Piatok, 1. júl, 2022 | Meniny má Diana

Detva sa Cinobane drží ako kliešť!

V ďalšom dvojkole tretej ligy mužov vo volejbale sa znovu kontumovalo, nakoľko družstvo Tisovca nenastúpilo v Rim. Sobote. Cinobaňa hladko vyhrala v oboch stretnutiach nad Veľkým Krtíšom. Za prekvapenie možno pokladať víťazstvo Detvy v Hnúšti, ktorá však

Volejbal III.liga - muži
nastúpila v oboch stretnutiach iba so svojím B-mužstvom. V ďalšom 4. dvojkole sa dňa 23.2. stretnú Veľký Krtíš – Rim. Sobota, Tisovec - Hnúšťa, a o deň neskôr v boji o víťaza tretej ligy Detva s Cinobaňou.
VK Cinobaňa – VK Veľký Krtíš 3:0 (19, 14, 14) a 3:0 (9, 23, 13), rozhodoval: Abelovský. Hladké víťazstvá vedúceho mužstva nad snaživými Krtíšanmi, ktorých snaha však nestačila ani na jeden set. Obe stretnutia trvali menej ako 60 minút. Hostia zabrali iba v druhom stretnutí v druhom sete, v ktorom uhrali 23 bodov.
Cinobaňa: Valentíny, Krupa, Milner, Faško, Belko, Imre, Terem.
V. Krtíš: Vaňo, Nácesta, Makovník, Urbanoš, Nemoga, Teplár, Brezovický, Kladivík.
VK Iskra Hnúšťa – VK Detva 0:3 (–19, –11, –15) a 0:3 (–21, –15, –21), rozhodoval: Tomčík.
Hnúšťa s Detvou sa stretli pred týždňom v druhej lige a teraz si zopakovali dvojstretnutie v rámci tretej ligy. Zo strany Detvy to boli hladké víťazstvá, nakoľko Hnúšťa hrala iba so svojím B-mužstvom, ktoré je zložené z mladých hráčov. Prvé stretnutie sa hralo 56 minút a druhé trvalo o 10 minút dlhšie.
Cinobaňa: Leško, Šuta, Perenčaj, Volian, Kradlák, Duroň
Detva: Krnáč, Schmidt, Antalek, Šnek, Porubský, Palúch, Kolárik, Solim.
Rim. Sobota – Tisovec - obe stretnutia 3:0 kontumačne, nakoľko Tisovčania do Rim. Soboty nepricestovali a neoznámili príčinu. Rozhodoval: Antal.
Rim. Sobota: Račko, Kres, Ľupták, Suja, Zachar, Máté, Štempel, Kamenský, Barto, Kudlíková.
6.Tisovec 16 1 15 12:47 13
Poznámka: Tisovec - štyri kontumačné prehry, nedohraté stretnutia Detva – Hnúšťa v prvej časti súťaže a Cinobaňa – Rim. Sobota.- ant -, - pk -

SkryťVypnúť reklamu

I. liga volejbal - muži
Lovinobaňa – Martin 3:0 (19, 22, 22) a 3:2 (22, - 24, - 13, 13, 13)
Lovinobaňa: Greguss T., Šróba, Klusaček, Ľalík, Lajda, Rado Mišík, (liber: Greguss G., Krnáč, D. Mišík), rozhodovali: Fiľo a Rutkaj z Lučenca.
Lovinobančania začali dobre, keď v prvom zápase hladko zvíťazili, potom však prišlo z ich strany uspokojenie. V druhom zápase síce prvý set vyhrali, ale ďalšie dva prehrali. Rozhodli však skúsenosti „báncov“ a v závere už domáci nič nenechali na náhodu.