Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Zasvätenie si vraj priniesla z minulého života

Na veci medzi zemou a nebom má vlastný názor. Verí, že človek na svet neprichádza ako čistý, nepopísaný list papiera. Osud každého z nás je určený vopred a záleží len na nás, do akej miery a akým smerom ho ovplyvníme. Tvrdí, že schopnosti nazerať do pomys

elnej trinástej komnaty cez karty, sny a čísla si priniesla ako dar z minulého života. Nikto z rodiny Janky Kučerovej netušil, kde majú jej priam nadprirodzené schopnosti pôvod. Koľkokrát zamiešali karty, toľkokrát im Janka otvorila dvere do budúcnosti. Keď pridala niečo z minulosti, čo sa v skutočnosti odohralo, zostali v nemom úžase. Udalosti, o ktorých nemohla ani tušiť, opisovala, akoby bola ich priamou účastníčkou.

ZASVÄTENIE ZÍSKALA
V MINULOM ŽIVOTE
Sedím v miestnosti, kde sa aróma z vonnej sviečky mieša s príjemným Jankiným hlasom. Vedľa kôpky cigánskych vešteckých kariet je malá soška Budhu. Pohľad upiera k dverám, odkiaľ prichádzajú hostia. Jeden z princípov vyššieho učenia. Na otázky odpovedá pokojne s priam magickým hlasom. O jej tvrdeniach musím podvedome premýšľať. „Vždy som intuitívne cítila, že mám na tomto svete nejaké poslanie a som obdarená schopnosťami, ktoré musím v sebe prebudiť. Veštenie z karát ma fascinovalo už dávno. Nepotrebovala som na to ani veštecké či tarotové karty. Postačili žolíkové alebo sedmové. Mojimi prvými klientmi boli príbuzní a kamarátky. Keď som im hovorila o veciach, ktoré v minulosti prežili, nechápali, odkiaľ som sa to dozvedela,“ spomína astrologička. Ľudská zvedavosť jej priateľky opäť priviedla k Janke, ale tentokrát sa chceli dozvedieť, čo ich čaká. Keď sa predpovede začali plniť, o schopnostiach mladej ženy prestali pochybovať. Začali ju nahovárať, aby sa vykladaniu z kariet a numerológii začala seriózne venovať. „V mojich snoch sa často objavovali pyramídy a piesok. Keď som podstúpila regresnú terapiu, dozvedela som sa o pôvode svojich schopností. Priniesla som si ich ako dar z minulého života. Prijala som ich vo forme zasvätenia. Žila som v starovekom Egypte ako chlapec. V púštnom piesku sa predo mnou zjavila osmička ako znak, že som jedným z členov poslednej generácie z ríše Egypťanov. Videla som mnoho vecí. Rituál zasvätenia, svoju smrť aj proces balzamovania. Necítila som žiadny strach a zážitok z minulého života som si priniesla so sebou,“ hovorí Janka.
KAŽDÝ ČLOVEK MÁ SVOJHO ANJELA STRÁŽNEHO
Kedysi naši prastarkí verili, že keď človek ukončí púť na tomto svete, skončí v nebi alebo v pekelných plameňoch. Rozprávali si hrôzostrašné historky a utiekali sa k svojim anjelom strážnym, za ktorých považovali niekoho z blízkych zosnulých, ku ktorému ich viazal hlboký cit. „Áno, nad každým z nás ktosi bdie a drží ochrannú ruku. Nie je to však nikto z mŕtvych. Je to vyššia bytosť, ktorá nemá pohlavie. Za svoje činy však vždy zodpovedáme sami. Je na nás, akým smerom sa budeme v živote uberať. Nie nadarmo sa hovorí, že každý je strojcom svojho šťastia,“ dodá astrologička.
Zavítajú k nej rôzni ľudia. Ako sama hovorí, prídu žobráci aj králi. Spočiatku na jej dvere zaklopali prevažne ženy. Páni mali pred tajomným svetom „duchov“ väčší rešpekt. Dnes sa to vyrovnáva. Aj mužské pokolenie začína byť čoraz zvedavejšie. Janka nehovorí len o ružovej budúcnosti svojich klientov. Vystríha ich pred nebezpečnými situáciami, poradí vyriešiť ťažkú životnú situáciu, alebo zvládnuť problémy v podnikaní či zamestnaní. Život jej klientov je pre ňu ako otvorená kniha, v ktorej listuje až po samý koniec. Vidí aj smrť. O tej však nikdy nehovorí. Patrí k prirodzenému kolobehu života. Rovnako ako narodenie. Ak však karty prezradia, že jej klient umrie neprirodzenou smrťou, vystríha ho pred hroziacim nebezpečenstvom.
SNY MAJÚ
VEĽKÝ VÝZNAM
