LUČENEC/HANDLOVÁ. Hráči BKM Lučenec vycestovali v desiatom kole basketbalovej extraligy na palubovku Handlovej. Zverencom Nenada Miloševiča sa podarilo predchádzajúcu domácu prehru s Prievidzou hodiť dokonale za hlavu a v Handlovej boli stopercentní, teda správnejšie povedané sto bodoví. Túto"magickú" hranicu dosiahli lučenčania po prvýkrát v tejto sezóne a padla doteraz len v piatich tohtoročných zápasoch.

Získané dva body ich posunuli z dna tabuľky na 5. miesto a mohli by konečne znamenať obrat k lepšiemu v ktorý dúfajú fanúšikovia klubu.
Hráči BKM v prvej štvrtine si doslova vyšliapli na svojho súpera a prestrieľali ho o 16 bodov. Tým si vybudovali pevný základ svojho víťazstva a Handlovčanom nepomol už ani záverečný 30 bodový finiš. Najlepšími strelcami BKM boli Goss a Eaddy z 22 bodmi, trojicu najlepších uzavrel Kneževič s 14 bodmi.
MBK Baník Handlová – BKM Lučenec 77:100 (8:24, 23:35, 16:23, 30:18)