ŠTK (PREDSEDA, MARIÁN HALAJ)
1. Nariaďujeme odohrať MFZ I. tr dospelých 23. kolo:
Čebovce – I. Predmostie o 14:00 hod. dňa 28.5.2006
Balog – D. Lom o 14:00 hod. dňa 28.5.2006
2. Nariaďujeme predohrať MFZ II. tr. dospelých 21. kolo:
Želovce – Záhorce o 14:00 hod. dňa 28.5.2006
Dolinka – Kleňany o 14:00 hod. dňa 28.5.2006
3. Na základe dohody klubov nariaďujeme odohrať MFZ dorastu medzi FK Záhorce – FK M. Zlievce dňa 11.6.2006 o 17:00 hod., 25. kolo na ihrisku v Záhorciach.
4. Predvolávame na zasadnutie ŠTK dňa 24.5.2006 o 15:00 hod. z MFZ dorastu M. Zlievce – Olováry HÚ P. Gazdík M. Zlievce nar. 25.2.1945, R- Hrubík G., ved. hostí Vladár B. FK Olováry. Ďalšie ospravedlnenia z neúčastí na zasadnutí kom. ŠTK neprijímame. V prípade neúčasti prípad odstupujeme na ďalšie disciplinárne konanie.
5. ŠTK prerokovala žiadosť J. Híveša, bytom Seľany a odstupuje prerokovanie VV ObFZ.
DK (PREDSEDA, ING. JOZEF MIŠT)
D-152 ŽK z 7.5.2006 dorast: J. Kriško 891011 D. Lom, M. Žilka 871127 Lesenice
D-153 ŽK z 14.5.2006 I. tr. dospelí: L. Vlkolenský 750905, M. Hajnár 820425, J. Lukáč 810813 Bátorová, P. Pap 870527 I. Predmostie, G. Vršanský 780123 Lesenice, L. Tancík 831025 D. Strehová, J. Stricho 761207, A. Buriš 831021 Balog, J. Kotian 870730, T. Žilka 640912, T. Žilka 861005, L. Pixiades 871122, Z. Balla 681107 K. Kosihy, B. Beták 710624 M. Kameň, M. Krekáč 860905, M. Balga 820322 O.N. Ves, M. Ďörď 840930 Čebovce, I. Bolibruch 790816 Sklabiná, P. Chovan 781219 D. Lom
II. tr. dospelí: Z. Keresztés 650826 V. Čalomija, P. Fašang 810108, J. Mihálik 750318 Hrušov, V. Oroszlány 760325, O. Celeng 680625, A. Varga 800830 Sečianky
dorast: M. Petrovský 881206 Lesenice, R. Rejko 911217, M. Sedmák 871019 Vinica
D-154 Trestá sa hráč FK M. Kameň B. Beták 710624, zastavením činnosti na 1 MFZ nepodmienečne od 15.5.2006 podľa 1/13-5a, poplatok. 150,- Sk
D-155 Trestá s ved. mužstva FK Sečianky Z. Kukolík, zákazom výkonu funkcie na 1 MFZ nepodmienečne od 17.5.2006 podľa 1/3b, poplatok: 150,- Sk
D-156 Trestá sa FK Sečianky pokutou 500,- Sk podľa 2/1b, poplatok: 200,- Sk
D-157 DK nariaďuje uhradiť do 30.5.2006 nasledovným FK: Sečianky 300,- Sk, Bátorová 300,- Sk, I. Predmostie 2900,- Sk, Lesenice 1000,- Sk, M. Kameň 450,-Sk, O.N. Ves 1000,- Sk, Príbelce 900,-Sk, S. Plachtince 700,- Sk.
V prípade neuhradenia pohľadávky do stanoveného termínu DK dňom 1.6.2006 zastavuje činnosť až do uhradenia poplatku.
D-158 DK upravuje D-133 dátum ukončenia trestu podmienečného z 30.6.2006 na 2.8.2006
KR (PREDSEDA, GABRIEL BACSA)
Dospelí I. tr. 23. kolo 28.5.2006 o 17:00 h.: K. Kosihy – Sklabiná ( Ďuriš, Vinger, Kuzma), Čebovce – I. Predmostie (o 14:00 hod., Hriň, Hlačok, Híveš), Balog – D. Lom (o 14:00 hod., Kuzma, Ďuriš, Vinger), Bátorová – D. Strehová (Bakoš, Ďurčov, Hrubík), Príbelce – Bušince ( Hlačok, Híveš, Hriň), Lesenice – O.N. Ves (Ubrankovič, Zaťko), S. Plachtince – M. Kameň (Nagy, Oroszlány, Lukács I.)
