LUČENEC.Počas prvého dejstva boli domáci aktívnejší a hostia z Trenčína technickejší. Hra sa prelievala z jednej polovice ihriska na druhú, pričom si bojovne naladení zverenci lodivoda LAFC Jozefa Škrlíka vypracovali niekoľko sľubných šancí na vsietenie úvodného gólu.
Toho sa dočkali v 10 min., kedy lopta putovala po osi Balaško-Boháčik-Kamendy a presnú prihrávku posledne menovaného pohotovo spracoval Slančík, ktorý otvoril gólový účet stretnutia - 1:0. Následne sa o slovo prihlásili hostia a v 33. min. mal vyrovnávajúci gól na kopačkách kanonier Trenčína Depetris.
Do druhého dejstva vstúpili hostia zostra a už v 46. min. vytvorili závar pred Michalíkovou svätyňou. Ten však dvakrát spoľahlivo zasiahol. V 57. min. sa naskytla sľubná šanca na zrovnanie skóre Štefánikovi, ale lopta z jeho kopačky tesne minula svoj cieľ. O päť minút odčinil svoj neúspech z 33. min. Depetris, ktorý sa postaral o vyrovnávajúci gól - 1:1.
Domáci pridali a v 64. min. mohol zápas na stranu LAFC nakloniť Lukáč, no pri zakončení Labunovej a Boháčikovej akcie nemal šťastie. V 71. min. mohol svoje zaváhanie odčiniť, keď zachytil presný Kamendyho center, no zoči-voči Volešákovi zaváhal. Poriadny závar pred bránou Trenčína nastal v 80. min., no domáci z neho opäť nič nevyťažili. V 84. min. to skúšal striedajúci Hamulak, ale jeho prudká strela z diaľky tesne minula Volešákovu bránu. V Lučenci sa tak po výsledku 1:1 body delili.
LAFC Lučenec - AS Trenčín 1:1 (1:0)
Góly: 10. Slančík - 62. Depetris. ŽK: Čavojský, Gálik, Slančík, Jeníček - Horváth, Fanendo, Baez. Rozhodovali: Smolák - Borsányi, Bednár. Divákov: 1030.
LAFC Lučenec: Michalík - Gálik, Golian, Jeníček, Balaško - Emil Lukáč, Boháčik, Kamendy (90+ Pavlovkin), Čavojský - Labun (76. Milan Lukáč), Slančík (81. Hamulak). Tréner: Jozef Škrlík.
AS Trenčín: Volešák - Čögley, Kleštík, Ševela, Valla - Hlohovský (46. Štefánik), Baez (83. Peciar), Horváth, Holúbek (58. Mazan) - Fanendo, Depetris. Tréner: Adrián Guľa.