Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Horoskop

Baran Barani sa môžu teši na úspechy v každom smere. Pocítite prílev energie, nových nápadov a stretnete sa aj s umi, ktorí vás pochopia a podporia nielen slovami, ale aj inmi. Je to pre vás as príležitostí, ktorý je treba využi naplno, aj keby ste mali

Baran
Barani sa môžu teši na úspechy v každom smere. Pocítite prílev energie, nových nápadov a stretnete sa aj s umi, ktorí vás pochopia a podporia nielen slovami, ale aj inmi. Je to pre vás as príležitostí, ktorý je treba využi naplno, aj keby ste mali obetova svoje súkromie. Vaši blízki by mali pochopi vašu vyaženos, staí, ak im otvorene poviete o tom, o sa chystá a o plánujete. Starším by ale nemal uniknú jeden detail, na ktorom by sa mohla zvrtnú celá ich snaha. Nezabúdajte na malikosti, ani na opatrnos, bola by škoda, keby ste svoje šance nedokázali využi pre vlastnú nedôslednos.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk
Býkom Venuša nií plány. Darmo sa snažíte, nevychádzajú vám ani malikosti. Akoby ste sa zamotávali na každom kroku a dostávali z blata do kaluže. Najmä podnikajúci Býci prežívajú krízu, ni im nevychádza, i už ide o investície, alebo o pôžiky, i jednania o nových obchodoch. Vo všetkom je nejaký háik, nieo, o im naruší premyslené akcie. Zvážili ste aj takú možnos, že vás niekto zrádza a klame? Je to možné, aj ke vy uom veríte a svojim priateom obzvláš. Lenže udia sa menia, aj ich ciele a to, že si s vami rozumeli, už nemusí plati. Skúste by preto o nieo nedôverivejší a sledujte, kto sa ako správa, i sa môžete skutone na každého spoahnú tak, ako to bolo v minulosti.

Blíženci
Tento týžde by ste mohli dokoni to, o ste zaali prednedávnom a museli to odloži. Nezaínajte ni, o by vás obralo o väšie množstvo síl, ako je bežné, budete potrebova celú svoju pozornos na to, aby ste od seba odvrátili ažkosti, ktoré vám hrozia. Iste, ste bystrí, rýchlo sa zorientujete aj v zamotaných situáciách, lenže to, o sa na vás zosype, bude aj pre vás privea. Mladší Blíženci by mali pouvažova nad cestou mimo mesta, starší nad dvoma zásadnými rozhovormi s dôležitými umi, je najvyšší as na to, aby ste na seba upozornili svojimi výsledkami. Ak sa nebudete sami chváli a prezentova vo väšej miere, predbehnú vás iní a to by ste veru nemali dopusti. Vy si zaslúžite ocenenie, tak si ho nedajte vzia!

Skryť Vypnúť reklamu

Rak
Rakom sa v najbližších doch ujde mnoho kritiky. Niežeby ste boli najhorší, alebo urobili najviac chýb, skôr je problém v tom, že sa necítite dobre a vašu nesústredenos využívajú všetci ostatní – na útoky, ale aj na skrývanie sa pred zodpovednosou. Ste proste obetnými baránkami, napriek tomu niet dôvodu na to, aby ste zanevreli na svet. Len by ste mali by aktívnejší, siahnu na dno svojich energetických zásob a urobi poriadok vo vašich vzahoch. Na pracovisku, ale aj doma, pretože podobné situácie budete prežíva aj tam. Veru, niet vám o závidie, no ak sa nezaknete, nakoniec prežijete aj pekné dni.

Lev
Levy môžu dosiahnu okovek si zaumienia, ich priania sa budú plni pomaly ešte skôr, ako ich vyslovia. To je skvelé, môžete teda aj riskova, už dávnejšie ste chceli naruši stojaté vody v jednom vašom vzahu, ale nechceli ste o toho loveka prís. Teraz by ste mali by otvorení a odvážne hovori o tom, o by ste chceli. Aj v práci by ste sa mali pusti do boja za zlepšenie vašej pozície, žiadajte pre seba nové úlohy, aby ste mohli vyniknú a dosiahnu povýšenie. Nehovorte o tom, o by ste mohli a mali, ale zanite to už aj uskutoova!

