ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA
- PREDSEDA JOZEF BRŤKA
1. ŠTK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 19. 10. 2005 o 15:15 hod. z MFZ I. triedy dospelých medzi FK Boľkovce – FK Cinobaňa HÚ p. Ján Halaj.
2. ŠTK nariaďuje FK Boľkovce poskytnúť pre hráčov hostí v MFZ obliekáreň a sociálne zariadenie so sprchou pod následkom disciplinárnych opatrení.
3. ŠTK nariaďuje všetkým FK ObFZ Lučenec poskytnúť v polčasovej prestávke mužstvu hostí občerstvenie.
4. ŠTK upozorňuje všetky FK I. triedy dospelých na dodržiavanie bodu 7 pís. f Rozpisu ObFZ súťaží pre súťažný ročník 2005/2006.
KOMISIA MLÁDEŽE – PREDSEDA
DUŠAN TRČAN
1. KM prerokovala námietku FK Málinec z MFZ I. triedy žiakov „SEVER“ medzi FK Kokava – FK Málinec ako bezpredmetnú.
2. KM predvoláva na svoje zasadnutie dňa 19. 10. 2005 o 15:15 hod. z MFZ I. triedy žiakov „SEVER“ FK Kokava – FK Málinec, vedúci mužstva FK Kokava Ján Funtiar, hráč FK Kokava Martin Stieranka (doniesť fotografiu).
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
– PREDSEDA ŠTEFAN PASTOREK
D- 67 Norbert Adamovič r.č. 781009 – FK Boľkovce – 2 stretnutia nepodmienečne od 10. 10. 2005 – DP 1 -6-1a.
D- 68 Peter Žigo r.č. 780312 – FK Halič – 1 stretnutie nepodmienečne od 10. 10. 2005 – 4ŽK.
D- 69 Peter Žigo r.č. 780312 – FK Halič – 4 stretnutia nepodmienečne po uplynutí trestu za 4 ŽK – DP 1-3b.
D- 70 Tomáš Sivok r.č. 850816 – FK Málinec – 1 stretnutie nepodmienečne od 10. 10. 2005 – 4 ŽK.
D- 71 Pavel Štulajter r.č. 850402 – FK Lehôtka – neprejednané chýba poplatok.
D- 72 Radoslav Malatinec r.č. 820324 – FK Stará Halič 1 – stretnutie nepodmienečne od 10. 10. 2005 – 4 ŽK.
D- 73 Jaroslav Tomek r.č 920401 – FK Halič SŽ – na návrh KM 3 stretnutia nepodmienečne od 10. 10. 2005 – DP 1-2b.
Proti rozhodnutiu DK je možne sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v úradnom Spravodaji ObFZ.
KOMISIA ROZHODCOV –
PREDSEDA ING. PAVEL OLŠIAK
Delegačný list na 22. – 23. 10. 2005
I. trieda – dospelí – 12. kolo
23. 10. 2005 o 14:00 hod.
Divín – Breznička (Gregor – Görcsi, Havran – Pastorek), Utekáč –Halič (sobota) (Forrai – Holas ml., Gregor – Starove), Podrečany – Hr. Zalužany (Lavrík – Goldschütter, Mareček – Levčík), Kokava – Málinec (Tisoňová – Olšiak, P. Budáč – Čáni), Boľkovce – Vidiná (Šáli – R. Molnár, Šerfözö – Brťka), Sušany – Biskupice (Antalík – Vojtek, E. Molnár – Čičmanec), Lipovany – Cinobaňa (J. Kojnok – Telek, Joz. Kyzek – Kelemen).
III. trieda – dospelí – 10. kolo
23. 10. 2005 o 14:00 hod.
F. Kováče – P. Dravce (Kelemen – Peti – Rubint), Mučín – Šíd (Laho – Berki – Jánošík), Halič „B“ – Trebeľovce (sobota) (Laho – Gabera – Iždinský).
I. trieda – dorast – 12. kolo
23. 10. 2005 o 11:30 hod.
P. Dravce – Veľká n./Ipľom (Karlík – Gabera), Podrečany – Hr. Zalužany (sobota) (Šáli – Tisoňová), Zlatno – Málinec (sobota 14:00 hod.) (Joz. Kyzek – J. Kojnok), Lovinobaňa, Vidiná, Biskupice, Cinobaňa – voľno.
I. trieda – st. žiaci JUH – 10. kolo
22. 10. 2005 o 14:00 hod.
Ružiná – Halič (Žingor), Rapovce – Fiľakovo „B“ (Antalík), Santrio – Buzitka (Berki), Šíd – Vidiná (R. Molnár), Lovinobňa – Tomášovce (nedeľa 12:00 hod.), (Talán), Divín – voľno.
SPRÁVY SEKRETARIÁTU
Rada ObFZ na svojom zasadnutí schválila zvolanie Konferencie ObFZ Lučenec, ktorá sa uskutoční dňa 3. 12. 2005 (sobota) so začiatkom o 9:30 hod. v Reštaurácii Orava, Masarykova 1, Lučenec.
Milan Závaterník, predseda ObFZ
Štefan Koprda, sekretár ObFZ