ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA – PREDSEDA JOZEF BRŤKA
KOMISIA MLÁDEŽE – PREDSEDA DUŠAN TRČAN
1. KM na základe vzájomnej dohody nariaďuje odohrať MFZ I. triedy dorast medzi mužstvami FK Biskupice – FK Podrečany dňa 3. 9. 2006 o 11:00 hod. na ihrisku v Biskupiciach.
2. KM predvoláva na svoje zasadnutie dňa 6. 9. 2006 (streda) o 15:30 hod. z MFZ I. triedy dorast medzi FK Ružiná – FK Biskupice: ved. mužstva FK Ružiná – Ivan Ružinský, ved. mužstva FK Biskupice – Ľudovít Mokány, HR – Ing. Lukáč Gabriel.
3. KM dôrazne upozorňuje všetky domáce FK aby si plnili povinnosť podľa Rozpisu ObFZ čl. 4 písm. c.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA – PREDSEDA ŠTEFAN PASTOREK
D- 13 Marek Sekereš r.č. 920610 – FK Divín žiak – 2 stretnutia nepodmienečne od 28. 8. 2006 – DP 1 – 6/1a. Uhradiť poplatok 50+100.-Sk.
D- 14 Anton Šüli r.č. 841026 – FK Rapovce – 2 stretnutia podmienečne do 30. 4. 2007 – DP 1 – 4a.
D- 15 Tomáš Šoltés r.č. 880930 – FK Lovinobaňa – 1 stretnutie podmienečne do 30. 4. 2007 DP 1 – 1a.
D- 16 Ján Šmidriak r.č. 810601 – FK Lovinobaňa – 4 stretnutia nepodmienečne od 28. 8. 2006 – DP 1 – 3b.
D- 17 Erik Németh r.č. 850724 – FK Veľké Dravce – 2 stretnutia nepodmienečne od 28. 8. 2006 – DP 1 – 10.
D- 18 Ivan Borlok r.č. 621103 – FK Lupoč – Praha – 2 stretnutia nepodmienečne od 28. 8. 2006 – DP 1 – 4a.
D- 19 Ján Šnúrik r.č. 751220 – FK Uhroské – 4 stretnutia nepodmienečne – od 28. 8. 2006 – DP 1 – 3b.
D- 20 Ivan Oláh r.č. 850903 – FK Uhorské – 1 stretnutie nepodmienečne od 28. 8. 2006 – DP 1 – 5a.
D- 21 Milan Dekanovský r.č. 770825 – FK Utekáč – 1 stretnutie nepodmienečne od 28. 8. 2006 – DP 1 – 5a.
D- 22 Ján Klincko r.č. 840421 – FK Santrio – 4 stretnutia nepodmienečne od 28. 8. 2006 – DP 1 – 3c.
Žiadosť o zmenu zvyšku trestu:
Stanislav Jačmeník – r.č. 780425 – FK Buzitka – zmena zvyšku trestu na 1 stretnutie podmienečne do 31. 5. 2007.
Proti rozhodnutiu DK je možne sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v úradnom Spravodaji ObFZ.
KOMISIA ROZHODCOV – PREDSEDA ING. PAVEL OLŠIAK
Delegačný list
na 9. 9. a 10. 9. 2006 o 15:30 hod.
I. trieda – dospelí – 6. kolo
10. 9. 2006 o 15:30 hod.
Divín – Š. Bukovinka (Kelemen – SsFZ, SsFZ - Jánošík), Vidiná – Podrečany (sobota) (Bencúr – Goldschütter, Grúber - Čáni), Breznička – Halič (Laho – Gabera, R. Molnár - SsFZ), Hrnč. Ves – Biskupice (Holas ml. – Telek, Šáli - Levčík), Kokava – Lovinobaňa (sobota) (Lavrík – Peti, Ambróš - Čičmanec), Rapovce – Sušany (Melicher – Golsdchütter, Grúber - SsFZ), Málinec – Lipovany (Masár – Mareček – Peti - SsFZ).
II. trieda – dospelí – 6 kolo
10. 9. 2006 o 15:30 hod.
Trebeľovcec – Čakanovce (Ambróš – Kudláková - Rubint), Šíd – Veľké Dravce (Felšö – Tisoňová Anna - Budáč), Pan. Dravce – Fiľ. Kováče (Telek – Berki - Ižidinský), Lupoč – Praha – Podkriváň (Lavrík - Barcaj), Utekáč – Lehôtka (Laho – Antalík - Šerfozo), Sanrtio – Buzitka (Šáli – Antalík - Holas), Stará Halič – Uhorské (16:00 hod.) (Žingor – E. Molnár - SsFZ).
I. trieda – dorast – 4. kolo
10. 9. 2006 o 13:00 hod.
Halič – Ružiná (sobota) (Felšö), Podrečany – Hr. Zalužany (sobota) (M. Jačmeník – Lukáč), Santrio – Buzitka (Antalík – Šáli), Málinec – Lučenec „B“ (Mareček – Peti).
I. trieda – st. žiaci „SEVER“– 4. kolo
9. 9. 2006 o 15:30 hod.
Kokava – Breznička (13:00 hod.) (Ambróš), Sušany – Cinobaňa (Masár), Málinec – Utekáč (SsFZ).
I. trieda – st. žiaci „JUH“– 4. kolo
9. 9. 2006 o 15:30 hod.
Fiľakovo „B“ – Tomášovce (nedeľa 13:30 hod.) (SsFZ), Divín – Lovinobaňa (S. Jačmeník), Halič – Vidiná (Felšö).
- Ospravedlnení: (Görcsi – 30. 8. 2006 do prihlásenia), (Masár 3. 9. 2006), Klimo (od 30. 8. 2006 do prihlásenia.
- KR predvoláva na svoje zasadnutie dňa 6. 9. 2006 o 15:30 hod. R: Lukáč, Očovay.
- KR pozastavuje delegovanie R: Očovay od 30. 8. 2006 do vyriešenia prípadu.
SPRÁVY SEKRETARIÁTU
1. Upozorňujeme FK, že všetky platby voči ObFZ je potrebné uskutočňovať od 1. 9. 2006 výhradne poštovými poukážkami ObFZ Lučenec, ktoré sú k dispozícii na sekretariáte.
Štefan Cerovský, zast. predseda ObFZ
Štefan Koprda, sekretár ObFZ