Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
FUTBAL V. LIGA - 6. KOLO

Domáci hosťom nedarovali ani bod

Derby zápas v Sklabinej priniesol víťazstvo domácim, Veľký Blh v Tornali nepochodil, Vinica porazila Nenince trojgólovým rozdielom.

Sklabiná – Príbelce 2:1 (2:0)

Góly: Zošák, Mesároš – Parkány. ŽK: Gerbáš, Bakoš – Gajdoš. Rozhodoval: Kyzek. Divákov: 350.
Sklabiná: Koči – Zolnay, Karasy, Drieňovský, Mesároš – Gerbáč, Bakoš, Černák, Kalmár – Žingor, Zošák (Fulop, Maslaňák)
Príbelce: Skopal – Pál, Parkány, Červoč, Uramkin – Ďurčok, Holík, Bariak, Balík – Trebuľa, Gajdoš (Celleng, Macko, Prešinský)

Derby zápas začal minútou ticha za tragédiu v Jaroslavli. Od úvodu sa obe mužstvá pustili do seba bez rešpektu a útoky sa striedali na oboch stranách. Domáci v 9. min rozohrávali trestný kop Kalmárom a jeho milimetrová prihrávka našla hlavu Zošáka, proti ktorej výborný Skopal nemal šancu zasiahnuť – 1:0. V 13. min hostia pohrozili rýchlym protiútokom, ktorý potiahol Holík, ale domáca obrana včas zasiahla. V 23. min dlhá prihrávka Karasyho našla Drieňovského, ktorý vnikol do 16–ky, ale svoj súboj so Skopalom prehral. V 24. min Skopalom vyrazenú loptu poslal Mesároš do brány - 2:0. V 30. min. nebezpečnú strelu Trebuľu Koči vyrazil na rohový kop. Hostia hrali kombinačne a útočne v snahe dosiahnuť kontaktný gól, ale domáca obrana vedená Karasym pracovala spoľahlivo. V 65. min. váhali domáci s odkopom vo vlastnej 16–ke, k lopte sa dostal Parkány a jeho strela skončila v sieti domácich. Hostí gól povzbudil. U domácich sa začala vytrácať istota, ktorú mali v prvom polčase. V 75. min. domáci dobre zakombinovali, ale Bakošov pokus ostal nevyužitý. Domáci mali možnosť ešte raz skórovať v 85. min., ale mladý Bakoš svoju príležitosť nevyužil. Za výkon si obe mužstvá zaslúžia pochvalu, hrali slušný futbal. Skvelá bola domáca obrana vedená Karasym.

Skryť Vypnúť reklamu

Lesenice – H. Ves 2:1 (1:0)

Góly: Vrbovkai. M. Babka – Kurčík. ŽK: Kollár, Berecký – Kúdelka. Rozhodoval: Rybár. Divákov: 200.
Lesenice: V. Babka – Galčík, Petrovič, Striho, M. Babka – Gemer, Majdán, Macko, Berecký – Lorinc, Vrbovkai (Pavlík, Kollár, R. Babka, Rusňák, Loče)
H. Ves: Kubiš – Kúdeľka, Perdík, Durec, Gibala – Novák, Dyma, Kurčík, Fízeľ – Horanský, Szabó (Oláh, Radič, Lempochner, Nosáľ, Hedvigy)

Zápas sa začal minútou ticha za tragédiu v Jaroslavli. Domáci išli od prvej minúty za prvým víťazstvom v piatej lige, čo sa im nakoniec aj podarilo. Z množstva šancí využili dve a zaslúžene vyhrali.

