Štvrtok, 9. február, 2023 | Meniny má Zdenko

Zasvätenie si vraj priniesla z minulého života

Na veci medzi zemou a nebom má vlastný názor. Verí, že človek na svet neprichádza ako čistý, nepopísaný list papiera. Osud každého z nás je určený vopred a záleží len na nás, do akej miery a akým smerom ho ovplyvníme. Tvrdí, že schopnosti nazerať do pomys

elnej trinástej komnaty cez karty, sny a čísla si priniesla ako dar z minulého života. Nikto z rodiny Janky Kučerovej netušil, kde majú jej priam nadprirodzené schopnosti pôvod. Koľkokrát zamiešali karty, toľkokrát im Janka otvorila dvere do budúcnosti. Keď pridala niečo z minulosti, čo sa v skutočnosti odohralo, zostali v nemom úžase. Udalosti, o ktorých nemohla ani tušiť, opisovala, akoby bola ich priamou účastníčkou.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

ZASVÄTENIE ZÍSKALA
V MINULOM ŽIVOTE
Sedím v miestnosti, kde sa aróma z vonnej sviečky mieša s príjemným Jankiným hlasom. Vedľa kôpky cigánskych vešteckých kariet je malá soška Budhu. Pohľad upiera k dverám, odkiaľ prichádzajú hostia. Jeden z princípov vyššieho učenia. Na otázky odpovedá pokojne s priam magickým hlasom. O jej tvrdeniach musím podvedome premýšľať. „Vždy som intuitívne cítila, že mám na tomto svete nejaké poslanie a som obdarená schopnosťami, ktoré musím v sebe prebudiť. Veštenie z karát ma fascinovalo už dávno. Nepotrebovala som na to ani veštecké či tarotové karty. Postačili žolíkové alebo sedmové. Mojimi prvými klientmi boli príbuzní a kamarátky. Keď som im hovorila o veciach, ktoré v minulosti prežili, nechápali, odkiaľ som sa to dozvedela,“ spomína astrologička. Ľudská zvedavosť jej priateľky opäť priviedla k Janke, ale tentokrát sa chceli dozvedieť, čo ich čaká. Keď sa predpovede začali plniť, o schopnostiach mladej ženy prestali pochybovať. Začali ju nahovárať, aby sa vykladaniu z kariet a numerológii začala seriózne venovať. „V mojich snoch sa často objavovali pyramídy a piesok. Keď som podstúpila regresnú terapiu, dozvedela som sa o pôvode svojich schopností. Priniesla som si ich ako dar z minulého života. Prijala som ich vo forme zasvätenia. Žila som v starovekom Egypte ako chlapec. V púštnom piesku sa predo mnou zjavila osmička ako znak, že som jedným z členov poslednej generácie z ríše Egypťanov. Videla som mnoho vecí. Rituál zasvätenia, svoju smrť aj proces balzamovania. Necítila som žiadny strach a zážitok z minulého života som si priniesla so sebou,“ hovorí Janka.
KAŽDÝ ČLOVEK MÁ SVOJHO ANJELA STRÁŽNEHO
Kedysi naši prastarkí verili, že keď človek ukončí púť na tomto svete, skončí v nebi alebo v pekelných plameňoch. Rozprávali si hrôzostrašné historky a utiekali sa k svojim anjelom strážnym, za ktorých považovali niekoho z blízkych zosnulých, ku ktorému ich viazal hlboký cit. „Áno, nad každým z nás ktosi bdie a drží ochrannú ruku. Nie je to však nikto z mŕtvych. Je to vyššia bytosť, ktorá nemá pohlavie. Za svoje činy však vždy zodpovedáme sami. Je na nás, akým smerom sa budeme v živote uberať. Nie nadarmo sa hovorí, že každý je strojcom svojho šťastia,“ dodá astrologička.
