ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA – PREDSEDA JOZEF BRŤKA
2. ŠTK kontumuje MFZ II. triedy dospelých medzi FK Gemer Šíd – Družba Lupoč/Praha a priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Gemer Šíd. Dôvod: inzultácia R hráčom hostí.
3. Najlepší strelci:
I. trieda dospelí: 1. M. Dibala (Málinec) 18 g., 2. R. Vilhan (Rapovce) 15 g., 3. P. Štengl (Divín) 14 g., 4. J. Jakubove (Divín) 13 g.
II. trieda dospelí: 1. S. Skrutek (Utekáč) 28 g., 2. A. Baláž (P. Dravce) 21 g., 3. J. Podskľan (Uhorské) 18 g.
KOMISIA MLÁDEŽE – PREDSEDA DUŠAN TRČAN
1. KM nariaďuje odohrať turnaj malého futbalu žiakov nasledovne:
Skupina „C“ Santrio, F. Kováče, Buzitka, V. Dravce dňa 16. 6. 2007 o 9:30 hod. na ihrisku v V. Dravciach.
Skupina „A“ Biskupice, Čakanovce, Š. Bukovinka, Šíd sa prekladá zo dňa 9. 6. 2007 na 23. 6. 2007 o 9:30 hod. na ihrisku v Š. Bukovinke.
KM dôrazne upozorňuje mužstvá malého futbalu žiakov, že musia mať platné preukazy žiakov.
KM ďalej upozorňuje mužstvá „Malého Futbalu“, že v prípade nenastúpenia na zápas bude
začaté disciplinárne konanie podľa Rozpisu súťaží ObFZ čl. 19 písm. „N“
2. KM nariaďuje odohrať zápas barážové stretnutie víťazov I. triedy st. žiakov sk. Juh a Sever medzi mužstvami FK Tomášovce – FK Kokava n./Rim. dňa 16. 6. 2007 (sobota) o 17:00 hod. na štadióne FTC Fiľakovo.
3. KM kontumuje MFZ I. triedy st. žiakov „JUH“ medzi FK Tomášovce – FK Fiľakovo „B“ a priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Tomášovce. Dôvod: Hostia sa na MFZ nedostavili.
4. Tabuľky mládežníckych súťaží:
I. trieda dorast – konečná tabuľka
1. Halič 16 12 1 3 82:26 37
2. Lučenec „B“ 16 12 0 4 80:20 36
3. Málinec 16 11 1 4 49:15 34
4. Hr. Zalužany 16 11 0 5 38:28 33
5. Santrio 16 9 1 6 39:33 28
6. Ružiná 16 6 0 10 26:56 18
7. Biskupice 16 4 0 12 24:58 12
8. Buzitka 16 3 2 11 27:76 11
9. Podrečany 16 1 1 14 28:81 4
Najlepší strelci: 1. J. Kukučka (LAFC Lučenec „B“) 22 g., 2. J. Lakatoš (Halič) 16 g., 3. J. Janšto (Málinec) 14 g.
I. trieda st. žiaci „SEVER“
1. Kokava n./Rim. 19 15 3 1 156:28 48
2. Utekáč 19 14 0 5 113:66 42
3. Cinobaňa 19 12 4 3 105:45 40
4. Málinec 19 7 1 11 53:89 22
5. Sušany 19 3 2 14 23:110 11
6. Breznička 19 1 0 18 25:137 3
Najlepší strelci: 1. D. Nemčok (Utekáč) 66 g., 2. P. Radič (Kokava) 52 g., P. Gereg (Cinobaňa) 32 g.
I. trieda st. žiaci „JUH“
1. Tomášovce 19 16 1 2 63:14 49
2. Fiľakovo „B“ 19 14 3 2 71:25 45
3. Vidiná 19 11 3 5 49:21 36
4. Halič 19 5 3 11 21:68 18
5. Divín 19 2 3 14 24:54 9
6. Lovinobaňa 19 1 3 15 8:54 6
Najlepší strelci: 1. R. Mišík (Tomášovce) – 16 g., 2. M. Kováčik (Vidiná) 14 g., 3. M. Stupár (Tomášovce) 13 g.
Disciplinárna komisia – predseda Štefan Pastorek
D- 172 Ján Matuška r.č. 851122 – FK Breznička – 1 stretnutie nepodmienečne od 4. 6. 2007 – 4 ŽK.
