Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Ktorých starostov občania zvolili v komunálnych voľbách?

OKRES LUČENEC
Ábelová - Peter Ivanič SNS; Belina - Zuzana Antaličová SMK-MKP; Biskupice - Alexander Bacskai SMK-MKP; Boľkovce - Margita Sedliaková SMER; Breznička - Milan Šuľaj NEKA; Budiná - Marian Čerpák SMER; Bulhary - Jozef Tyrala SMK-MKP; Buzitka - Stanislav Jačmeník SMER; Cinobaňa - Mária Švikruhová SMER KSS; Čakanovce - Aladár Gášpár SMK-MKP; Čamovce - Pavel Urbančok NEKA; České Brezovo - Viera Stanová NEKA; Divín - Ján Koza SMER ĽS-HZDS SNS; Dobroč - Ján Krnáč NEKA; Ďubákovo - Peter Andrássy ĽS-HZDS; Fiľakovo - Jozef Agócs SMK-MKP; Fiľakovské Kováče - Oto Agócs NEKA; Gregorova Vieska - Mária Gáfriková SMER; Halič - Vladimír Rehanek KDH SDKÚ-DS SMER ĽS-HZDS; Holiša - Gejza Zsélyi SMER; Hradište - Jozef Valkovec NEKA; Hrnčiarska Ves - Mária Perželová SF; Hrnčiarske Zalužany - Milan Markotán NEKA; Jelšovec - Ján Sára SDKÚ-DS SNS KDH ĽS-HZDS; Kalinovo - Ján Šárkan NEKA; Kalonda - Alžbeta Erdélyiová SMK-MKP; Kokava nad Rimavicou - Ján Chromek HZD SMER; Kotmanová - Ľubomír Božik SLNKO; Krná - Drahomíra Hricová NEKA; Lehôtka - Ján Bernát SMER; Lentvora - Dušan Sudár NEKA; Lipovany - Milan Matuška SDKÚ-DS SNS KDH; Lovinobaňa - Marian Lenhard SMER; Lučenec - Milan Marko SNS SDKÚ-DS KDH; Lupoč - Božena Petrusová ĽS-HZDS; Ľuboreč - Ferdinand Ožvoldík SMER; Mašková - Ivan Kubinec SMER; Málinec - Igor Čepko SMER ĽS-HZDS SNS; Mikušovce - Zoltán Miklóš SDKÚ-DS; Mládzovo - Miroslav Čičmanec ĽS-HZDS SMER; Mučín - Jozef Hodulák SDKÚ-DS KDH; Mýtna - Pavel Greksa SMER ĽS-HZDS SNS; Nitra nad Ipľom - Tivadar Berki SDKÚ-DS; Nové Hony - Ondrej Kerekeš NEKA; Ozdín - Dušan Vývlek SMER; Panické Dravce - František Kováč SMK-MKP SDKÚ-DS; Pinciná - Tibor Soós SDKÚ-DS; Píla - Milan Dobrocký SNS; Pleš - Dorota Molnárová SMK-MKP; Podrečany - Edmund Palička SMER; Polichno - Július Slovenčák SMER; Poltár - Pavel Rončák SMER ĽS-HZDS KDH ANO SF KSS; Praha - Ján Karman KSS SMER ĽS-HZDS; Prša - Mária Nagyová NEKA; Radzovce - Péter György SMK-MKP; Rapovce - Ivan Eibner SNS SMER ĽS-HZDS KDH SDKÚ-DS; Ratka - Milan Spodniak ĽS-HZDS SMER SNS SDKÚ-DS; Rovňany - Jana Cabanová NEKA; Ružiná - Ivan Kliment NEKA; Selce - Vladimír Bodnár ĽS-HZDS; Stará Halič - Jozef Gembec SNS SDKÚ-DS; Sušany - Štefan Václavík KDH SDKÚ-DS; Šávoľ - Ladislav Palík SMK-MKP; Šiatorská Bukovinka - Juraj Badinka SMER ĽS-HZDS; Šíd - Štefan Földi SMK-MKP; Šoltýska - Slávka Škvareniaková HZD ĽS-HZDS SMER; Šurice - Ján Mag SMER; Točnica - Igor Paučo ASV; Tomášovce - Karol Dovala SNS; Trebeľovce - Štefan Šulek NEKA; Trenč - Tibor Ottmár SMER; Tuhár - Ján Poničan SNS; Uhorské - Jozef Sakala NEKA; Utekáč - Zuzana Paľašová NEKA; Veľká nad Ipľom - Juraj Šuba NEKA; Veľká Ves - Jozef Líška SMER ĽS-HZDS SNS; Veľké Dravce - Jozef Kišš NEKA; Vidiná - Vladimír Ragač NEKA; Zlatno - Margaréta Murínová NEKA.

