ŠTK (PREDSEDA, MARIÁN HALAJ)
2. Berieme na vedomie list FK Vinica a akceptujeme zmenu UHČ dorastu v jarnej časti súťaže 2006/2007.
3. Nariaďujeme podľa RS čl. A bod 2e) odohrať MFS dňa 10.6.2007 I. trieda: S. Plachtince – Kosihy n. I. o 14:00 hod.
4. Kontumujeme MFS dorastu 23. kolo S. Plachtince – I. Predmostie a priznávame 3 body a skóre v prospech S. Plachtince v zmysle SP čl. 100/b (mužstvo hostí nenastúpilo na stretnutie ). Prípad odstupujeme na DK.
DK (PREDSEDA, ING. JOZEF MIŠT)
D-226 ŽK I. trieda z 27.5.07: J. Kliment 720304 M. Kameň, T. Annuš 840130, N. Radoš821211, Ľ. Cseri 801110 Kosihy n. I., P. Harfai 880807 K. Kosihy, L. Bakša 831010, Š. Balga 840616 Čebovce, T. Antalicz 860417 O.N. Ves, R. Sliacky 790715, P. Chovan 781219 D. Lom, S. Hudán 781024, J. Ambrozi 770927 Bušince, I. Košik 890812 V. Čalomija, P. Novák 870730, S. Šedro 690724, S. Uhliar 880702 D. Strehová, J. Pavlov 760321, I. Andok 770131, M. Fedeš 680112 S. Plachtince, F. Petrezsil 851126, R. Fodor 781205 I. Predmostie, R. Babka 801126, N. Löče 870425 Lesenice.
Dorast: T. Tóth 910319, C. Török 900707, M. Ubertáš 911020 Nenince, R. Datko 901210 Záhorce, V. Reisinger 910913 V. Čalomija, M. Hudec 900517 Sklabiná.
D-227 Trestá sa hráč FK Bušince T. Racz 821003 zastavením činnosti na 3 MFZ nepodmienečne od 27.5.07 podľa 1/3b, poplatok: 150,-Sk.
D-228 Trestá sa hráč FK V. Čalomija Z. Keresztes 650826 zastavením činnosti na 3 MFZ nepodmienečne od 27.5.07 podľa 1/6-1b, poplatok: 150,-Sk.
D-229 Trestá sa hráč FK I. Predmostie F. Petrezsil 851126 zastavením činnosti na MFZ podmienečne od 30.5.07 do 30.8.07 podľa 1/5a, poplatok: 150.-Sk.
D-230 Trestá sa hráč FK Sklabiná M. Hudec 900517 zastavením činnosti na 3 MFZ nepodmienečne od 27.5.07 podľa 1/6-1b, poplatok: 100,-Sk.
D-231 Trestá sa hráč FK M. Kameň D. Bariak 830513 zastavením činnosti na 4 MFZ nepodmienečne od 27.5.07 podľa 1/3c, poplatok: 150,-Sk.
D-232 Trestá sa hráč FK M. Kameň J. Kliment 720304 zastavením činnosti na 3 MFZ nepodmienečne od 27.5.07 podľa 1/3b, poplatok: 150,-Sk.
D-233 Trestá sa hráč FK M. Kameň B. Beták 710624 zastavením činnosti na 5 MFZ nepodmienečne od 30.5.07 podľa 1/3c, poplatok: 150,-Sk.
D-234 Trestá sa hráč FK Kosihy n. I. T. Annuš 840130 zastavením činnosti na 1 MFZ nepodmienečne od 30.5.07 podľa 1/13-5a, poplatok: 150,-Sk.
D-235 Trestá sa hráč FK Čebovce Š. Balga 840616 zastavením činnosti na 1 MFZ nepodmienečne od 30.5.07 podľa 1/13-5a, poplatok: 150,-Sk.
D-236 Trestá sa hráč FK D. Lom R. Sliacky 790715 zastavením činnosti na 1 MFZ nepodmienečne od 30.5.07 podľa 1/13-5a, poplatok: 150,-Sk.
D-237 DK predvoláva na 6.6.07 o 15:00 hod. R - Pavla Hriňa .
