a varenie a stravovanie, a s našimi profesormi sme si pozreli okolie. Popoludní v bazéne formou úvodných testov sme sa prvýkrát stretli s vodou, keď vedúci výcviku Pavel Baculík preveril naše schopnosti v plávaní. Večerné hodiny sme strávili buď v kempe, alebo sme vyrazili za zábavou do prímorského mestečka Biograd. Keďže stále sme mali postarané o bohatý program: ráno rozcvička (beh, plávanie, meditácia pri mori), dopoludňajšie plávanie v bazéne, popoludňajšie plávanie v mori, medzitým príprava stravy a oddych, dni nám utekali veľmi rýchlo. Výcvikový program bol spestrený celodenným výletom loďou na Kornaty. Celý plavecký výcvik vyvrcholil pretekmi v plávaní.
„Počasie bolo nádherné, boli príjemné večery. Tento plavecký výcvik dopadol presne tak, ako sme očakávali. Z Chorvátska odchádzame plní zážitkov a pekných spomienok,“ povedali chalani Viktor Feldsam a Matúš Dobrocký.
Chceli by sme sa poďakovať rodičom, že nám finančne prispeli na takýto atraktívny a nevšedný plavecký výcvik, riaditeľovi Ladislavovi Vikorovi za to, že nám umožnil v takomto termíne sa zúčastniť výcviku, profesorom Pavlovi Baculíkovi, Kláre Galovej a Aurelovi Fajdovi za to, že sa o nás vzorne starali, dávali pozor a vychádzali nám stále v ústrety, pani zdravotníčke Erike Markotánovej, že nás opatrovala a hlavne cestovnej kancelárii REJA za nezabudnuteľné zážitky, ktoré by sme bez nej nemali.