Skryť Vypnúť reklamu

OKRES RIMAVSKÁ SOBOTA
Abovce - Irena Hanobiková SMK-MKP; Babinec - Jaroslav Benda ANO; Barca - Gejza Lakatos JS; Bátka - Zoltán Mács SMK-MKP; Belín - Štefan Šimko HZD; Blhovce - Juraj Csörnök SMK-MKP; Bottovo - Ľudmila Šimková SMER; Budikovany - Vladimír Brndiar ĽS-HZDS; Cakov - Karol Bari SDKÚ-DS; Čerenčany - Miloš Očenáš ĽS-HZDS,SMER,SNS; Čierny Potok - Ján Sebiň SMER; Číž - Zoltán Lukács NEKA; Dolné Zahorany - Agneša Krahulcová SDKÚ-DS; Dražice - Katarína Bálintová ANO; Drienčany - Viera Gregorčoková SMER; Drňa - Zoltán Jano ĽS-HZDS; Držkovce - Vojtech Galo SF,SDKÚ-DS; Dubno - Eugen Borbás SDKÚ-DS; Dubovec - Eva Köbölová SMK-MKP; Dulovo - Katarína Balážová ĽS-HZDS; Figa - Ladislav Lalík NEKA; Gemer - Zoltán Jankóšik NEKA; Gemerček - Ján Kisantal SMK-MKP; Gemerská Ves - Zoltán Árvai SMER; Gemerské Dechtáre - Štefan Zagyi SMK-MKP,SDKÚ-DS; Gemerské Michalovce - Jolana Óváryová ANO; Gemerské Teplice - Laura Durančíková NEKA; Gemerský Jablonec - Zoltán Farkas SMK-MKP; Gemerský Sad - Vojtech Pataki NEKA; Gortva - Ján Melišík ANO; Hajnáčka - Jozef Hunyák SMK-MKP; Hnúšťa - Michal Bagačka ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SNS,KSS,KDH; Hodejov - Margita Zagyiová SMER; Hodejovec - Mária Szálasiová ANO; Horné Zahorany - Pavel Antal ĽS-HZDS; Hostice - Ondrej Berki SDKÚ-DS; Hostišovce - Jaroslav Segedy KSS; Hrachovo - Ondrej Knechta SMER,ĽS-HZDS; Hrlica - Slavomír Kuric ĽS-HZDS; Hrušovo - Gizela Ciráková SMER; Hubovo - Mikuláš Szüč SMK-MKP; Hucín - Helena Tomšíková NEKA; Husiná - Zoltán Fodor SMK-MKP; Chanava - Ludevít Czókoly NEKA; Chrámec - Vojtech Bari RIS; Chvalová - Vladimír Vaculčiak NEKA; Chyžné - Ján Greguš NEKA; Ivanice - Jozef Žilka NEKA; Janice - Július Vincze SMK-MKP; Jelšava - Milan Kolesár ĽS-HZDS,SDKÚ-DS; Jesenské - Gabriel Mihályi NEKA; Jestice - Erika Petriková NEKA; Kaloša - František Máté SMK-MKP; Kameňany - Ivan Klincko ĽS-HZDS,SNS; Kesovce - Aladár Szajkó SMK-MKP; Klenovec - Pavel Struhár SMER; Kociha - Pavel Mišurák ANO; Konrádovce - Jozef Tankina NEKA; Kraskovo - Zdena Očovayová SMER; Kráľ - Ľudovít Ligárt SMK-MKP; Krokava - Emil Ďurove SMER; Kružno - Pavel Černák SMER; Kyjatice - Rudolf Havran NEKA; Lehota nad Rimavicou - Marta Pálešová SMER; Lenartovce - Ján Rákosi SMK-MKP; Lenka - Marián Habovčík SDKÚ-DS; Leváre - Marta Halászová SMK-MKP; Levkuška - Lajos Csolti SMK-MKP; Licince - Ladislav Miklóš NEKA; Lipovec - Oľga Rízová OKS; Lubeník - Ľubomír Kisel SMER; Lukovištia - Alena Segedyová ĽS-HZDS; Magnezitovce - Július Branský SDKÚ-DS; Martinová - Eugen Radič RIS; Mokrá Lúka - Július Laššan