1. liga
9. kolo
t 2,- Póni 2, Kratochvíľ, Jozefík, ŽK: Menyhert, Hamburger LC – ŠKP Ekostavba 3:4 (1:3) Sólovyj, Petrík, Zachar,- Bášti 2, Kovanič, Žilka, HB – ŠKP BOF 3:2 (0:0) Matuška 2, Hanes, vlastný,- Veselka, Manager Študio – Elektrocentrum 1:12 (0:3) Víťaz,- Prepelica 3, Balog 2, Kalinák 2, Vilhan, Ihnacik, Havran, Merčiak, Táčik, Royal Wolfs – Podol 0:5 kontumačne, IBG – Quercus 2:11 (2:6) Gáspár, Kalocsai,- Ufrla 4, Urban st. 2, Halm 2, Urban ml., Csaba, Gallo, ŽK: Urban st.
1.Konkurent Vidina 9 5 3 1 32:20 13
2.IBG 9 5 2 2 44:29 12
3.Športcentrum Šíd 9 4 4 1 35:27 12
4.Elektrocentrum 9 5 1 3 39:20 11
5.HB 9 5 1 3 36:20 11
6.Podol 9 5 1 3 30:16 11
7.ŠKP BOF 9 5 1 3 35:25 11
8.ŠKP Ekostavba 9 5 1 3 36:29 11
9.Quercus 9 5 0 4 41:33 10
10.Iskra KOLEK 9 3 4 2 38:31 10
11.IMEX 9 3 2 4 35:32 8
12.Mustang 9 3 1 5 25:27 7
13.Manager Študio 9 3 1 5 40:53 7
14.Hamburger LC 9 2 1 6 20:31 5
15.Royal Wolfs 9 2 1 6 21:54 5
16.ExM Novotherm 9 0 0 9 15:75 0
Program 10. kola: Konkurent Vidina – Manager Študio (Royal Wolfs) Športcentrum Šíd – Royal Wolfs (Manager Študio) Elektrocentrum – Hamburger LC (Imex) ŠKP Ekostavba – Imex (Hamburger LC) ExM Novotherm – IBG (Iskra TSV Kolek) HB – Iskra TSV Kolek (IBG) Quercus – Mustang (Podol) ŠKP BOF – Podol (Mustang)
2. liga
9. kolo
Star Pub – Hornets 7:4 (3:1) Danko 2, Barkáč 2, Gajdoš 2, Rekšák,- Kanizsa 2, Princz, Mrváň, ŽK: Gajdoš,- Mrváň, Tuborg – KL Duko 3:4 (1:2) Csonka 2, Kováč,- Vyletel 2, Csank 2, ŽK: Fukacs, Tornádo – Agro CS Slovakia 5:5 (2:2) Adamík 4, Budáč,- Adamec 3, Fazekaš, Molnár, Corian Team – Alkazar 1:3 (1:2) Jakuba,- Kisantal, Adamove, Vojtek, OFK Točnica – Geronimo 2:2 (0:1) Oláh, Talán,- Šulek, Krupinský, Friends – Keram 3:4 (1:1) Greguš I., Greguš K., Geľhoš,- Varga Miroslav 2, Varga Maroš, Juhaniak, FC Boss – Tomášovce 3:2 (2:0) Mitter 2, Botoš,- Bobáľ, Káka, R.A. Juniors – Enemies 6:5 (2:3) Nosáľ 4, Novotný, Látka,- Kelemen 3, Jackuliak, Matuška, BIM – voľno
1.Alkazar 8 7 0 1 33:23 14
2.OFK Točnica 9 6 2 1 31:25 14
3.Keram 9 6 0 3 38:23 12
4.Geronimo 8 5 2 1 37:23 12
5.Tornádo 8 5 2 1 34:24 12
6.Star Pub 9 5 1 3 41:26 11
7.Friends 9 5 0 4 33:22 10
8.Corian Team 8 4 2 2 20:16 10
9.Tuborg 9 4 1 4 19:20 9
10.KL Duko 9 4 0 5 34:31 8
11.FC Boss 9 3 1 5 26:34 7
12.Enemies 8 2 2 4 26:28 6
13.Agro CS SVK 8 2 2 4 31:38 6
14.BIM 8 2 1 5 23:32 5
15.Tomášovce 8 1 2 5 19:28 4
16.RA Juniors 8 2 0 6 37:53 4
17.Hornets 9 0 0 9 19:55 0
Program 10. kola: Tornádo – Corian Team (RA Juniors) Alkazar – R.A. Juniors (Corian Team) Tomášovce – Tuborg (Star Pub) Keram – Star Pub (Tuborg) Enemies – BIM (Friends) KL Duko – Friends (BIM) Agro CS Slovakia – Hornets (FC Boss) Geronimo – FC Boss (Hornets) OFK Točnica – voľno
Pohár predkolo
BIM – FC Boss 2:2 (2:2) pp 0:2 Botoš 2, Mitter, Laššák,- Nagy Rezník,
1.kolo Superpohár: ExM Novotherm – Geronimo 16.00 hod. GBST ŠKP Ekostavba postupuje priamo do ďalšieho kola pre odstúpenie súpera zo súťaže, Elektrocentrum – Enemies 16.00 hod. Konkurent Vidina postupuje priamo do ďalšieho kola na základe písomného odhlásenia mužstva RA Juniors s poharovej súťaže.- mš –
Zasadnutie rady
zo dňa 18.9.2006
1. Rada trestá hráča Novotný Rastislav mužstva R.A. Juniors zastavením činnosti na jedno stretnutie nepodmienečne od 16.9.2006. Poplatok bol uhradený.
2. Rada trestá hráča Mario Chamula mužstva KL Duko zastavením činnosti na dve stretnutia nepodmienečne od 16.9.2006. Poplatok bol uhradený.
3. Rada trestá hráča Ján Marcinek mužstva KL Duko na 2 zápzsy podmienečne po dobu jeden mesiac, od 18.9.2006 za nešportové správanie v 7. kole 2. ligy.
4. Zápas ExM Novotherm – Hamburger LC výsledok zostáva v platnosti 1:5 v prospech hostí.
5. Rada trestá mužstvo Tuborg pokutou 200 Sk,- za nenastúpenie rozhodcu na zápas 8. kola 2. ligy.Marián Šulek,
predseda UMF v Lučenci