ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA – PREDSEDA JOZEF BRŤKA
2. ŠTK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 21. 9. 2006 (štvrtok) o 15:15 hod. z MFZ II. triedy dospelých medzi FK Šíd – FK Veľké Dravce DZ: Ivan Budáč a R: Zoltán Felšö.
KOMISIA MLÁDEŽE – PREDSEDA DUŠAN TRČAN
1. KM kontumuje MFZ I. triedy „SEVER“ medzi FK Kokava n./Rim – FK Breznička a priznáva 3 body a skóre 12:0 v prospech FK Kokava n./Rim. Dôvod: Počet hráčov hostí klesol pod sedem.
2. KM na základe vzájomnej dohody nariaďuje odohrať MFZ I. triedy „SEVER“ FK Breznička – FK Sušany dňa 17. 9. 2006 (nedeľa) o 13:00 hod. na ihrisku v Sušanoch.
3. KM kontumuje MFZ I. triedy dorast medzi FK Málinec – LAFC Lučenec „B“ a priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Málinec. Dôvod: Hostia sa na zápas nedostavili.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
– PREDSEDA ŠTEFAN PASTOREK
D- 32 Adrián Kliment – r.č. 900404 – FK Ružiná – neprerokované – chýba poplatok za ČK.
D- 33 Peter Kubaliak r.č. 750604 – FK St. Halič – 3 stretnutia nepodmienečne – od 11. 9. 2006 – DP 1 – 6/1/b.
D- 34 Sc Čakanovce – dospelí – trestá sa pokutou 500.-Sk za neoprávnený štart hráča v MFZ dňa 3. 9. 2006. Uhradiť poplatok 200.-Sk za prerokovanie. DP 2 – 6.
Žiadosť o zmenu zvyšku trestu:
Ján Klincko – Santrio Láza – r.č. 840421 – 2 stretnutia podmienečne od 13. 9. 2006 do 30. 6. 2007.
Proti rozhodnutiu DK je možne sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v úradnom Spravodaji ObFZ.
KOMISIA ROZHODCOV –
PREDSEDA ING. PAVEL OLŠIAK
Delegačný list
na 23. 9. a 24. 9. 2006 o 15:00 hod.
I. trieda – dospelí – 8. kolo
24. 9. 2006 o 15:00 hod.
Divín – Vidiná (Laho – Jar. Kyzek – Iždinský), Breznička – Š. Bukovinka (Šáli – Telek – Čáni), Hrnč. Ves – Podrečany (sobota) (Šáli – Gabera – Levčík), Kokava – Halič (sobota) (Holas – Goldschütter, Telek – Barcaj), Rapovce – Biskupice (Lavrík – SsFZ), Málinec – Lovinobaňa (Antalík – Žingor – Jánošík), Lipovany – Sušany (Kelemen – Markovič – Kubinec).
II. trieda – dospelí – 8. kolo
24. 9. 2006 o 15:00 hod.
Trebeľovce – Šíd (Görcsi – Berki – Čičmanec), Pan. Dravce – Čakanovce (Mareček – Anna Tisoňová – Budáč), Lupoč – Praha – Veľ. Dravce (Ambróš – Šerfözö), Utekáč – Fiľ. Kováče (sobota) (Talán – Kudláková – Holas), Santrio – Podkriváň (Grúber – Peti – Rubint), Stará Halič – Lehôtka (Felšö – Kelemen), Uhorské – Buzitka (Gabera – Kudláková – Levčík).
I. trieda – dorast – 6. kolo
24. 9. 2006 o 12:30 hod.
Halič – Podrečany (sobota) (Kolenkáš – Grúber), Santrio – Hr. Zalužany (Peti – Grúber), Málinec – Biskupice (Žingor – Antalík), Lučenec „B“ – Buzitka (14:00) (R. Molnár), Ružiná – voľno.
I. trieda – st. žiaci „SEVER“– 6. kolo
23. 9. 2006 o 15:00 hod.
Kokava – Sušany (13:00) (Telek), Breznička – Málinec (nedeľa 13:00) (Telek), Cinobaňa – Utekáč (Žingor).
I. trieda – st. žiaci „JUH“– 6. kolo
23. 9. 2006 o 15:00 hod.
Fiľakovo „B“ – Divín (nedeľa 13:00) (SsFZ), Tomášovce – Halič (M. Jačmeník), Lovinobaňa – Vidiná (S. Jačmeník).
- Ospravedlnení: Melicher (od 20. 9. – do konca jesennej časti), Žingor (16. a 17. 9.), Lukáč (23. a 24. 9.).
SPRÁVY SEKRETARIÁTU
1. Upozorňujeme FK, že všetky platby voči ObFZ je potrebné uskutočňovať od 1. 9. 2006 výhradne poštovými poukážkami ObFZ Lučenec, ktoré sú k dispozícii na sekretariáte.
2. Najbližšie zasadnutie Výkonného výboru bude dňa 25. 9. 2006 (pondelok) o 15:30 hod. v zasadačke ObFZ Lučenec , Čajkovského 16.
Štefan Cerovský, zast. predseda ObFZ
Štefan Koprda, sekretár ObFZ