Skryť Vypnúť reklamu

Panna
Panny majú pred sebou týžde plný zhonu a rôznych stretnutí, ktoré im prinesú mnohé nové možnosti a príležitosti. Akoby sa zrazu na vás usmialo šastie a vy by ste mohli naplno realizova vaše plány ohadom kariéry. Využite vhodný as a „predajte“ sa o najlepšie. Potrebujete už zmenu svojho zamerania ako so, tak na tom pracujte s plným nasadením. Starším Pannám sa ozvú ich známi zo zahraniia, s možnosou na spoluprácu, ale aj na oneskorený oddych mimo SR, to by nemali odmieta. Nájdite si as na seba, aj na snívanie, bez toho, aby ste mali stanovené nejaké ciele, by váš život nemal zmysel a vy to dobre viete.

Váhy
Váhy môžu svoj život ovláda viac, ako v iných obdobiach roku, aj vaka tomu, že je na ich strane ich vládnuca planéta Venuša. Pod jej vplyvom sa vám naskytne niekoko možností na zmeny, skúste presta s typickým váhaním a pochybnosami, popremýšajte o tom, o je pre vás podstatné. Hlavne starším Váham by už malo by jasné, o vlastne chcú dosiahnu – v súkromnom živote a aj pokia ide o jedno narušené priatestvo. Nesmiete sa necha zdepta odmietnutiami, snažte sa viac o sebarealizáciu, hovorte o tom, o by ste chceli dosiahnu – len tak sa dokážete presadi. Ke vy sami, ale aj vaše okolie bude vedie, o o presne vám ide.

Škorpión
S vami si málokto poradí. Vy nie ste prístupní ani kritike, ani dobre mieneným radám. Len ke sa už všetko rúca a vy neviete, o skôr, len vtedy sa dokážete prizna k vlastnému zlyhaniu. Nie je to múdre, preo musíte prís o všetko, nebolo by lepšie predís úplnému krachu? To môžete práve tento týžde, najmä ak samostatne podnikáte. Ani v súkromí nie ste na pevnej zemi, aj tu máte niekoko neodkladných záležitostí na riešenie. Bolo by teda dobré, keby ste spomalili vaše tempo a premýšali o tom, o robíte a o hovoríte a najmä, o chcete vo svojom živote upevni a na om vám už vlastne ani nezáleží.

Strelec
Váš prístup k práci je dos rozporuplný. Na jednej strane si uvedomujete, že vás živí, no na druhej vás už skoro vôbec nezaujíma. A bez toho, aby vás práca tešila, nie ste schopní dostatoných výkonov, o zase vedie k nespokojnosti vašich nadriadených a spolupracovníkov. Tí vás kritizujú a to vo vás vzbudzuje nechu do akejkovek pracovnej innosti. Máte ale nieo iné? Nie, takže bute realisti – najprv si nieo nájdite, až potom páte mosty. Aspo v láske ste na tom dobre, tu budete rozmaznávaní a vaši partneri vám splnia každé želanie.

Kozorožec
Máte obavy? Sú oprávnené. Najmä ak sa týkajú vášho zdravia. To ste si narušili a je najvyšší as, aby ste s tým nieo urobili. Potrebujete si oddýchnu, zájs na kompletnú prehliadku, získa odstup od pracovných problémov. Len ak budete ma sami na seba as, dokážete si vybra správny smer, ktorým by ste sa mali da, aby ste našli vo svojom živote spokojnos. Starším Kozorožcovm hrozí jedna operácia, týka sa žalúdka a riev, nemali by ste sa jej vyhýba, mladším zase vypovie chrbtica, celkovo by ste sa mali menej fyzicky namáha. Zamilovaným tento týžde prinesie niekoko zmätkov a nedorozumení, no ak si zachovajú chladnú hlavu, podarí sa im to vyrieši tak, aby každá strana mala z toho dobrý pocit.

Vodnár
Mladší Vodnári - ste až po uši zamilovaní a je to na vás vidie. Dobré je to, že vaka novej láske sa vám darí, máte chu do práce, všetko má znovu zmysel a ste nadšení aj zmenami, ktoré by vás inokedy zaskoili a spôsobili vám ažké chvíle. Zlé je to, že neviete zamera svoju pozornos na ni, o vyžadujte vytrvalos, trpezlivos, vy chcete ma všetko hne a zaraz ukonené. Vaša netrpezlivos nakoniec spôsobí chaos a ten vás príde draho. Starším Vodnárom jeden ich známy ponúkne zaujímavú možnos na privyrobenie si, mali by sa na to da, aj ke ich schopnosti tomu nezodpovedajú. Risk je predsa zisk.