Tornaľa - V. Blh 2:0 (1:0)

Góly: Farkaš, Juhász. ŽK: Betík, A. Juhász – Vrábeľ, M. Szabó, Pál, Domík. ČK: Domík. Rozhodoval: Katreniak. Divákov: 200.
Tornaľa: A. Szoke – Betík, Csútor, Drnaj, Váradi – A. Juhász, Č. Juhász, Švihla, Czizmadia – Jankóšik, Farkaš (Betík, Richter, Fábry, Kassai)
V. Blh: Bobek – Luka, Krahulec, Vrábeľ, Domík – Szabó, Pál, Šťavina, Kiss – Pósa, Libič (Czene, Kamenský, Šimon)

Skryť Vypnúť reklamu

Zápas so zvučným súperom, ktorý vlani hral štvrtú ligu, začali domáci ako z veľkej knihy a vypracovali si veľké šance. V prvom polčase padol jeden gól a to v 20. min. Aj druhý polčas začali domáci vo svižnom tempe a s množstvom šancí. Druhý gól strelil Cs. Juhász v 56. min. Hostia ohrozili domácu bránu len z brejkov, ktoré domáca obrana s prehľadom odvrátila.

Hajnáčka – Tomášovce 4:2 (0:0)

Góly: Kovács 2, Szókis, Segeč – Laššák, Horváth. ŽK: Hanyus – Segeč, Laššák. Rozhodoval: Bariak. Divákov: 120.
Hajnáčka: Balajthy – Szendrei, Szókis, Ruszó, Hanyus – Urban, Námešný, Molnár, Bálint – Konček, R. Kovács (Pelle, Budai, S. Kovács, Illéš, Mede)
Tomášovce: Vilhan – Lukáš, Segeč, Mikloš, Fleško – Petik, Repka, Horváth, Matuška – Laššák, Budinec (Poliak, Barta)

Skryť Vypnúť reklamu

V prvom polčase tlačili domáci, mali štyri veľké šance, ktoré však nepremenili. V 35. min. sa dostali do šance aj hostia, ale domáci brankár vytlačil loptu. V 40. min. Ruszó z priameho kopu takmer skóroval. V 47. min. hostia strelili svoj prvý gól - 0:1. V 50. min. domáci vyrovnali vlastencom na 1:1. V 53. min. Hajnáčka dostala druhý gól - 1:2. V 56. min. peknou akciou sa im podarilo Szókisom vyrovnať na 2:2. V 61. min. Róbert Kovács obišiel z ľavej strany obranu hostí a strelil pre domáce mužstvo tretí gól. O päť minút na to sa mu podarilo gólové repete, čím stanovil konečný výsledok stretnutia 4:2.

D. Strehová – Tachty 4:1 (2:0)

Góly: Kminiak 3, Vlačuha – Petrik. ŽK: Koreň, M. Kminiak – Nagy. ČK: Tóth – Czene. Rozhodoval: Antalík. Divákov: 250.
D. Strehová: Dohnálek – Martin Hriň, Báťka, J. Kminiak, Oláh – Drozd, Tóth, Koreň, Kupček – Matej Kminiak, Vlačuha (Sokol Abelovský, Kollár)
Tachty: Czene – Telek, Tóth, Petrik, Nagy – Šafráni, Lipták, Rácz, Molnár – Miháli, Szépeši

V 12. min. po úniku Kminiaka zastavil brankár Czene gólovú akciu domácich rukou mimo pokutového územia, za čo dostal červenú kartu. Následný priamy kop Koreňa vykopol z prázdnej brány už náhradný brankár Adam. V 30. min. Vlačuhovu strelu brankár vytlačil na roh. V 32. min. bol kuriózne vylúčený domáci hráč Tóth, keď po vulgárnej nadávke domácemu divákovi zinkasoval červenú kartu. V 42. min. sólo Koreňa cez piatich hráčov Tácht zakončil do prázdnej brány Matej Kminiak. V 45. min. sa pekne uvoľnil Vlačuha a z uhla povedľa vybiehajúceho brankára zvýšil na 2:0. V 56. min. Dohnálek vyrazil strelu Miháliho na roh a z rohu neobsadený Petrik strelou dal kontaktný gól - 2:1. V 58. min. domáci nenechali nič na náhodu a po priamom kope Koreňa Matej Kminiak prehlavičkoval vybiehajúceho brankára a bolo 3:1. V 62. min. Dohnálek vyrazil strelu Rácza na roh. V 66. min. po úniku Kminika nedal do prázdnej brány Sokol. V 68. min. po prieniku Kminiaka prekopol bránu zblízka Kurček. V 83. min. vystihol Kminiak Sokolovu uličku, v samostatnom nájazde si položil vybiehajúceho brankára a zvýšil do prázdnej brány na konečných 4:1.

