Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Lučenecký podnikateľ, ktorý čelí obvineniu z trestného činu usmrtenia, podal sťažnosť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

ani tolko v sebe nema

zeby si uznal vinu, opat to chce hodit na niekoho ineho.
 
Hodnoť

 

ak tu existuju aspon naznaky spravodlivosti, tak tento uz by zivy z basy nemal vyjst. Vrah sa este chce vyhnut trestu!
 
Hodnoť

A ja som si naivne myslel,

že tento aj s druhým, obaja opití, obaja na svedomí v tomto prípade 2 ľudské životy a jednu zmrzačenú už sedia za mrežami, ale kdeže, tuto pánko podáva sťažnosť. Všade na diskusiách vidíte, ako ľuďom pripadá 800€ za prekročenie rýchlosti zábavne, vyzývajú na jeden meter platný pre všetkých, fakt už len čakám, kedy to ľudí prestane baviť a skončí sa tu doba známostí a "našich ľudí", tu sa bude naparovať nejaký človek z policajného prezídia, pričom sám dobre vie, že všetky zvieratká sú si rovné, len niektoré sú si rovnejšie, keby to nevedel a nesprával sa podľa toho, tak nerobí na prezídiu ale obchôdzkára v Dolnej Marikovej, vieme ? Ale hlavne, že tu fešandy (Dara a pani ministerka a pani generálka) odprezentovali krásny videoklip, čo tam po nejakých mŕtvych, im nejde ani o obete domáceho násilia, len aby bolo "na kávu" a to bude, z 250 000 000 € sa im určite ujde.
 

 

Neviem co by som pri takomto bas[ardovi spravil keby sa to stalo mojim blizkym ... BTW ta Octavia nevyzera byt az tak znicena, nebola pricina umrtia v nezapnutych pasoch ? Jazda bez pasov nie je frajerina !
 

 

vysoká pravdepodobnosť...., no to mu nesmie zľahčiť situáciu, prepadnutie majetku, doživotný zákaz vedenia vozidla a náhrada živiteľa blízkym.
 

Jazda bez zapnutých

bezpečnostných pásov je predovšetkým blbosť toho nepripútaného. Neviem odkedy, ale moje auto piští, ak si nechám nezapnutý pás a to dosť dlho, samozrejme som taký múdry a viem si to deaktivovať buď zapnutím pásu poza sedačku, alebo vložením spony, alebo sa to dá deaktivovať aj v servise a po kúpení auta som o tom aj chvíľu uvažoval, ale pásy som si zapínal už počas autoškoly a nejako mi ten zvyk ostal, to pípanie ma upozorní, ak zabudnem, čo sa sem tam, hlavne na krátku trať, stáva. Keby som ale spôsobil nehodu a potom nafúkal 2,5 promile, policajti by ma bez milosti zavreli do cpz a spravili by to oprávnene, 2,5 promile nie sú dve, tri pivá. Nehovoriac o tom, že boli zabití dvaja ľudia. Či už mali zapnuté pásy, alebo nie. Nabúral do nich ožratý vodič druhého auta.
 
Hodnoť

Bezočivosť niektorých

ľudí prekonáva všetky mysliteľné hranice.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Je to veľmi smutné čo sa stalo... Každý jeden policajt a policajný funkcionár v Lučenci nesie podiel viny. Dlhodobo ignorujú boháčov a mafiánov v meste. Tejto tragédii sa mohlo predísť, keby celý tento systém nebol prehnity.
 


Už ste čítali?