Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky

Dohrané! Hnúšťa potrápila víťaza 3. ligy

V prvom zápase mladí chlapci z Hnúšte ( vekový priemer domácich bol pod 17 rokov ) hľadali recept na strojovo presnú hru Detvancov. V treťom sete však poľavili, čo Hnúšťanci využili a uchmatli Detvancom set. V poslednom sete však hostia spresnili hru a

3. LIGA MUŽI
VK Iskra Hnúšťa – VK Detva 1:3 ( -17, -10, 16, -20) a 2:3 ( -17,17,19,-23, -16 )
Rozhodca: Tomčík. Diváci: 20
lepšie zvládli najmä koncovku. Z domácich individuálne dobre zahrali Kradlák a Jakubček.
Nikto nevie čo povedal v prestávke Hnúšťancom tréner, no tí nastúpili do odvety ako vymenení. Keď už po troch setoch a hlavne po dobrej hre viedli 2:1 na sety, hostia sa začali vážne báť o výsledok. Hra oboch družstiev sa zlepšila, diváci videli kvalitný a dramatický volejbal. V tajbrejku mali domáci aj dva mečbaly, koniec bol však v prospech víťaza 3.ligy aj vďaka darovanému bodu, keď sa domáci hráč P. Hosťovecký priznal k teču na bloku, ktorý nepostrehol ani rozhodca. Domáci, hoci porazení sa stali morálnymi víťazmi tohto stretnutia.
Hnúšťa: Kradlák, Jakubček, Novák, Golian, Hosťovecký, Perenčaj M. - Uhrín, Novák, Lulčo
Detva : Krnáč F, Kollárik, Solin, Antálek, Schmidt, Porubský

VK Polar Veľký Krtíš - VK Iskra Hnúšťa 3:0, (16, 14, 20 ) a 3:1, ( 23, 10, -23, 24,)
Rozhodca: Vaňo. Diváci: 20
Domáci zaskočili súpera a vnútili mu svoj štýl hry, čo im vynieslo hladké víťazstvo v prvom zápase. Z hostí sa presadzoval najmä všestranne hrajúci kapitán Kradlák.
Druhý zápas zvládli lepšie opäť domáci. Sériou nepresných smečov si prehrali tretí set. To vrátilo súpera do hry . Koniec patril domácim a zaslúžene zvíťazili.
Hostia pod taktovkou trénera Piliša sa snažili hrať kombinačnú hru, čo by proti Krtíšanom prinášalo efekt, ale nie vždy hráči dokázali rady trénera splniť. V mužstve domácich vynikal dlháň Kamenský s prehľadom nad sitom, nedarilo sa Výbochovi a Nácestovi, ktorý sa lieči zo zranenia.
Veľký Krtíš : Nemoga,Kamenský, Makovník, Nácesta, Bartoš, Mráz- Výboch, Ulický
Hnúšťa: Kradlák, Golian, Hosťovecký, Turoň, Novák, Perenčaj P- Uhrín, Novák, Lulčo

9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  10. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  1. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  2. Legislative intention - recodification of the corporate law
  5. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  6. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  7. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  8. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  9. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  10. Crème de la crème po slovensky 3 193

Simeon Jackuliak (v bielom) sa usporiadateľsky spolupodieľa na turnaji v Lučenci

SBA 3x3 Tour 2021 dorazí po prvýkrát do Lučenca.