Pamätáte si svoje sny? Sú desivé, ale príjemné? V každom prípade však odhaľujú skutočnú pravdu. Sú naším zrkadlom, ktoré odráža podvedomie a v ktorom sa nepotrebujeme na nič hrať. Môžu nás vystríhať a zároveň veľa naučiť. „Nie je od veci, ak si niekto svoje sny zapisuje. Vedie si akýsi denníček snov. Po roku sa k nemu môže vrátiť a s odstupom času porovnať, či udalosti, ktoré prežil, mali nejaký súvis s jeho snami. Každý sen má svoj význam. Napríklad voda znamená emócie. Čistá predstavuje len dobré veci. Naopak, kalná zahmľuje sled udalostí pred naším zrakom. Ak vám vo sne vypadne zub bez bolesti, odíde z vášho života človek, ale bez toho, aby ste prejavovali akékoľvek emócie nad jeho odchodom. Ak je vypadnutie zuba sprevádzané bolesťami, odchod človeka sa vás veľmi dotkne. Cintorín vo sne neznamená smrť, ako si to ľudia mylne vysvetľujú. Vyjadruje len samotu a opustenosť. Vidieť vo sne svetlovlasú ženu je vždy lepšie ako vidieť tmavovlásku. Staršia žena nám chce poradiť a odovzdať svoju životnú skúsenosť. Rovnako farby majú dôležitý význam. Červená znamená emócie a city. Zelená nádej,“ vysvetľuje Janka. Vedeli ste, že ženy snívajú na rozdiel od mužov farebnejšie sny?
PÍSMO O VÁS
VEĽA NAPOVIE
Dobrý grafológ sa s vami nepotrebuje rozprávať. Človeka odhadne podľa písma. Veľkosť, tvar a medzery medzi jednotlivými slovami dokážu o každom z nás veľa napovedať. „Vreckoví zlodeji majú tendenciu vynechávať časti písmen. Opatrní ľudia píšu drobnejším písmom. Naopak tí, čo sa chcú zviditeľniť a dať najavo svoje požiadavky, píšu veľkým písmom. Neverili by ste, aký je podpis človeka dôležitý. Nikdy by ste nemali svoj podpis zakončovať smerom dole. Tým zmluvy alebo listiny, ktoré podpisujete, automaticky „odpisujete“ ako niečo, čomu nedávate budúcnosť. Pokúste sa to zmeniť. Ak ste nejaký projekt podpísali takýmto „nedobrým“ podpisom, dajte mu šancu a podpíšte ho ešte raz. Tentokrát podpis zakončite hore. Uvidíte, že všetko bude vychádzať lepšie,“ radí Janka.
KAŽDÉ ČÍSLO MÁ SVOJE
VYBRÁCIE
Numerológia má veľa spoločného s prastarou vedou, akou je astrológia. Staré civilizácie pripisovali číslam veľký význam a riadili nimi svoj život. Už obyvatelia starovekého Egypta si uvedomovali obrovskú neviditeľnú vibračnú silu čísiel a gigantické pyramídy postavili na základe zložitých výpočtov. Dátum narodenia má veľký vplyv na život každého z nás. Numerológovia tvrdia, že človek je ovplyvňovaný troma číslami. Psychickým, osudovým a menným. Psychické číslo vyjadruje, ako vidíme sami seba, a osudové číslo je obrazom toho, ako nás vidia druhí. „Rovnako ako karty aj čísla vedia poodhaliť vnútro človeka alebo odstrániť bariéry v našom živote,“ tvrdí numerologička.
NEGATÍVNA ENERGIA
SA DÁ Z DOMU VYHNAŤ
Janka sa zaoberá a rovnako uznáva starobylé čínske učenie feng-šuej. Tak ako ľudské telo, aj zem a stavby sú popretkávané kanálikmi, ktoré umožňujú prúdiť životnej energii čchi. Práve toto učenie radí umiestňovať si predmety v byte, alebo dokonca stavať stavby v súlade s prirodzenými tokmi energie v zemi. „Človek by mal žiť v súlade so zákonmi prírody. Feng-šuej nie je len o tom, ako si máme zariadiť byt alebo kanceláriu. Môžeme sa ním riadiť v štýle obliekania alebo v medziľudských vzťahoch. Na to, aby sme vycítili, čo je pre nás dobré, nepotrebujeme sa dopodrobna zaoberať týmto učením. Intuícia podvedome napovie každému z nás, čo je dobré a kde sa cítime najpríjemnejšie. Veľakrát sa stane, že máme byt doslova preplnený zrkadlami. Ani neviete, ako si tým nevedome ubližujete. Najhoršie, čo môže byť, je otvoriť vchodové dvere a zbadať na náprotivnej strane zrkadlo. Všetka pozitívna a dobrá energia, ktorá príde do domu, sa automaticky odrazí späť von. Rovnako zrkadlá v spálni narobia viac škody ako osohu. Ak ich tam už máte, skúste ich na noc zakryť nepriehľadnou látkou. Hlava ani nohy by v posteli nemali smerovať k dverám. Kvety navodia určite v byte pocit pohody, ale pozor na kaktusy. Nikdy by sme ich nemali mať v izbách. Vysielajú „smrteľné šípy.