Dospelí I. tr. 25. kolo 10.6.07 o 17:00h.: M. Kameň – Bušince (KR, F. Lukács, Ubrankovič), V. Čalomija – D. Lom (Mihálik, Balga, Ďurčov), Lesenice – D. Strehová „B“ (Feranec, Hlinica, Kalmár), O.N. Ves – Čebovce (KR, Híveš, Nagy), Príbelce – I. Predmostie (KR, Hriň, Nociar), Balog – K. Kosihy (I. Lukács, Oroszlány, Zaťko), S. Plachtince – Kosihy n. I. (o 14:00 hod., Híveš, KR, Nagy)
Dorast I. tr. 25. kolo 10.6.07 o 14:30h.: Vinica – Sklabiná (9.6.07 o 17:00 hod., Mihálik), V. Čalomija – D. Lom (9.6.07 o 17:00 hod., Balga), Lesenice – Záhorce (9.6.07 o 17:00 hod., Oroszlány), Nenince – I. Predmostie (F. Lukács, Feranec), Želovce – K. Kosihy (9.6.07 o 17:00 hod., Nagy), S. Plachtince – Kosihy n. I. (9.6.07 o 17:00 hod., Bakoš)
Žiaci 25. kolo 9.6.07 o 17.00 hod.: M. Kameň – Sklabiná (10.6.07 o 15:00 hod., F. Lukács), Lesenice – Čebovce (10.6.07 o 15:00 hod., Kalmár), O.N. Ves – Olováry (ihrisko V. Čalomija 10.6.07 o 15:00 hod., Mihálik), Vinica – Príbelce (o 15:00 hod., Mihálik), Balog – Kosihy n. I (10.6.07 o 15:00 hod., Zaťko), Želovce – Nenince (10.6.07 o 15:00 hod., Kalmár)
Strelci gólov dorast po 23. kole:
41 – R. Madaj Vinica
28 – M. Drugda Sklabiná
22 – J. Vrbovkai Nenince
21 – T. Kováč Želovce
20 – B. Buriš V. Čalomija
19 – R. Nozdrovický Nenince
18 – G. Jakab I. Predmostie, P. Balík S. Plachtince
17 – M. Balík S. Plachtince
15 – M. Kováč Vinica
14 – J. Nedeľa V. Čalomija
13 – J. Harfai K. Kosihy, M: Andok, P. Cúth S. Plachtince, T. Gál Vinica, P. Filip Záhorce
12 – T. Balog I. Predmostie, J. Antal Vinica
11 – C. Pap I. Predmostie, Z. Gemer K. Kosihy, J. Tóth K. Kosihy, T. Očovský Kosihy n. I., L. Opánsky Lesenice, M. Ubertáš Nenince, R. Merica, J. Svorník Želovce
10 – J. Bakoš, M. Hudec Sklabiná
9 – P. Násali K. Kosihy, J. Szatmári Nenince, A. Buriš V. Čalomija
8 – A. Molnár K. Kosihy, M. Petrovič, M. Tóth Lesenice, C. Török Nenince, M. Majoroš Záhorce
7 – P. Žilka Lesenice, D. Drozd, R. Matikovský Sklabiná, V. Reisinger, P. Skabela V. Čalomija, T. Kiss Vinica
6 – T. Budzák D. Lom, T. Tóth K. Kosihy, R. Bášti Kosihy n. I., L. Sladovník Nenince, S. Gonda, R. Hodási Záhorce
5 – J. Šimon D. Lom, Z. Málik I. Predmostie, R. Cibuľa K. Kosihy, P. Varközci Kosihy n. I., D. Sliacky Nenince, E. Kučera, R. Korbeľ Sklabiná, R. Šúth Vinica, R. Jánošík Záhorce, P. Bavko Želovce
4 – J. Poliak, S. Žiga, Ľ. Zuzin D. Lom, V. Balog I. Predmostie, V. Bojtoš K. Kosihy, D. Régi, A. Kissimon Kosihy n. I., Š. Mihálik Nenince, A. Antala Vinica, M. Macka Záhorce, P. Bercký Želovce
3 – L. Mozoľa D. Lom, J. Horváth I. Predmostie, D. Žilka K. Kosihy, K. Béla, E. Záhorec Kosihy n. I., Z. Lörinc Lesenice, Ľ. Botoš, D. Dobra M. Zlievce, T. Petrovský, P. Péter Nenince, M. Černoch, A. Takáč, I. Slezák Sklabiná, J. Tušin S. Plachtince, D. Antolov V. Čalomija, M. Husár, G. Urbán Želovce
Ladislav Krnáč, predseda ObFZ
Ján Černák, sekretár ObFZ