SMER; Muránska Dlhá Lúka - Ján Vrtiš DÚ; Muránska Huta - Robert Ševčík SNS; Muránska Lehota - Peter Bernáth NEKA; Muránska Zdychava - Ján Poliak ĽS-HZDS,SMER,SNS; Muráň - Roman Goldschmidt NEKA; Nandraž - Ján Bobonšic SMER; Neporadza - Katarína Kováčová SMK-MKP; Nižný Skálnik - Marian Cvacho SDKÚ-DS; Nová Bašta - Agneša Czikorová NEKA; Orávka - Ján Lichanec ĽS-HZDS; Otročok - Július Czetner SMER; Ožďany - Ján Ďurčák ĽS-HZDS; Padarovce - Attila Szabó KDH; Pavlovce - Ján Janšto ĽS-HZDS; Petrovce - Gyula Köböl SMK-MKP; Ploské - Eva Bakošová NEKA; Polina - Roman Vaculčiak NEKA; Poproč - Ľubomír Kvaka SMER; Potok - Ján Pervan SMER; Prihradzany - Dušan Balážik NEKA; Radnovce - Elemír Tóth SMK-MKP; Rakytník - Zoltán Ostranský KDH; Rašice - Aladár Miklós SMK-MKP; Ratková - Mária Hirková SMER,SNS; Ratkovská Lehota - Milan Koska ml. KDH; Ratkovská Suchá - Stanislav Palic KSS; Ratkovské Bystré - Dušan Bodnár ĽS-HZDS; Rákoš - Jaroslav Grendel ĽS-HZDS,SMER,SNS; Revúca - Eva Cireňová NEKA; Revúcka Lehota - Dušan Pavlák NEKA; Riečka - Oskár Tóth NEKA; Rimavská Baňa - Jaroslav Suja SMER; Rimavská Seč - Márta Stubendek SMK-MKP; Rimavská Sobota - Štefan Cifruš NEKA; Rimavské Brezovo - Viera Feješová SMER; Rimavské Janovce - Stanislav Malček SMER; Rimavské Zalužany - Janka Ďurišová SDKÚ-DS; Rovné - Jaroslava Ďurove SMER; Rumince - Marta Kleinová NEKA; Rybník - Antónia Laciaková NEKA; Sása - Marta Bystránová SMER,SNS,ĽS-HZDS; Sirk - Martin Dobšinský SMER,ĽS-HZDS; Skerešovo - Ján Svitek NEKA; Slizké - Ivan Kasar ĽS-HZDS; Stará Bašta - Magdaléna Farkasová SMK-MKP; Stránska - Jaroslav Vrábeľ ĽS-HZDS; Studená - Alexander Varga NEKA; Sútor - Tibor Balog HZD; Šimonovce - Emil Madarász NEKA; Širkovce - Nándor Kisfaludi NEKA; Šivetice - Ľudovít Sendrei SDKÚ-DS; Španie Pole - Ľubomír Darmo KSS; Štrkovec - Štefan Hubay NEKA; Tachty - Július Molnár SMK-MKP; Teplý Vrch - Pavel Nadok ĽS-HZDS; Tisovec - Peter Mináč SMER,KSS,ĽS-HZDS; Tomášovce - Štefan Homonnai SDKÚ-DS; Tornaľa - Ladislav Dubovský NEKA; Turčok - Tatiana Belánová ĽS-HZDS,SMER,SNS; Uzovská Panica - Jolana Demeterová SMK-MKP; Valice - Ladislav Miko SMK-MKP; Včelince - Tibor Kosztúr NEKA; Večelkov - Alexander Hulitka NEKA; Veľké Teriakovce - Andrej Karas ĽS-HZDS,SNS; Veľký Blh - Tibor Csúr NEKA; Vieska nad Blhom - František Nagypál SMK-MKP; Višňové - Zoltán Boršodi NEKA; Vlkyňa - Ján Czigány NEKA; Vyšné Valice - Karol Herényi SMK-MKP; Vyšný Skálnik - Veronika Muránska SDKÚ-DS; Zacharovce - Ružena Gembická SMER,ĽS-HZDS,ANO; Zádor - Ildikó Kovács NEKA; Žiar - Zoltán Csizmadia SMK-MKP; Žíp - Magdaléna Nagy Pálová SMK-MKP.