Vinica – Nenince 3:0 (1:0)

Góly: Zsigmond, Marinec, Antal. ŽK: Šúth – Krivánsky, Čepo, Lendvai, Szabó, ČK. Lendvai. Rozhodoval: Roštár. Divákov: 300.
Vinica: Gregai – Antal Šúth, Zachar, Marinec – Komoja, Budi, Zsigmond, T. Régi – Gál, K. Budi (Pobori, D. Régi, Valent, Tóth, Marinec, Cibuľa)
Nenince: Baláž – Kálazy, Nozdrovický, Hampachel, Krivánsky – Szabó, Lendvai, Mihálik, Miškei – Schmidt, Čepo (Skabela, Petrovský, Torok, Grešina, Kuzma, Varga)

Okresné derby sa hralo za pekného počasia. V 8. min. kopali hostia priamy kop, lopta však skončila tesne vedľa domácej brány. V 10. min. Zacharovu hlavičku vyrazil brankár hostí pred Zsigmonda a ten nekompromisne dal na 1:0. V 15. min. domácich podržal brankár a z protiútoku mal Zsigmond ďalšiu možnosť zvýšiť skóre, no jeho strela skončila nad bránou. V 25. min. strelu hostí istil brankár. V 40. min. pekne vystrelil Budi, no lopta skončila v rukách brankára. V 42. min. to bol opäť brankár hostí, ktorý vyrazil Régiho priamy kop. V 44. min. odkopol brankár Antalovu loptu. Do druhého polčasu nastúpili mužstvá po striedaniach. V 55. min. domáci kopali priamy kop a Régiho ďalšia nepresná hlavička skončila vedľa. V 56. min. Antal prehodil brankára a lopta skončila na pravej tyči. V 59. min. hostia vykopli loptu z prázdnej brány. V 60. min. Čepo vystriedal Kuzmu, následne Lendvai dostal žltú kartu, za čo rozhodcovi zatlieskal a ten mu dal ďalšiu žltú. Týmto krokom oslabil svoje mužstvo, čo mu jeho spoluhráči oprávnene vyčítali. Následne Marinec strelil svoj prvý gól v novom mužstve - 2:0. V 70. min. zvýšil Antal na konečných 3:0. Na budúci týždeň cestuje Vinica na pôdu lídra do Tácht.

Hnúšťa – Čebovce 3:0 (2:0)

Góly: Hurák, Doboš, Sroka. Rozhodoval: Dado. Divákov: 100.
Hnúšťa: Dominik – Miháľ, Foľko, Beňuš, Brož – Petrok, Tavarský, Šaliga, Hurák – Doboš, Kováč (Prečuch, Sroka, Šagúľ)
Čebovce: Bojtoš – Bakša, Koncz, Gemer, Balga – Ďorď, Slávik, Mudroň, Husár – Kotian, Štefan (Zaťko, Košík)

Domáci začali aktívne a vytvorili si hneď na začiatku veľa gólových šancí. V 26. min. skóroval Doboš z piatich metrov - 1:0. V 44. min. dal gól na 2:0 Hurák po dlhom aute Doboša. Hostia hrozili nepríjemnými protiútokmi, no domáci mali po celý čas územnú prevahu. V 84. min. uzavrel Sroka skóre zápasu na 3:0.