D- 173 Pavel Čipčala r.č. 871004 – FK Breznička – 1 stretnutie nepodmienečne od 4. 6. 2007 – 4 ŽK.
D- 174 Jozef Purdek r.č. 860623 – FK Lovinobaňa – neprerokované chýba poplatok za 4 ŽK.
D- 175 Ján Matuška r.č. 851122 – FK Breznička – 2 stretnutia podmienečne do 31. 10. 2007 – DP 1 – 5a.
D- 176 Peter Imre r.č. 771001 – FK P. Dravce – 2 stretnutia podmienečne do 31.10. 2007 – DP 1 – 1a.
D- 177 Stanislav Jačmeník r.č. 780425 – FK Buzitka – neprerokované chýba poplatok za 4 ŽK.
D- 178 Ján Hudec r.č. 861222 – FK Podkriváň – neprerokované chýba poplatok za 4 ŽK.
D- 179 Peter Ferencz r.č. 881031 – FK Buzitka „D“ – 4 stretnutia nepodmienečne od 4. 6. 2007 DP 1 – 6/1b.
D- 180 Jozef Lakatoš r.č. 880115 – FK Halič „D“ – neprerokované chýba poplatok za ČK.
D- 181 Ľubomír Macko r.č. 900209 – FK Halič „D“ – neprerokované chýba poplatok za 4 ŽK.
D- 182 Ivan Borlok r.č. 621103 – FK Lupoč/Praha – 1 stretnutie nepodmienečne od 4. 6. 2007 – 4 ŽK. Uhradiť poplatok 150+150.-Sk.
D- 183 Ivan Borlok r.č. 621103 – FK Lupoč/Praha – 24 mesiacov nepodmienečne od 18. 6. 2007. DP1 – 6/3b. Uhradiť poplatok 150.-Sk.
D- 184 Andrej Hučka r.č. 870329 – FK Lupoč/Praha – 4 mesiace nepodmienečne od 4. 6. 2007 DP1 – 6/3a.
D- 185 FK Družba Lupoč/Praha trestá sa zastavením činnosti na 2 stretnutia nepodmienečne (po skončení súťaže sa mužstvu odráta 6 bodov) a peňažnou pokutou 2000.-Sk. DP 2 – 1d. Uhradiť poplatok 200.-Sk.
Oprava zo spravodaja číslo 43.
D- 151 Július Balog r.č. 871030 – FK V. Dravce – 8 stretnutí nepodmienečne od 21. 5. 2007 – DP 1 – 6b.
Proti rozhodnutiu DK je možne sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v úradnom Spravodaji ObFZ.
KOMISIA ROZHODCOV – PREDSEDA ING. PAVEL OLŠIAK
1. Ospravedlnení: Gregor (10. 6. do konca jarnej časti), Antalík (od 4. 6. ukončenie PN), Markovič (16. a 17. 6.), Goldschütter (17. 6.), Felšö (17. 6).
Delegačný list na 16. 6. a 17. 6. 2007 o 17:00 hod.
I. trieda – dospelí – 26. kolo
17. 6. 2007 o 17:00 hod.
Divín – Biskupice (Antalík – Mareček – Levčík), Lovinobaňa – Halič (M. Jačmeník – Molnár – SsFZ), Málinec – Vidiná (Lavrík – Peti – Čáni), Rapovce – Breznička (Holas – Čerpák, Ambróš – SsFZ), Kokava – Hrnč. Ves (Melicher – Kudláková – Kelemen), Podrečany, Š. Bukovinka – voľno.
II. trieda – dospelí – 26. kolo
17. 6. 2007 o 17:00 hod.
Lehôtka – Fiľ. Kováče (Kelemen – Krokovai), Veľké Dravce – Buzitka (Laho – Holas), Uhorské – Čakanovce (Šáli – Barcaj), Stará Halič – Šíd (Očovay – Botka – Rubint), Santrio – P. Dravce (Kojnok – Berki – Šerfözö), Utekáč – Lupoč/Praha (Žiak – Gabera – Budáč), Podkriváň –voľno.
I. trieda – st. žiaci „Barážové stretnutie“ 16. 6. 2007 o 17:00 hod.
Tomášovce – Kokava (hrá sa vo Fiľakove) (Holas – Havran, Felšö)
Turnaj žiakov
Veľké Dravce 16. 6. 2007 o 9:30 hod. (Očovay, Berki)
Štefan Cerovský, zast. predseda ObFZ
Štefan Koprda, sekretár ObFZ