Ryby
Ryby môžu meni svoje zvyky, Venuša im pomôže nájs v sebe harmóniu a rovnováhu, po ktorej už dávno túžia. Vaša nespokojnos sa konene bude da rieši, nájdete spôsob, ako zladi vaše záujmy s pracovnými, aj súkromnými. Mlaším Rybám by nemalo prekáža, ak sa ich blízki rozhodnú pre zmenu ich domácnosti, treba raz za as upravi prostredie, kde trávite as, nielen vnútorné, ale aj vonkajšie zmeny sú podstatné. Pre staršie Ryby bude ma význam jedno obchodné stretnutie a aj telefonát, ktorý im umožní ukáza ich schopnosti vyjednávaa a diplomata.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac
 2. Lokálne nákupy vo VIVO! Markete
 3. Zmenia sa Vysoké Tatry na lunapark?
 4. Kedysi ovocie chutilo inak. Rozmanitosť sa zachovala na dedinách
 5. Za päť rokov chce mať päť reštaurácií
 6. Ťažšie sa vám dýcha? Možno máte vlhký dom
 7. 15 miest v Grécku, na ktoré sú domáci najpyšnejší
 8. Novým prezidentom FSOK sa stal Miroslav Kot
 9. Najrýchlejší dopravný prostriedok je bicykel
 10. Magazín denníka SME: Leto v Čechách a na Morave
 1. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac
 2. Terasa upratovala s Kositom. Čistili Borovicový háj i Pľuvátko
 3. Štart sezóny F1 je za dverami
 4. Predajne Terno a KRAJ znižujú ceny desiatok produktov
 5. Tieto chyby sú pri zateplení fasády najčastejšie
 6. Tesco pomôže ľuďom v núdzi ešte viac
 7. Lokálne nákupy vo VIVO! Markete
 8. Hrdinovia bez potlesku
 9. Odvezte sa Ľadovým expresom spoznávať juh Slovenského raja
 10. Herec a dabér Pavel Soukup: můj test autokamery Mio MiVue 798
 1. Kedysi ovocie chutilo inak. Rozmanitosť sa zachovala na dedinách 19 198
 2. 15 miest v Grécku, na ktoré sú domáci najpyšnejší 17 762
 3. Ťažšie sa vám dýcha? Možno máte vlhký dom 13 055
 4. Za päť rokov chce mať päť reštaurácií 12 743
 5. Tieto chyby sú pri zateplení fasády najčastejšie – vyhnite sa im 10 877
 6. Leto na Slovensku: Mimoriadny 48-stranový magazín týždenníkov MY 10 286
 7. Magazín denníka SME: Leto v Čechách a na Morave 10 200
 8. Južný Cyprus: skvelá dovolenka až do skorej jesene 9 891
 9. Zmenia sa Vysoké Tatry na lunapark? 9 045
 10. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme 8 890
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Novohrad - aktuálne správy

Ilustračná fotografia.

Fiľakovo dokončuje obnovu podhradia

Primátor mesta verí,že sa vďaka revitalizácii podarí zmeniť charakter podhradia.

Fiľakovo - Parkovisko v podhradí.

V obci Utekáč zrekonštruujú starý vodovod za viac ako 500-tisíc eur

Staré železné rozvody majú nahradiť novými rúrami v celkovej dĺžke takmer 2,2 kilometra.

Ilustračná fotografia

Policajti hľadajú 29-ročného Lučenčana, nezvestný je od nedele

Akákoľvek informácia, ktorá môže viesť k vypátraniu nezvestného muža, je pre policajtov dôležitá.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z okna v nitrianskej nemocnici vyskočil pacient

Mladý muž ležal v chirurgickom pavilóne. Prípad preveruje polícia.

Vážna dopravná nehoda si vyžiadala život spolujazdkyne

Cesta je v smere na Trnavu úplne uzavretá. Úseku sa radšej vyhnite.

Už ste čítali?