Najčítanejšie na My Novohrad

Inzercia - Tlačové správy

 1. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 2. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
 3. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 4. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 5. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
 6. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 7. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 8. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 1. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
 2. Projekt KRAJa na podporu včelárov priniesol svoju úrodu
 3. Prečo čakať, keď teraz je najvyšší čas vykurovať eko-vedome?
 4. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 5. Škola ich učí pracovať v tíme a pod tlakom
 6. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 8. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 9. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 10. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 9 880
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 7 970
 3. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 648
 4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 3 394
 5. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 382
 6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 173
 7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 3 062
 8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 700
 9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 2 278
 10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 909

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti
 1. Lucia Žárska: Technologická skupina FAANG silno rastie. Na pozíciu lídra má našliapnuté Apple
 2. Ľubomír Belák: Na Novej scéne sa hrali na Jánošíka
 3. Alžbeta Szomolaiová: Cez Prielom Hornádu na Letanovský mlyn
 4. Eva Gallova: Lúčne kvety, hmyz a rosa
 5. Jozef Javurek: Kúpele Nimnica
 6. Jozef Ivan: Nová Bermudská záhada? Tentoraz - obdĺžnik...
 7. Café Európa: Je cirkev zelená?
 8. ASEKOL SK: Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch
 1. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 15 648
 2. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 765
 3. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 8 387
 4. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 506
 5. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 5 970
 6. Peter Chudý: Budú obvinení všetci policajní vyšetrovatelia na Slovensku? Alebo pokrivené uznesenie o vznesení obvinenia vyšetrovateľom NAKA. 4 855
 7. Pavel Dvořák: Rozvádzajú sa Číňania? Majú milenky? 4 733
 8. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 4 402
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Novohrad - aktuálne správy

Nehoda pri Tornali si vyžiadala zásah aj leteckých záchranárov.

Policajti priniesli podrobnosti k nedeľnej dopravnej nehode.


(vr) 2 h
Publikácia prináša súhrné informácie o pôsobení následovníkov husitov v našom regióne.

Nová publikácia sa snaží zmapovať ich pôsobenie u nás.


(rv) 3 h
Budova knižnice Mateja Hrebendu v Rimavskej Sobote.

Až tri knižnice z nášho regiónu sa zapoja do pilotného projektu, ktorý pripravil ich zriaďovateľ.


(vr) 4 h

Tréner hokejovej Nitry nám povedal viac o sľubnom kádri a pozrieme sa aj na začiatok druhej hokejovej ligy.


9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z miesta činu unikalo biele auto.


20. sep

Priniesť má aj pracovné miesta. Pôjde o jedno z troch moderných stredísk, aké zatiaľ na Slovensku nie sú.


20. sep

Múzeum čakajú organizačné zmeny.


TASR 22 h

Obnova mosta cez Váh v Hlohovci sa už onedlho rozbehne.


20. sep

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti
 1. Lucia Žárska: Technologická skupina FAANG silno rastie. Na pozíciu lídra má našliapnuté Apple
 2. Ľubomír Belák: Na Novej scéne sa hrali na Jánošíka
 3. Alžbeta Szomolaiová: Cez Prielom Hornádu na Letanovský mlyn
 4. Eva Gallova: Lúčne kvety, hmyz a rosa
 5. Jozef Javurek: Kúpele Nimnica
 6. Jozef Ivan: Nová Bermudská záhada? Tentoraz - obdĺžnik...
 7. Café Európa: Je cirkev zelená?
 8. ASEKOL SK: Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch
 1. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 15 648
 2. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 765
 3. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 8 387
 4. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 506
 5. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 5 970
 6. Peter Chudý: Budú obvinení všetci policajní vyšetrovatelia na Slovensku? Alebo pokrivené uznesenie o vznesení obvinenia vyšetrovateľom NAKA. 4 855
 7. Pavel Dvořák: Rozvádzajú sa Číňania? Majú milenky? 4 733
 8. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 4 402

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu