Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vedenie kraja dostalo od SAD Zvolen ďalšie ultimátum (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

To o akých donucovacích prostriedkoch a akej vymožiteľnosti práva trepe Lunter ml.? Že firma, ktorá podľa neho nemá platnú zmluvu, má voziť ľudí za cenu, akú si praje BBSK? Keď nie je Lunter ml. spokojný so SAD Zvolen, tak nech si nájde iného dopravcu, ktorý to bude robiť za takýchto podmienok. Hanbite sa, že v tomto nezmysle podporujete Lunterovcov len preto, že sú to "naši ľudia"! O čo ste lepší ako smeráci so svojimi ľuďmi?
 

 

Keď redakcia SME tak urputne obhajuje verejný záujem, na ktorý sa odvolávajú Lunterovci v BBSK, tak jej odporúčam preveriť, aký je verejný záujem v prípade železničnej stanice Bratislava-Vinohrady. Konkrétne kto tam vlastní pozemky a kto bráni ŽSR opraviť schody, ktoré vedú z parkoviska priamo na peróny. Schody sú zatarasené a ľudia s kuframi musia obchádzať celú stanicu. Mestská časť Bratislava Nové Mesto už v roku 2018 sľubovala, že získa súhlas majiteľa pozemkov, aby tadiaľ mohli chodiť cestujúci. Doteraz sa jej to nepodarilo. Prezradím, s Lunterom sa nedohodneš. A všetkým čo tak ostošesť mínuskujú môj predošlý príspevok, odporúčam video, kde o dopravnej situácii v BBSK a praktikách Lunterovcov hovorí starosta Žarnovice a krajský poslanec Kamil Danko pre miestnu televíziu TV Panoráma. :
https://www.youtube.com/watch?...
 

 

Sranda, ako sa mi za 25 hodín za jediný príspevok prepadla karma. Musela som najedovať veľa ľudí, lebo o ľuďoch z nášho košiara sa predsa kriticky nepíše. Chyby treba vidieť iba na tých druhých, nikdy nie na svojich. Zaujímavé je tiež, že nikto z tých, čo mínuskovali, nepridal aj nejaké argumenty. Napríklad ten, že na vine je Kotleba...
 


Už ste čítali?