Bottovo zabrzdilo Chanavu

I. TRIEDA
20. kolo
Gemer – R. Janovce 2:0 (1:0). góly: Krága, Csapó, ŽK: Lenkei (domáci), diváci: 100, rozhodca: Fakľa
Už v treťom zápase vypomáhali bývalí hráči, čo bolo na hre domácich poznať a boli jasne lepším mužstvom.
Revúčka – Tachty 3:3 (0:1). góly: Sepeši, Czapík, Hrachiar - Agóč 2, Konocz, diváci: 25 , rozhodca: Vilhan
Pre zákaz hrania na ihrisku v Revúčke sa hralo v Lubeníku. Zápas mal vyrovnaný priebeh a skóre sa dosť často menilo. Nakoniec v 97. min. Revúčka vyrovnala.
Veľký Blh – Bátka 5:0
Muráň – Ožďany 5:1 (1:1). góly: Matajs 2, Budák, Ďurej, Bendík (11 m) - Gablas, ŽK: Gablas J., Ulický, Šága, diváci: 80, rozhodca: Rosiar
Prvý polčas bol vyrovnaný. Mladý hráči Oždian boli vyrovnaným súperom. V druhom polčase im došli sily a inkasovali štyri góly.
Hnúšťa – Kráľ 3:2 (0:1). góly: Verecký, Hudec, Repka - ,diváci: 140, rozhodca: Skrutek
Domáci mali v prvom polčase päť čistých príležitostí, ale potvrdilo sa nedáš – dostaneš a domáci inkasovali. v druhom polčase v priebehu desiatich minút strelili domáci tri góly, a pred koncom ešte stihli hostia znížiť na 3:2.
G. Jablonec – V. Teriakovce 2:4 (2:3). góly: Rác, Berky - Súňaj 3, Memoga, diváci: 80, rozhodca: Šonkoj
Domáci mali veľa šancí a nedokázali ich premeniť. Hostia naopak premenili maximum šancí a zvíťazili.

Záverečné 18. kolo
Blhovce – Abovce 3:3 (0:1). góly: Kováč, Porteleki, Gažoza domácich, diváci: 100, rozhodca: Sendrei
Ako prvý sa ujali vedenia hostia. V druhom polčase domáci pridali na aktivite a vybojov
Bottovo – Chanava 4:1 (3:0). góly: Varadi 4 - Lenkei, diváci: 70, rozhodca: Bálint
Domáci si víťazstvom zabezpečili účasť v druhej triede aj o rok.
Káloša – Stránska - inzultácia rozhodcu hráčmi Stránskej, zápas nedohratý, bude sa riešiť na disciplinárnej komisii.
Bakta – Rim. Seč 3:3 (2:1), góly: Kočiš, Babic B., Bačo M.za domácich, diváci: 50, rozhodca: Petrinec
Zápas bol vyrovnaný a oba tímy si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon.
Stárňa – Uz. Panica 5:2 (5:1). góly: Telle, Šiket za hostí, diváci: 100, rozhodca: Krahulec
V zápase boli jasne lepší domáci, ktorí už do prestávky viedli o štyri góly. Za hostí nastúpili len náhradníci a hral aj brankár Telle, ktorý dal prvý gól.

III. TRIEDA
Husiná – Tisovec „B“ 4:1 (2:0), Fazekaš, Badinka, Koóš, Mezö z 11 m. Chrámec – Zacharovce 3:1 (1:0), L. Nagy za hostí.
Hostia v nekompletnej zostave tentokrát na domácich nestačili. Zacharovce: Hegedus – Iždinský, Sabo Š., Ďurko, Paál, Gembický, Kulčár, Zvara, Juhász L., Ľupták, Nagy.
Burda – Čerenčany 2:1 (2:0), Laššák za hostí. Hralo sa slušne bez kariet, domáci okrem dvoch gólov nepremenili ešte pokutový kop.
Hodejov – Roma Sútor 10:0.