“ Pred domom však pôsobia ako ochrancovia a na zimu by sme ich mali dávať radšej do pivnice. Bambus by však nemal chýbať v žiadnej obývačke. Znamená spokojnosť a prosperitu. Ak chcete niekoho obdarovať, nekupujte mu ostré predmety. Ani rozbité alebo puknuté predmety nemajú v domácnosti čo hľadať. Majú na nás negatívny vplyv,“ objasňuje Janka úlomky zo starobylého čínskeho umenia. Je toho samozrejme oveľa viac. Dokonca aj obchodné rokovania alebo biznis sa dá ovplyvniť feng-šuej. Ak si chcete zlepšiť situáciu vo finančnej sfére, vaše doklady o príjme by mali byť založené vždy vo fascikloch červenej farby. Ani vo vašej peňaženke by nemali chýbať čínske mince pre šťastie. Ak uzatvárate obchody, nesadajte si chrbtom k dverám.
VYRIEKNUTÉ SLOVO
MÁ VEĽKÚ MOC
Určite sa už neraz stalo, že ste sa prichytili pri tom, že ste vyriekli niečo, čo ste neskôr oľutovali. Vyrieknuté prekliatie môže ublížiť nielen človeku, ktorého v tej chvíli nenávidíte, ale aj vám. Kliatba sa vráti ako bumerang a sila uvoľnenej negatívnej energie napácha veľké zlo. „Prekliatie má generačný charakter. Veľakrát sa negatívne myšlienky neprenesú na osobu, ktorú nenávidíte, ale na jeho deti. Preto treba vždy zvážiť, čo vyriekneme. Dôležité je naučiť sa odpúšťať a myslieť pozitívne,“ hovorí Janka a rozhovorí sa o určitej forme vampirizmu. Sú ľudia, ktorí z nás doslova „vysávajú energiu“. Môžu to robiť vedome alebo nevedome. Ubližujú však nielen nám, ale aj sebe. „Na svete je mnoho náboženstiev a učení. Sú aj také, ktoré hraničia s čiernou mágiou. Treba si však uvedomiť, že napáchané zlo môže mať strašné následky. Kedysi sa varili nápoje lásky. Dá sa však láska vynútiť? Buď príde, alebo jednoducho nevzplanie. Rovnako wúdú bábiky. Môžu ublížiť, ale vyslané zlo sa vždy vracia ako bumerang,“ dodá astrologička.
Tých vecí, ktoré sú medzi zemou a nebom, je neskutočne veľa. Niekto verí, iný je neveriaci Tomáš. Každý má možnosť utvoriť si svoj názor, ale predsa sme len ľudia. Vždy v nás bude driemať červík pochybností.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 28 912
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 26 220
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 785
 4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 731
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 237
 6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 890
 7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 457
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 356
 9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 290
 10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 113
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Novohrad - aktuálne správy

Vláda schválila výstavbu jedného z najväčších priemyselných parkov na južnom Slovensku

Bude stáť v Rimavskej Sobote. Celkové náklady na výstavbu odhaduje rezort hospodárstva na maximálne 9,843 mil. eur.

Rimavská Sobota

Vo Fiľakove už spustili registráciu na víkendové testovanie

Neregistrovaných záujemcov budú testovať iba na dvoch odberových miestach.

Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

V Podpolianskych strojárňach v Detve zahynul 57-ročný muž

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Areál strojárskej spoločnosti PPS Group Detva.

Starosta obce z lučeneckého okresu kritizuje podmienky vytvorenia odberového miesta

Obce majú zastrešujúcim lekárom platiť viac než dostanú od štátu.

ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Prehľad: Kde sa môžete dať otestovať

Ľudia môžu využiť aj testovacie miesta v blízkom okolí.

CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE

Koronavírus: Odberné miesta na Kysuciach (celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Kysuciach. Už aj v meste Čadca

Už ste čítali?