1. liga
,- Halm 2, Csaba, Konkurent Vidiná – ŠKP BOF 3:3 (1:1) Kováč 2, Širko,- Vilhan 2, Murín, ŽK: Kováč, Mustang – Royal Wolfs 9:0 (5:0) Mikloš 4, Lenko 3, Luppa, Kukla, IBG – Podol 3:1 (1:0) Bari, Bodor, Kalocsai,- Nemec, ŽK: Podolinský, Riško, Imex – Športcentrum Šíd 5:7 (1:3) Grekčo 2, Hrivnák 2, Stehlík,- Sáfrany 3, Miháliy 2, Kósa, Titton, HB – Elektrocentrum 6:2 (2:1) Frölich 3, Šupina, Šuľaj, Hanes,- Vilhan, Ihnacik,
8. kolo: Elektrocentrum – Iskra TSV Kolek 5:2 (3:2) Prepelica 3, Merčiak, Baláž,- Šupina, Maťko, Konkurent Vidiná – HB 3:1 (1:1) Joyefík 2, Pračko,- Šupina, ExM Novotherm – Hamburger LC 1:5 nedohrané, Čipčala,- Petrík 3, Miadok, Barta, ŠKP Ekostavba – Manager Študio 8:6 (6:0) Kovanič 3, Kamenský 2, Žilka 2, Bášti,- Vrabec 2, Sivok 2, Tomašik 2, Quercus – Imex 4:3 (1:2) Ufrla 2, Halm 2,- Martinský, Jánošík, Grekčo, ŽK: Bednár,- Martinský, Hanzlík, Jánošík, ŠKP BOF – Royal Wolfs 5:2 (1:2) Vilhan 2, Mede, Murín, Püšpöky,- Barónik, Dúbravec, Podol – Mustang 9:5 (5:1) Podolinský 3, Riško 2, Nemec P. 2, Nemec R., Paučo,- Mikloš 4, Kukla, Športcentrum Šíd – IBG 3:3 (1:2) Mede, Kosa, Sáfrany,- Bodor, Kalocsai, Sándor,
1.IBG 8 5 2 1 42:18 12
2.Konkurent Vidiná 8 5 2 1 28:16 12
3.ŠKP BOF 8 5 1 2 33:22 11
4.Športcentrum Šíd 8 3 4 1 30:25 10
5.HB 8 4 1 3 33:18 9
6.Podol 8 4 1 3 25:16 9
7.Elektrocentrum 8 4 1 3 27:19 9
8.Iskra TSV KOLEK 8 3 3 2 34:27 9
9.ŠKP Ekostavba 8 4 1 3 32:26 9
10.Quercus 8 4 0 4 30:31 8
11.Mustang 8 3 1 4 23:22 7
12.Manager Študio 8 3 1 4 39:41 7
13.IMEX 8 2 2 4 21:29 6
14.Hamburger LC 8 2 1 5 17:27 5
15.Royal Wolfs 8 2 1 5 21:49 5
16.ExM Novotherm 8 0 0 8 12:61 0
Program 9. kolo 1. liga
Mustang – Športcentrum Šíd (ExM Novotherm) Imex – ExM Novotherm (Športcentrum Šíd) Iskra TSV Kolek – Konkurent Vidiná (ŠKP Ekostavba) Hamburger LC – ŠKP Ekostavba (Konkurent Vidiná) HB – ŠKP BOF (Elektrocentrum) Manager Študio – Elektrocentrum (ŠKP BOF) Royal Wolfs – Podol (Quercus) IBG – Quercus (Podol)
2. liga
7. kolo: FC Boss – Keram 1:4 (1:1) Botoš,- Priatka, Varga Martin, Varga Miroslav, Juhaniak, Alkazar – Agro CS Slovakia 9:4 (4:3) Budáč 3, Sitarčík 2, Kisantal, Zachar, Berky, Žilák,- Molnár 2, Badinka, Adamec, Friends – Star Pub 5:1 (3:0) Csaba 2, Skýpala, Greguš, Geľhoš,- Boltvan, BIM – Tomášovce 3:1 (1:0) Haás 2, Lacko,- Tomašovič, Tornádo – Enemies 5:3 (4:1) Štetka 3, Adamík 2,- Matuška 2, Kelemen, RA Juniors – Geronimo 2:10 (0:6) Kančo, Nosáľ,- Čeman Mário 3, Šulek 2, Soják 2, Krupinský 2, Čeman Michal, ŽK: Novotný 2x + ČK, OFK Točnica – KL Duko 4:3 (2:0) Oláh 2, Burdilák, Kurčík,- Chamula 2, Kyseľ, ŽK: Ondris, Oláh,- Marcinek, ČK: Chamula, Tuborg – Hornets 3:1 (2:0) Csonka M. 2, Csonka K.,- Kanizsa, Corian Team – voľno
8. kolo: Hornets – Friends 1:9 (0:4) Mrváň,- Marcinek 3, Geľhoš 2, Csaba, Kurák, Greguš I., Greguš K., KL Duko – FC Boss 3:2 (0:1) Marcinek, Csank, Mareček,- Mitter, Danyi, Enemies – Corian Team 2:2 (2:1) Matuška, Ilčík,- Nagy, Jakuba, Agro CS Slovakia – Star Pub 3:3 (2:0) Gibaľa 2, Badinka,- Kanda 2, Boltvan, Keram – Tuborg 1:0 (0:0) Dzúr, Tomášovce – OFK Točnica 2:7 (2:2) Varga, Mišo,- Oláh 3, Jánošík 3, Burdilák, ŽK: Haban, Alkazar – Tornádo 5:2 (3:2) Budáč 2, Lempochner, Sarvaš, Balog,- Budáč, Vámoš, ŽK: Vámoš, Geronimo – BIM 5:3 (1:0) Krupinský 2, Knapec, Čeman Mário, Čeman Michal, ŽK: Čeman, RA Juniors – voľno
1.OFK Točnica 8 6 1 1 29:23 13
2.Alkazar 7 6 0 1 30:22 12
3.Geronimo 7 5 1 1 35:21 11
4.Tornádo 7 5 1 1 29:19 11
5.Keram 8 5 0 3 34:20 10
6.Friends 8 5 0 3 30:18 10
7.Corian Team 7 4 2 1 19:13 10
8.Star Pub 8 4 1 3 34:22 9
9.Tuborg 8 4 1 3 16:16 9
10.KL Duko 8 3 0 5 30:28 6
11.Enemies 7 2 2 3 21:22 6
12.Agro CS SVK 7 2 1 4 26:33 5
13.FC Boss 8 2 1 5 23:32 5
14.BIM 8 2 1 5 23:32 5
15.Tomášovce 7 1 2 4 17:25 4
16.RA Juniors 7 1 0 6 31:48 2
17.Hornets 8 0 0 8 15:48 0
Program 9. kola
Star Pub – Hornets (KL Duko) Tuborg – KL Duko (Hornets) Tornádo – Agro CS Slovakia (Enemies) Corian Team – Alkazar (Geronimo) OFK Točnica – Geronimo (Alkazar) Friends – Keram (Tomášovce) FC Boss – Tomášovce (Rada)
BIM – voľno. - mš -
Zasadnutie rady zo dňa 4.9.2006
1. Rada trestá hráča Hic Ján zastavením činnosti na dva zápasy nepodmienečne. Dôvod: ČK v zápase 5. kola 2. ligy, od 6.9.2006. Poplatok bol uhradený.
2. Rada vyhovuje žiadosti Konkurent Vidiná a mení trest hráčovi Ján Širko na dva zápasy podmienečne na jeden mesiac.
Pohár predkolo: BIM – FC Boss 16.30 hod. na ihrisku GBST.
Autor: Marián Šulek, predseda UMF v Lučenci