Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Vedúce duo si podelilo body, Bukovinka prvýkrát neprehrala

Servis 10. kola Balex Trade Futsal ligy vo Fiľakove.

FIĽAKOVO. Aj v sobotu 11. 1. žila telocvičňa na Farskej lúke futsalom, na programe bolo 10. kolo populárnej Balex Trade Futsal ligy. Pokiaľ sme neustále opakovali veľkú vyrovnanosť väčšiny zápasov, tak práve kolo z 11. januára bolo doslova jej stelesnením (herne i výsledkovo). Až v troch zo štyroch zápasov sa zrodili remízy, pričom za zmienku stojí fakt, že nerozhodné boli aj ich polčasové stavy. Hoci sa s 55 gólmi spomínané kolo radí k priemerným, z pohľadu kariet to bola úplne iná „káva“ – pred očami sa „zažltilo“ ôsmim a „začervenalo“ dvom hráčom. Činili sa najmä nervózni hráči Thormy v dôležitom zápase so „zedníčkovcami“.

Výsledkový servis

Galaxy – Colony Boys 14:9 (9:5), góly: Rubint 3, Schneider 3, Kelemen 2, Keresztes 2, Baláž, Bodor, Lelák, Rezník – Kasza 3, Rácz 3, Baláž 2, Varga.

M+M Buzitka – IBG-OŠK Biskupice 5:5 (1:1), góly: Brusznyai 3, Vilhan 2 – Felső 2, Benčík, D. Gáspár, Kalocsai. ŽK: Farkaš – Benčík, F. Tóth.

Šiatorská Bukovinka – The Beatles 6:6 (3:3), góly: Szó 2, Hanula, Jackuliak, Lažík, J. Sarvaš – Erdelac 2, Szókis 2, Lipták, Rudinszky. ŽK: Adamec (The Beatles).

Zedníček Team – FC Thorma 5:5 (3:3), góly: Máč 3, Ádam, Urbančok – Rutkaj 2, Šupina 2, Magyar. ŽK: Horváth, Nagy, Rutkaj, Šupina (FC Thorma). ČK: Horváth, Rutkaj.

8.Bukovinka 10 0 1 9 55:111 1

Najlepší strelci po 10. kole: 1. Máč – 29 gólov, 2. Szókis – 21, 3. Felső – 20, 4.-5. D. Gáspár, Tőre – 19, 6. Rutkaj – 18, 7.-8. Nagy, Šupina – 16, 9.-10. Bari, Bodor – 15.

Nasledujúci program - 11. kolo, sobota 18. januára: Zedníček Team – M+M Buzitka (13.00 hod), FC Thorma – Galaxy (14.00 hod), Colony Boys – Šiatorská Bukovinka (15.00 hod), The Beatles – IBG-OŠK Biskupice (16.00 hod).

(RR)

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

V Rožňave otvorili všetky odberné miesta, riešia stravu zdravotníkov

V meste je k dispozícii všetkých avizovaných 14 odberných miest.

Koronavírus Banskobystrický kraj: Testuje sa aj na rómskom sídlisku v Rimavskej Sobote (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.

Testovanie na sídlisku Dúžavská cesta v Rimavskej Sobote.