Dorast I. tr. 23. kolo 28.5.2006 o 14:30h.: Želovce – D. Lom (27.5.06 Hrubík), Záhorce – Vinica ( 27.5.06 Bakoš, Ubrankovič), Lesenice – M. Zlievce (Zaťko, Ubrankovič), S. Plachtince – Kosihy n. I. (Lukács I., Nagy, Oroszlány), Olováry – I. Predmostie (27.5.06 o 14:30 h. ObFZ)
Dospelí II. tr. 21. kolo 28.5.2006 o 17:00 h.: Kováčovce – Sečianky (Lukács F., Feranec), Želovce – Záhorce (o 14:00 hod .,Feranec, Lukács F.), Hrušov – S. Ďarmoty (Martin, Húšťava), Dolinka – Kleňany (o 14:00hod., Húšťava, Martin)
Žiaci dohrávka 27.5.2006 o 17:00 h.
Príbelce – Nenince (Húšťava).
V. liga dorast sk. D – 23. kolo – 28.5.2006 o 14.30 hod.
Nenince – Jesenské (Kuchársky, ObFZ), Bušince – D. Strehová (17:00 h. Chrien, ObFZ), V. Čalomija – Divín (27.5.2006 o 14:00 h. Filkus, ObFZ),
III. LSŽ a LMŽ sk. D 19. kolo 28.5.2006 o 10:00 – 12:00 h.
V. Zlievce – Hnúšťa (ObFZ, ObFZ), Vinica – Hriňová (14:00 – 16:00 h ObFZ, ObFZ).
SPRÁVY ZO SEKRETARIÁTU:
Strelci gólov I. tr. dospelí po 20. kole
20 – T. Zolcer Balog
14 – G. Povaľač K. Kosihy
13 – J. Stricho Balog, M. Babka Lesenice
12 – P. Novák D. Strehová, N. Rech I. Predmostie, J. Gömöry M. Kameň, J. Ondrejkov S. Plachtince
11 – E. Villant I. Predmostie, J. Harfai K. Kosihy, M. Ďurčok Príbelce
9 – P. Chovan D. Lom
8 – P. Ivičič, M. Tóth D. Strehová, T. Žingor Sklabiná, I. Mudroň Čebovce
7 – R. Balga Lesenice, F. Špaldoň, R. Tomaškin Príbelce, S. Knopp S. Plachtince
6 – J. Mihalovič Balog, J. Husár Čebovce, I. Kašiar, M. Stančík D. Lom, P. Novák D. Strehová, T. Málik I. Predmostie, R. Babka Lesenice, J. Tóth M. Kameň, A. Mesároš Sklabiná
5 – V. Farkaš D. Lom, S. Šedro D. Strehová, L. Lukács I. Predmostie, L. Pixiades K. Kosihy, G. Grosschmidt O.N. Ves, M. Červoč, P. Tomaškin Príbelce
4 – J. Ďuráš, P. Gyurász Balog, J. Kováč Bátorová, L. Barko, T. Iboš Bušince, L. Bakša, S. Fonód Čebovce, V. Spevák, P. Sivok D. Strehová, P. Pap I: Predmostie, T. Gemer K. Kosihy, D. Bariak M., M. Melišík M. Kameň, P. Belák O. N. Ves, P. Červoč Príbelce, M. Černák Sklabiná
3 – M. Buček Balog, M. Hajnár Bátorová, M. Ďorď Čebovce, B. Hlivár, R. Kubolek D. Lom, D. Zvara I. Predmostie, M. Kalmár K. Kosihy, J. Barcaj, J. Matuška M. Kameň, J. Balogh, G. Balla, R. Ďurica O.N. Ves, J. Sudra Príbelce, J. Kalmár Sklabiná, J. Cesnak, J. Ferov S. Plachtince
Ladislav Krnáč, predseda ObFZ
Ján Černák, sekretár ObFZ