Zavítajú k nej rôzni ľudia. Ako sama hovorí, prídu žobráci aj králi. Spočiatku na jej dvere zaklopali prevažne ženy. Páni mali pred tajomným svetom „duchov“ väčší rešpekt. Dnes sa to vyrovnáva. Aj mužské pokolenie začína byť čoraz zvedavejšie. Janka nehovorí len o ružovej budúcnosti svojich klientov. Vystríha ich pred nebezpečnými situáciami, poradí vyriešiť ťažkú životnú situáciu, alebo zvládnuť problémy v podnikaní či zamestnaní. Život jej klientov je pre ňu ako otvorená kniha, v ktorej listuje až po samý koniec. Vidí aj smrť. O tej však nikdy nehovorí. Patrí k prirodzenému kolobehu života. Rovnako ako narodenie. Ak však karty prezradia, že jej klient umrie neprirodzenou smrťou, vystríha ho pred hroziacim nebezpečenstvom.
SNY MAJÚ
VEĽKÝ VÝZNAM
Pamätáte si svoje sny? Sú desivé, ale príjemné? V každom prípade však odhaľujú skutočnú pravdu. Sú naším zrkadlom, ktoré odráža podvedomie a v ktorom sa nepotrebujeme na nič hrať. Môžu nás vystríhať a zároveň veľa naučiť. „Nie je od veci, ak si niekto svoje sny zapisuje. Vedie si akýsi denníček snov. Po roku sa k nemu môže vrátiť a s odstupom času porovnať, či udalosti, ktoré prežil, mali nejaký súvis s jeho snami. Každý sen má svoj význam. Napríklad voda znamená emócie. Čistá predstavuje len dobré veci. Naopak, kalná zahmľuje sled udalostí pred naším zrakom. Ak vám vo sne vypadne zub bez bolesti, odíde z vášho života človek, ale bez toho, aby ste prejavovali akékoľvek emócie nad jeho odchodom. Ak je vypadnutie zuba sprevádzané bolesťami, odchod človeka sa vás veľmi dotkne. Cintorín vo sne neznamená smrť, ako si to ľudia mylne vysvetľujú. Vyjadruje len samotu a opustenosť. Vidieť vo sne svetlovlasú ženu je vždy lepšie ako vidieť tmavovlásku. Staršia žena nám chce poradiť a odovzdať svoju životnú skúsenosť. Rovnako farby majú dôležitý význam. Červená znamená emócie a city. Zelená nádej,“ vysvetľuje Janka. Vedeli ste, že ženy snívajú na rozdiel od mužov farebnejšie sny?
PÍSMO O VÁS
VEĽA NAPOVIE
Dobrý grafológ sa s vami nepotrebuje rozprávať. Človeka odhadne podľa písma. Veľkosť, tvar a medzery medzi jednotlivými slovami dokážu o každom z nás veľa napovedať. „Vreckoví zlodeji majú tendenciu vynechávať časti písmen. Opatrní ľudia píšu drobnejším písmom. Naopak tí, čo sa chcú zviditeľniť a dať najavo svoje požiadavky, píšu veľkým písmom. Neverili by ste, aký je podpis človeka dôležitý. Nikdy by ste nemali svoj podpis zakončovať smerom dole. Tým zmluvy alebo listiny, ktoré podpisujete, automaticky „odpisujete“ ako niečo, čomu nedávate budúcnosť. Pokúste sa to zmeniť. Ak ste nejaký projekt podpísali takýmto „nedobrým“ podpisom, dajte mu šancu a podpíšte ho ešte raz. Tentokrát podpis zakončite hore. Uvidíte, že všetko bude vychádzať lepšie,“ radí Janka.
KAŽDÉ ČÍSLO MÁ SVOJE
VYBRÁCIE
Numerológia má veľa spoločného s prastarou vedou, akou je astrológia. Staré civilizácie pripisovali číslam veľký význam a riadili nimi svoj život. Už obyvatelia starovekého Egypta si uvedomovali obrovskú neviditeľnú vibračnú silu čísiel a gigantické pyramídy postavili na základe zložitých výpočtov. Dátum narodenia má veľký vplyv na život každého z nás. Numerológovia tvrdia, že človek je ovplyvňovaný troma číslami. Psychickým, osudovým a menným. Psychické číslo vyjadruje, ako vidíme sami seba, a osudové číslo je obrazom toho, ako nás vidia druhí. „Rovnako ako karty aj čísla vedia poodhaliť vnútro človeka alebo odstrániť bariéry v našom živote,“ tvrdí numerologička.
NEGATÍVNA ENERGIA
SA DÁ Z DOMU VYHNAŤ