Skryť Vypnúť reklamu

OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ
Balog nad Ipľom - Ľudovít Cseri SMK-MKP; Bátorová - Daniela Lichvárová ĽS-HZDS,SDKÚ-DS; Brusník - Zuzana Mališová SMER,ĽS-HZDS; Bušince - Miroslav Gomola NEKA; Čebovce - František Zaťko SMK-MKP; Čeláre - Vojtech Ádám SDKÚ-DS; Čelovce - Diana Mišková NEKA; Červeňany - Radoslav Palášthy SMER,SNS; Dačov Lom - Drahotín Zvalo SMER,SNS; Dolinka - József Nagy SMK-MKP; Dolná Strehová - Dušan Mališ NEKA; Dolné Plachtince - Jozef Ivic SDKÚ-DS; Dolné Strháre - Miloš Beňov SMER,SNS; Ďurkovce - Eva Egryová SMK-MKP; Glabušovce - Ľudovít Varga SDKÚ-DS; Horná Strehová - Jana Kukučková SDKÚ-DS,ĽS-HZDS; Horné Plachtince - Ladislav Nozdrovický ĽS-HZDS; Horné Strháre - Juraj Pastorok SDKÚ-DS; Hrušov - Pavel Bendík NEKA; Chrastince - Edita Čeryová SMK-MKP; Chrťany - Pavel Hriň SDKÚ-DS; Ipeľské Predmostie - Marián Hocsák NEKA; Kamenné Kosihy - Tibor Ďurkovič SMK-MKP; Kiarov - Pavol Suchánsky SMK-MKP; Kleňany - Helena Csákyová SMK-MKP; Koláre - Alžbeta Grešinová NEKA; Kosihovce - Eva Gyurászová SMK-MKP; Kosihy nad Ipľom - Silvia Košíková SMK-MKP; Kováčovce - Jozef Filip NEKA; Lesenice - Ladislav Majdán SDKÚ-DS; Ľuboriečka - Anna Krnáčová SNS; Malá Čalomija - Miroslav Hlačok SMER; Malé Straciny - Tatiana Káššayová SDKÚ-DS; Malé Zlievce - Jozef Filkus NEKA; Malý Krtíš - Viliam Bayer SDKÚ-DS; Modrý Kameň - Aladár Bariak SDKÚ-DS; Muľa - Vojtech Nagy NEKA; Nenince - Zoltán Kuzma NEKA; Nová Ves - Štefan Paholík ĽS-HZDS,SMER,SNS; Obeckov - Ľudovít Roško SDKÚ-DS; Olováry - Irma Benkočová SMK-MKP,SDKÚ-DS; Opatovská Nová Ves - László Jámbor SMK-MKP; Opava - Pavel Lekýr SMER,ĽS-HZDS,SNS,SZ; Pôtor - Branislav Laco SMER,ĽS-HZDS; Pravica - Pavel Lenhard ĽS-HZDS; Príbelce - Pavel Kollár SMER,HZD; Sečianky - Štefan Deák SMK-MKP; Seľany - Pavel Celeng HZD; Senné - Milota Červeňová SMER; Sklabiná - Marta Kálovcová ĽS-HZDS,SMER,SNS; Slovenské Ďarmoty - Denisa Árvayová NEKA; Slovenské Kľačany - Slavomíra Šichtová SDKÚ-DS; Stredné Plachtince - Ján Naď ĽS-HZDS; Sucháň - Anna Triznová ĽS-HZDS,SMER,SNS; Suché Brezovo - Eva Pasiarová NEKA; Širákov - Tibor Dímik SDKÚ-DS; Šuľa - Miroslav Vozaf NEKA; Trebušovce - Attila Baki NEKA; Veľká Čalomija - Michal Nagy SMK-MKP; Veľká Ves nad Ipľom - Štefan Košík SMK-MKP; Veľké Straciny - Ján Jakab ĽS-HZDS,SMER; Veľké Zlievce - Ivan Krahulec SDKÚ-DS; Veľký Krtíš - Dalibor Surkoš SMER,ĽS-HZDS,SNS,SF,KSS,HZD,ANO,SZ,NÁDEJ; Veľký Lom - Pavel Bizov SMER,SNS; Vieska - Anna Makovníková SDKÚ-DS,ĽS-HZDS; Vinica - Štefan Tóth NEKA; Vrbovka - Károly Zólyomi NEKA; Záhorce - Branislav Kázmer SDKÚ-DS; Závada - Miroslav Kalmár ĽS-HZDS,SMER,SNS; Zombor - Marián Galo SMER; Želovce - Július Makó ĽS-HZDS,SNS.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 533
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 697
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 504
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 217
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 181
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 459
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 494
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 372
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 275
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 035
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Novohrad - aktuálne správy

Marek Penksa dal vo vrcholovom futbale vyše 70 gólov. Nadviaže na neho syn Marco?

ROZHOVOR: Supertalent Le Giang chodil do repre z tretej ligy. Profi kariéru vymenil aj za prácu na vleku

Futbalovému klenotu z Novohradu Emilovi Le Giangovi predpovedali veľkú budúcnosť.

Emil Le Giang.

Na Gemeri má vzniknúť nová turistická atrakcia

Mala by sa ňou stať desaťročia nevyužívaná banská štôlňa Ladislav v Železníku, časti obce Sirk v Revúckom okrese.

Štôlňa Ladislav v Železníku.

V Banskobystrickom kraji sú už tri zariadenia sociálnych služieb v karanténe

Župa pripravuje aj pravidelné preventívne testovanie zamestnancov svojich zariadení sociálnych služieb.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?