neboli sme už tak aktívni v dostupovaní súpera, ktorý si potom vypracoval dve šance. Do šatní sme inkasovali nešťastný vlastný gól. Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu ako prvý, len s tým rozdielom, že za stavu 4:1 sme súpera zbytočne nechali priblížiť sa až na rozdiel jedného gólu (4:3). Súper bol v tejto fáze bojovný, ale najkrajšou akciou zápasu sme strelili piaty gól, ktorý rozhodol o našom víťazstve. Počas súperovej power play sme ešte nastrelili trikrát tyč a dve sľubné šance sme nezakončili úspešne. Výsledok tak mohol byť jednoznačnejší. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí prišli na zápas a vytvorili nám perfektnú atmosféru."

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futsal  na sport.sme.sk

Kontajnery budú futbalistom slúžiť ako šatne.

Priestory sa budú môcť využívať aj na iné účely.

54m
Vo Diľakove majú vlatné potvrdenia o vykonaní testu.

Vo Fiľakove konali rýchlo, aby testovanie prebehlo hladko.

10 h
sklenený snehuliak

Je vyrobený neznámym sklárskym majstrom.

16 h
Aj v Humennom prebieha skríningové testovanie.

Po zaplnení všetkých termínov sú pripravení rozšíriť elektronické objednanie aj na ďalšie miesto.