Janka sa zaoberá a rovnako uznáva starobylé čínske učenie feng-šuej. Tak ako ľudské telo, aj zem a stavby sú popretkávané kanálikmi, ktoré umožňujú prúdiť životnej energii čchi. Práve toto učenie radí umiestňovať si predmety v byte, alebo dokonca stavať stavby v súlade s prirodzenými tokmi energie v zemi. „Človek by mal žiť v súlade so zákonmi prírody. Feng-šuej nie je len o tom, ako si máme zariadiť byt alebo kanceláriu. Môžeme sa ním riadiť v štýle obliekania alebo v medziľudských vzťahoch. Na to, aby sme vycítili, čo je pre nás dobré, nepotrebujeme sa dopodrobna zaoberať týmto učením. Intuícia podvedome napovie každému z nás, čo je dobré a kde sa cítime najpríjemnejšie. Veľakrát sa stane, že máme byt doslova preplnený zrkadlami. Ani neviete, ako si tým nevedome ubližujete. Najhoršie, čo môže byť, je otvoriť vchodové dvere a zbadať na náprotivnej strane zrkadlo. Všetka pozitívna a dobrá energia, ktorá príde do domu, sa automaticky odrazí späť von. Rovnako zrkadlá v spálni narobia viac škody ako osohu. Ak ich tam už máte, skúste ich na noc zakryť nepriehľadnou látkou. Hlava ani nohy by v posteli nemali smerovať k dverám. Kvety navodia určite v byte pocit pohody, ale pozor na kaktusy. Nikdy by sme ich nemali mať v izbách. Vysielajú „smrteľné šípy.“ Pred domom však pôsobia ako ochrancovia a na zimu by sme ich mali dávať radšej do pivnice. Bambus by však nemal chýbať v žiadnej obývačke. Znamená spokojnosť a prosperitu. Ak chcete niekoho obdarovať, nekupujte mu ostré predmety. Ani rozbité alebo puknuté predmety nemajú v domácnosti čo hľadať. Majú na nás negatívny vplyv,“ objasňuje Janka úlomky zo starobylého čínskeho umenia. Je toho samozrejme oveľa viac. Dokonca aj obchodné rokovania alebo biznis sa dá ovplyvniť feng-šuej. Ak si chcete zlepšiť situáciu vo finančnej sfére, vaše doklady o príjme by mali byť založené vždy vo fascikloch červenej farby. Ani vo vašej peňaženke by nemali chýbať čínske mince pre šťastie. Ak uzatvárate obchody, nesadajte si chrbtom k dverám.
VYRIEKNUTÉ SLOVO
MÁ VEĽKÚ MOC
Určite sa už neraz stalo, že ste sa prichytili pri tom, že ste vyriekli niečo, čo ste neskôr oľutovali. Vyrieknuté prekliatie môže ublížiť nielen človeku, ktorého v tej chvíli nenávidíte, ale aj vám. Kliatba sa vráti ako bumerang a sila uvoľnenej negatívnej energie napácha veľké zlo. „Prekliatie má generačný charakter. Veľakrát sa negatívne myšlienky neprenesú na osobu, ktorú nenávidíte, ale na jeho deti. Preto treba vždy zvážiť, čo vyriekneme. Dôležité je naučiť sa odpúšťať a myslieť pozitívne,“ hovorí Janka a rozhovorí sa o určitej forme vampirizmu. Sú ľudia, ktorí z nás doslova „vysávajú energiu“. Môžu to robiť vedome alebo nevedome. Ubližujú však nielen nám, ale aj sebe. „Na svete je mnoho náboženstiev a učení. Sú aj také, ktoré hraničia s čiernou mágiou. Treba si však uvedomiť, že napáchané zlo môže mať strašné následky. Kedysi sa varili nápoje lásky. Dá sa však láska vynútiť? Buď príde, alebo jednoducho nevzplanie. Rovnako wúdú bábiky. Môžu ublížiť, ale vyslané zlo sa vždy vracia ako bumerang,“ dodá astrologička.
Tých vecí, ktoré sú medzi zemou a nebom, je neskutočne veľa. Niekto verí, iný je neveriaci Tomáš. Každý má možnosť utvoriť si svoj názor, ale predsa sme len ľudia. Vždy v nás bude driemať červík pochybností.

Najčítanejšie na My Novohrad

Inzercia - Tlačové správy

 1. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 2. Lesníctvo, drevárstvo, ekológia a technika sú životný štýl!
 3. Sme Univerzita, ktorá nosí úspech v mene
 4. SME ženy a Jamie Oliver: Toto menu platí iba vo februári
 5. Nový diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
 6. Európu sužuje chrípka nebývalých rozmerov. Ako sa chrániť?
 7. INDEX: Prečo stále nemáme diaľnicu do Košíc
 8. Vyšlo februárové Doma v záhrade
 1. Bezpečnosť pri šoférovaní vychádza z dobrého videnia
 2. Lesníctvo, drevárstvo, ekológia a technika sú životný štýl!
 3. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 4. Sme Univerzita, ktorá nosí úspech v mene
 5. SME ženy a Jamie Oliver: Toto menu platí iba vo februári
 6. Chýbajúce zuby? Toto je trvácne riešenie, ktoré nebolí
 7. Na bezpečnom internete záleží
 8. Ako vyzerá inteligentný bytový dom? Tajomstvo je v technológiách
 1. Ktorá banka dvíha úroky na termiňáku? A čo pre to treba spraviť? 4 568
 2. Dom postavený z konope? Nápad, ktorý si zaslúžil envirocenu 4 045
 3. Chýbajúce zuby? Toto je trvácne riešenie, ktoré nebolí 3 576
 4. Dodajte vašej pokožke šťavu 2 383
 5. Ako skĺbiť remeslo a moderné technológie? Inšpirujte sa Bajkery 757
 6. Wüstenrot aktívne čelí výzvam trhu a mení svoj obchodný model 711
 7. McDonald's opäť medzi lídrami v ankete Najzamestnávateľ roka 649
 8. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to 292

Blogy SME

 1. Miroslav Lisinovič: Putovanie slovenskými Kalváriami - Štiavnik
 2. Pavel Macko: Pán Žilinka, cítim s Vami, ale zastavte mafiánske praktiky prokuratúry!
 3. Ján Bilohuščin: Koalície pred voľbami - ako môžu vyzerať?
 4. Jan Pražák: Služkou proti své vůli?
 5. Ľuboš Vodička: O psoch záchranároch
 6. Matúš Lazúr: Teplý obed je mýtus. V bohatom Nórsku deti v škole obed nemajú.
 7. Tupou Ceruzou: Norbert Bödör je obžalovaný v ďalšej kauze
 8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Prišiel si pozrieť korupčný prípad Lipšicovho nominanta. Súd mu nariadil sledovať kauzy
 1. Peter Sarkocy: 4 dôvody prečo by som si už nekúpil Škodu Enyaq 30 100
 2. Štefan Vrátny: Pohľad zvonku na Budajove vzťahy s ŠtB 18 880
 3. Richard Sulík: Ako sme vyriešili najväčší problém tejto krajiny a teraz ponúkame reštart 9 645
 4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť Vb - bludy a klamstvá) 6 632
 5. Jana Melišová: Vdýchava drevu nový život a dušu 4 613
 6. Igor André: Dve poznámky ku „rómskemu Kanaánu“ vo Veľkej Británii 3 493
 7. Ľudmila Križanovská: Veľká Británia a USA sú najväčšie zlo na svete 2 539
 8. Helena Smihulova Laucikova: Predtým ako som zostarla 2 504
 1. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Východniarom tu čas beží rýchlejšie
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 56. - Arktída - Edmund Hillary, Neil Armstrong a ich výlet na severný pól (1985)
 3. Jiří Ščobák: Bude rok 2023 na Slovensku ekonomicky príjemný? Aká bude inflácia na konci roka?
 4. Martina Hilbertová: Keď prišla na Slovensko, nechcela žiť. Pomohlo jej divadlo
 5. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
 7. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
 8. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Novohrad - aktuálne správy

TJ Baník Ružiná vlani ligu ovládol, v tomto ročníku sa stále hľadá.

TJ Baník Ružiná však určite nehádže flintu do žita, verí v zlepšenie.


2 h
ilustračné foto - tréner BKM Nenad Miloševič vyjadril po zápase spokojnosť nad víťazstvom no nezabudol poukázať aj na chyby svojich zverencov.

Lučenčania stále nevedia nájsť recept na víťazstvá.


10 h
Nádherný výhľad na Španiu Dolinu z haldy banskej šachty Maximilián. Táto šachta je druhou najstaršou v dedine. Raziť ju začali v roku 1567.

Aj stredné Slovensko má Boží hrob. Je zmenšenou kópiou vyhľadávanej stavby v Jeruzaleme.


12 h
Policajti zastavili v Lučenci auto s osemčlennou posádkou. Je podozrenie, že ide o nelegálnych migrantov.

Policajti zastavili vozidlo s podozrivou posádkou


17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zákon zakazuje znečisťovať cesty.


23 h

O incidente informovala mestská polícia Liptovského Hrádku.


7. feb

Zákazník od októbra čaká na preplatok od plynárov. Pošlú ho vraj o niekoľko dní.


19 h

Mladej žene polícia na mieste zadržala vodičský preukaz.


8. feb

Blogy SME

 1. Miroslav Lisinovič: Putovanie slovenskými Kalváriami - Štiavnik
 2. Pavel Macko: Pán Žilinka, cítim s Vami, ale zastavte mafiánske praktiky prokuratúry!
 3. Ján Bilohuščin: Koalície pred voľbami - ako môžu vyzerať?
 4. Jan Pražák: Služkou proti své vůli?
 5. Ľuboš Vodička: O psoch záchranároch
 6. Matúš Lazúr: Teplý obed je mýtus. V bohatom Nórsku deti v škole obed nemajú.
 7. Tupou Ceruzou: Norbert Bödör je obžalovaný v ďalšej kauze
 8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Prišiel si pozrieť korupčný prípad Lipšicovho nominanta. Súd mu nariadil sledovať kauzy
 1. Peter Sarkocy: 4 dôvody prečo by som si už nekúpil Škodu Enyaq 30 100
 2. Štefan Vrátny: Pohľad zvonku na Budajove vzťahy s ŠtB 18 880
 3. Richard Sulík: Ako sme vyriešili najväčší problém tejto krajiny a teraz ponúkame reštart 9 645
 4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť Vb - bludy a klamstvá) 6 632
 5. Jana Melišová: Vdýchava drevu nový život a dušu 4 613
 6. Igor André: Dve poznámky ku „rómskemu Kanaánu“ vo Veľkej Británii 3 493
 7. Ľudmila Križanovská: Veľká Británia a USA sú najväčšie zlo na svete 2 539
 8. Helena Smihulova Laucikova: Predtým ako som zostarla 2 504
 1. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Východniarom tu čas beží rýchlejšie
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 56. - Arktída - Edmund Hillary, Neil Armstrong a ich výlet na severný pól (1985)
 3. Jiří Ščobák: Bude rok 2023 na Slovensku ekonomicky príjemný? Aká bude inflácia na konci roka?
 4. Martina Hilbertová: Keď prišla na Slovensko, nechcela žiť. Pomohlo jej divadlo
 5. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
 7. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
 8. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu