Štvrtok, 24. máj, 2018 | Meniny má Ela

Primátorkou Lučenca je Alexandra Pivková

Novou primátorkou Lučenca sa stala Alexandra Pivková, kandidátka koalície SDKÚ-DS, SaS, Most-Híd a KDH. V meste pristúpilo k volebným urnám necelých 34 percent voličov.

LUČENEC. Primátorkou Lučenca sa stala kandidátka koalície SDKÚ-DS, SaS, Most-Híd a KDH Alexandra Pivková. Tá v rokoch 1987 až 1991 pracovala ako psychológ na Krajskej pedagogicko-psychologickej poradni v Banskej Bystrici, od roku 1991 mala prácu na Okresnom úrade v Lučenci ako vedúca odboru sociálnych vecí až do roku 2004.

V roku 2004 bola poverená zastupovaním riaditeľa Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec a neskôr aj obsadila samotný post riaditeľa tejto inštitúcie. V auguste 2007 začala podnikať v oblasti organizovania kurzov a školení, lektorskej činnosti, poradenstva a konzultačnej činnosti v oblasti tvorby, riadenia a realizácie projektov na čerpanie prostriedkov z fondov EÚ a poskytovania odborných poradenských služieb pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie či manažovanie projektov ESF a neziskovej organizácie.

Článok pokračuje pod video reklamou

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.