I. TRIEDA DOSPELÍ
1. kolo – 7. 8. o 16.30 hod.:
Gemer – Ožďany, Kráľ – Jesenské B (R. Janovce), Klenovec – Muráň, Sirk – Gem. Ves, Revúčka – Bátka, Stárňa – Lubeník, Jelšava – Teriakovce.
2. kolo – 14.8. o 16.30 hod.:
Ožďany – Teriakovce, Lubeník – Jelšava, Bátka – Stárňa, Gem. Ves – Revúčka, Muráň – Sirk, Jesenské B (R. Janovce) – Klenovec, Gemer – Kráľ.
3. kolo – 21.8. o 16.00 hod.:
Kráľ – Ožďany, Klenovec – Gemer, Sirk – Jesenské B (R. Janovce), Revúčka – Muráň, Stárňa – Gem. Ves, Jelšava – Bátka, Teriakovce – Lubeník.
4. kolo – 28.8. o 16.00 hod.:
Ožďany – Lubeník, Bátka – Teriakovce, Gem. Ves – Jelšava, Muráň – Stárňa, Jesenské B (R. Janovce) – Revúčka, Gemer – Sirk, Kráľ – Klenovec.
5. kolo – 4.9. o 15.30 hod.:
Klenovec – Ožďany, Sirk – Kráľ, Revúčka – Gemer, Stárňa – Jesenské B (R. Janovce),Jelšava – Muráň, Teriakovce – Gem. Ves, Lubeník – Bátka.
6. kolo – 11.9. o 15.30 hod.:
Ožďany – Bátka, Gem. Ves – Lubeník, Muráň – Teriakovce, Jesenské B (R. Janovce) – Jelšava, Gemer – Stárňa, Kráľ – Revúčka, Klenovec – Sirk.
7. kolo – 18.9. o 15.00 hod.:
Sirk – Ožďany, Revúčka – Klenovec, Stárňa – Kráľ, Jelšava – Gemer, Teriakovce – Jesenské B (R. Janovce), Lubeník – Muráň, Bátka – Gem. Ves.
8. kolo – 25.9. o 15.00 hod.:
Ožďany – Gem. Ves, Muráň – Bátka, Jesenskké B (R. Janovce) – Lubeník, Gemer – Teriakovce, Kráľ – Jelšava, Klenovec – Stárňa, Sirk – Revúčka.
9. kolo – 2.10. o 14.30 hod.:
Revúčka – Ožďany, Stárňa – Sirk, Jelšava – Klenovec, Teriakovce – Kráľ, Lubeník – Gemer, Bátka – Jesenské B (R. Janovce), Gem. Ves – Muráň.
10. kolo – 9.10. o 14.30 hod.:
Ožďany – Muráň, Jesenské B (R. Janovce) – Gem. Ves, Gemer – Bátka, Kráľ – Lubeník, Klenovec – Teriakovce, Sirk – Jelšava, Revúčka – Stárňa.
11. kolo – 16.10 o 14.00 hod.:
Stárňa – Ožďany, Jelšava – Revúčka, Teriakovce – Sirk, Lubeník – Klenovec, Bátka – Kráľ, Gem. Ves – Gemer, Muráň – Jesenské B (R. Janovce).
12. kolo – 23.10. o 14.00 hod.:
Ožďany – Jesenské B (R. Janovce), Gemer – Muráň, Kráľ – Gem. Ves, Klenovec – Bátka, Sirk – Lubeník, Revúčka – Teriakovce, Stárňa – Jelšava.
13. kolo – 30.10. o 14.00 hod.:
Jelšava – Ožďany, Teriakovce – Stárňa, Lubeník – Revúčka, Bátka – Sirk, Gem. Ves – Klenovec, Muráň – Kráľ, Jesenské B (R. Janovce) – Gemer.
II. TRIEDA DOSPELÍ
1. kolo – 21.8. o 16.00 hod.:
Tisovec B (R. Píla) – Uz. Panica, Radnovce – Čerenčany, Rim. Seč – Husiná, Blhovce – Kráľ B (Abovce).
2. kolo – 28.8 o 16.00 hod.:
Uz. Panica – Kráľ B (Abovce), Husiná – Blhovce, Čerenčany – R. Seč, Tisovec B (R. Píla) – Radnovce.
3. kolo – 4.9. o 15.30 hod.:
Radnovce – Uz. Panica, Rim. Seč – Tisovec B (R. Píla), Blhovce – Čerenčany, Kráľ B (Abovce) – Husiná.
4. kolo – 11.9. o 15.30 hod.:
Uz. Panica – Husiná, Čerenčany – Kráľ B (Abovce), Tisovec B (R. Píla) – Blhovce, Radnovce – Rim. Seč.
5. kolo – 18.9. o 15.00 hod.:
Rim. Seč – Uz. Panica, Blhovce – Radnovce, Kráľ B (Abovce) – Tisovec B (R. Píla), Husiná – Čerenčany.
6. kolo – 25.9. o 15.00 hod.:
Uz. Panica – Čerenčany, Tisovec B (R. Píla) – Husiná, Radnovce – Kráľ B (Abovce), Rim. Seč – Blhovce.
7. kolo – 2.10. o 14.30 hod.:
Blhovce – Uz. Panica, Kráľ B – Rim. Seč, Husiná – Radnovce, Čerenčany – Tisovec B (R. Píla).
Autor: mb